PDA

View Full Version : Какво се иска от едно момче в днешно време



Страници : [1] 2

Marksman
09-25-2015, 15:37
Такаааа... Директно по въпроса какво се иска от едно момче в днешно време защото колкото и да съм мил с едно момиче това не е достатъчно,а не съм и грозен или неподдържан. Просто момичетата в днешно време харесват момчета с гладко избръснати крачета,слушащи чалга,мислещи сковано които са груби с тях.Сега си харесах едно момиче и направих всичко възможно да е на "седмото небе"..Заливах я с комплименти и на нея и харесваше и винаги бях мил, а накрая се появява избръснат-чалгар който се държи с нея като с лайно и тя веднага хлътна по него..Добре защо харесвате някой който е груб с вас и се държи безразлично, но не се интересувате когато мило момче ви прави комплименти и ви каже че сте всичко за него??? Сега искам момичетата които са прочели статията да ми разяснят зададените въпроси и един върпсо със свободен отговор : Вие какво искате от едно момче?? Но не ми използвайте тези клишета да е сладък,да е мил,да има чувство за хумор, а помислете какви са били наистина последните момчета по които сте си падали!за момчетата имам друг въпрос : съгласни ли сте с мен? Ако искате добавете друго абсурдно нещо което се харесва на днешните момичета :) Като изключим парите.. Те са били слабост на всяко поколение.. :) :) Извинете за правописните грешки ама има някаква реклама на средата на екрана и не виждам какво пиша.. :)

an7raks
09-25-2015, 16:02
Щото жената не е като човека, а едва ли има дресьор на каквото и да е животно, който го е дресирал само с блага дума. Което не значи да почнеш да я обиждаш, камоли да й посягаш.
Тва едното... Другото, че искат човек, с когото да се чувстват сигурни.
Повечето момиченценца няма да ти го кажат това, щото дори не го осъзнават. От тук май само леличките ще си го кажат.

alex_weed
09-25-2015, 16:48
Съгласен съм с теб- момичетата искат някой мил -> падат си по първия срещнат батка, който я е хванал за гъза ->карат се, късат ->накрая всички сме били еднакви.....кавалерите вече са защитен вид, но са като къртиците- никой не ги иска...

fitstylexx
09-25-2015, 20:11
Съгласен съм с теб- момичетата искат някой мил -> падат си по първия срещнат батка, който я е хванал за гъза ->карат се, късат ->накрая всички сме били еднакви.....кавалерите вече са защитен вид, но са като къртиците- никой не ги иска...

+1

Не се хващай на лъжите, които ще ти кажат някои момичета, говорят, че искат такъв като теб(недиректно разбира се), пред тях си, нищо, гледат как да ти намерят кусур.

paradosou
09-26-2015, 08:17
Ха, мен изтънените мъжки вежди ме хвърлят в джаза... меко казано. Силно казано - спрете Земята, искам да сляза :lol: :lol:.
Много клишета, пренаситих се.
Иска се каквото винаги се е искало - инициатива, когато трябва даже малко безразсъдност, да могат да те накарат да се чувстваш special и т.н. Има много 'трикчета' в нета и навсякъде, създадени уж с цел да те направят по-успешен сред женската част. Истината е, че момчетата с потенциал в голямата си част си знаят материала, а тия дето не са в час - ами... ако попаднат на готина мадама, тя бързо ще усети, че зад завидните умения да я закачаш стои всъщност един кофти непознат. Така че, момчета, гледайте да градите и в двете посоки - хем да ставате по-адекватни с момичетата, хем тва, което сте, да си заслужава харесването.

Ewok
09-26-2015, 08:41
Искреност.

jghgh
09-26-2015, 12:14
Явно си си отговорил на въпроса, така че защо пускаш тема?
Момиче съм и потвърждавам, в много случаи е така, както си наблюдавал.
Може би момичетата просто имат комплекс за малоценност и умират да се доказват.
Нямам друго обяснение за този феномен, от който, честно казано, и аз страдам.
Умирам си за лоши момчета, за драма, за някой дето ще ме "похити" //ето, казвам си честно....,
Ама си давам сметка че добър човек би се отнесъл по определен начин с мен, и се опитвам да се вслушвам в разума повече.
Както и аз да обичам себе си и да намалявам комплексите си.

В крайна сметка, който се обича, той не търпи идиотско поведение. Има момичета които ценят кавалерите. Има момичета, които предпочитат повече милото отношение пред садизма (бил той откровен, или пък тънък и психологически).

Не трябва да се обобщава.
Общувай с осъзнати хора.

И имай самочувствие и си дръж на думата, това е най-мъжкото нещо.

Пълно е със "смотаняци", които просто се подмазват и толкова си личи колко са отчаяни, че няма накъде. Това не ги прави непременно добри момчета.

Просто човек трябва да се развива, да се харесва и да си вярва, това зависи от него.
Останалото е надежда и късмет.

Грозния
09-26-2015, 12:21
Жените търсят преди всичко едри и силни мъже... и богати, което е почти същото :D ! Това за за "милия", "кавалера", джентълмена" и т.н., който се държи добре с жената са глупости - никоя жена не харесва такива, но малко жени си го признават, защото повечето от тях дори не го осъзнават! Ако си твърде мил и учтив, ще те сметнат за "путьо" и всички ще те презират - включително жените и никога няма да ебеш! Колкото по-брутален простак си - толкова по-добре! Само не прибягвай до физическо насилие! Трябва и да не те е срам от абсолютно нищо! Ако имаш и кинти - ще ти се лепят като мухи на мед, няма да можеш да се отървеш и даже на моменти ще ти идва в повече!

Накратко: Какво се иска от едно момче - да е едър, силен, да има кинти и да не го е срам от нищо!

Blab
09-26-2015, 15:12
както виждаш и от отговорите дотук в темата, обобщението момичета/момчета е твърде широко, но все пак сигурно има някаква типология, която зависи И(зцяло?) от теб и твоя вкус. какви хора харесваш и търсиш самият ти? в смисъл - не можеш да си купуваш вода и да очакваш да има вкус на мляко...

//аз лично търся близост, на която малко хора са способни и изобщо имат желание да дадат/имат, особено днес, когато хората предпочитат да общуват леко и удобно, на повърхността. още по-трудно е с мъжете, които, каквото и да си говорим, не (могат да) общуват като жените*.
*като някои жени, пояснявам.

ДОТА
09-26-2015, 15:23
*като някои жени, пояснявам.

Като всички жени, ако трябва да не се лъжем.

like_a_diamond
09-26-2015, 18:11
Първо - има момичета и момичета. Обаче преобладават (да не кажа, че са сигурно 80% ) тези, които си падат по парите, скъпите вещи, чалгарите ... тоест тези, за които става въпрос в темата. Защо е така ли ?!? Може би защото в днешно време това е модерно. Кой знае какъв срам за една кифла е да каже, че гаджето и се държи супер мило с нея и е много добър , но кара скейтборд, вместо да каже, че гаджето и кара някаква супер скъпа кола и и купува всякакви неща ... :D :D :D
Иначе точно днес и аз се бях замечтала за това как си представям перфектният за мен мъж ... и се ядосвах малко на приятеля ми. За мен най-важното е това да ме кара да се чувствам специална, да ми отделя време, да си говорим на всякакви теми. Не слушам чалга и са ми противни тези така разпространени в днешно време момчета, които само се фукат по колко дискотеки са ходили, колко момичета са имали, какви коли са карали и бла-бла (не ми харесва фактът да знам, че гаджето ми преди мен е спало с 20 момичета) ... Искам момчето до мен да се държи естествено, не да се държи мило само за да ми привлече вниманието. Личи си, когато се държи естествено с теб, и когато се превзема. Не харесвам и твърде лигавите момчета. Ако е с мен, искам да се държи нормално, като с най-добрата си приятелка, но и да ми показва, че съм важна за него, че му пука, понякога да ми казва и нещо мръсно, какво иска да правим, да ме кара да се чувствам секси. Мразя, когато не ми обръща внимание, и се държи с мен все едно му е безразлично дали сме заедно или не. Ако иска само секс обвързване, държа да ми го каже, за да съм наясно. Общо взето май се изказах горе-долу за това какво ми харесва :)
Е, не мога да кажа, че не държа и на външния вид. В такъв смисъл, че все пак трябва да се поддържа, да спазва добра хигиена, да не се облича като педерас и да има добро излъчване, да не е арогантен, но и да не е някой страхопъзльо :D

ДОТА
09-26-2015, 18:19
не ми харесва фактът да знам, че гаджето ми преди мен е спало с 20 момичета

Срамно е наистина, тия 20 се правят за две седмици на морето, явно си се хванала с някъв срамежлив.

like_a_diamond
09-26-2015, 18:29
Срамно е наистина, тия 20 се правят за две седмици на морето, явно си се хванала с някъв срамежлив.

да, нещо такова. И определено като е срамежлив има моменти, в които супер много ме ядосва, но като ми каже нещо, с което да ми намекне, че съм специална за него, си умирам от кеф и забравям за това, че ме е ядосал :D

ДОТА
09-27-2015, 20:00
но като ми каже нещо, с което да ми намекне, че съм специална за него

Харесва ли големи цици ?

like_a_diamond
09-27-2015, 20:40
Харесва ли големи цици ?

сигурно, защо питаш ?

ДОТА
09-27-2015, 20:48
За да преценя твоите.

Marksman
09-28-2015, 14:29
Хмм... Добре подхванахте темата.. Харесват ми отговорите и има хора с отворени очи. Имам чувството,че всичките хора са със затворени очи и сляпо следват "стадото" рядко срещам мислещи хора и честно казано от всичките си приятели имам горе долу 3-4 "с отворени очи"..
Също така гледам, че част от хората си ме представиха след прочетеното като някой хилав,раздрипан,тих,в дъното на хранителната верига,неизвестен и самотен... Всъщност е напълно обратното.И аз съм от уж "лошите" момчета защото съм отраснал с други такива.. Просто в разговора става въпрос,че единственото момиче което съм харесвал ме харесваше докато се държах така с нея.. Но после се осъзнах че я харесвам и от както станах мил се промени държанието й..И като един от хората с "отворени очи" е редно да размисля по въпроса..Хахаха сега като се замисля не знам дори защо мисля още за нея при положение че има и други :D и винаги след като си го кажа това и я видя с най-добрия ми приятел пак изтръпвам.. -.- :D :D Продължавайте да развивате темата.. искам още мнения :)

Julli_siatkowka
09-28-2015, 16:45
Определеено момичетата обичат да получават комплименти и да им се обръща внимание, понякога даже е супер приятно момчето да се закача, даже и да е гаден, но в хубавия смисъл на думата. Абе да дразни понякога. :D Но да не прекалява ;)

На скоро видях този цитат на Одри Хепбърн - “Истинска жена, не е онази след която подсвиркват, когато минава,
а тази, след чието преминаване настъпва пълна тишина!”. Спокойно вече могат да се направят заключения за момичетата, които тичкат към спортисчетата с бръснати крачета (и ръчици понякога даже о.О ) и като ги питаш "слушаш ли чалга" казват: "Ти луд ли си бе, много ясно че не!"-ама са първи на масата да играят кючек и тайничко в часовете си припяват Гергана, Петкана и подобни ... *+*

Deadlock
09-28-2015, 17:23
теоритично:

искам да ме привлича и да го привличам по най-необяснимия начин, което не е под ничий контрол.

искам да бъде моята опора. да бъде твърдото нещо в света ми :Д

да е умен.

да е добър - с мен, с другите, с животните. да насърчава доброто у мен, а не обратното.

да бъде смел, да е готов да живее на едро.

бтв, като заговорихте за лоши момчета:

Добрите хора лесно се обичат.
Магията е да обичаш лошите.
С един от тях — най-лошият от всички,
да споделиш пробитите си грошове.
Да ти почерни погледа и празника.
Да ти преседнат глътката и залъкът.
А в нощите, в които му е празно,
да те вини, че си му дала ябълка.
Да те обича, ала само тялото.
Да го откъсва хищно от душата ти.
И да те иска — прокълнато ялова —
да не родиш на някой друг децата му.
А ти сама да се затвориш в клетката.
Да му подхвърлиш ключа на победата.
И нежно да го милваш през решетките,
когато е дошъл да те погледа.
И да мълчиш. Дори да се запали,
дори да се взриви над тебе здрачът.
Додето не реши да те погали
най-лошият човек... и не заплаче.
Веднъж сълза проронил, е обречен
добър и свят, пред теб да коленичи.
Тогава можеш да си тръгваш вече.
Добрите хора лесно се обичат.

(Камелия Кондова)

jghgh
09-28-2015, 18:03
Доста ми хареса поста ти, Дедлок, с изключение на мазохистичното стихотворение.
Всъщност точно по-трудно е да обичаш добрия човек.
Не знам защо женския мазохизъм се романтизира така, и едва ли не се прави на подвиг.


Като си пусна нет на ПЦ (отново), ще се разпиша в темата, имам доста какво да кажа, а и ме радва, но от телефон е твърде неудобно.

Marksman
09-28-2015, 19:33
Охоо.. завързахме разговора :) не си говоря сам.. Така да започваме с дебатите.На детлок цитата ми харесва..Добре звучи,но защо трябва да променяш лошия да стане добър при положение,че директно може да намериш добър?Само на 16 съм и нещо не мога да схвана женската логика.. Не намирам логика.В моя случай как може от "лош" да прогресирам към "мил и добър" в държанието си с даденото момиче и в крайна сметка колкото по мил бях аз толкова по студена да е тя? Защо когато човек ви подаде пръст вие му отхапвате цялата ръка? Също така се чудя ако едно момиче наистина разбере колко много струва за теб дали има шанс да промени отношението си при положение,че изкарахме най-хубавото лято заедно и точно когато всичко беше на ръба да стане тя хлътна по-най добрия ми приятел? Имали смисъл да разигравам изобщо драми и може ли да се промени нещо при положение,че знам че тя го харесва ? :) :) Харесват ми отговорите ти jghgh чакам специално от теб отговор също :)

an7raks
09-28-2015, 20:54
Само аз ли не съм видял момиче да обича момче, което се държи с нея като с боклук? Да, момичетата харесват такива, които се държат арогантно и нахаконо ДОРИ с тях в НАЧАЛОТО, ама едва ли има някоя, на която й е кеф да я обижда момчето до нея. Идеята е, че ако се държиш прекалено мило и мазно, започваш да караш момичето да си повярва, че е "по-по-най" и то за твоя сметка. Ще си мисли, че каквото ида направи, тя е най-желаната, а ти си най-слабия, дето се е вкопчил в нея, щото друга не може да намери. Пък, ако се държиш нормално и й казваш, каквото мислиш, хем ще я държиш на земята/не да я закопаваш с обиди, а да знае къде се намира/, хем комплиментите и милото ти държание ще си запазят стойността и ще значат нещо, когато го заслужи.

dreamwalker
09-28-2015, 21:25
Само аз ли не съм видял момиче да обича момче, което се държи с нея като с боклук?

Аз също не съм, ставаме двама.

Deadlock
09-29-2015, 00:06
Доста ми хареса поста ти, Дедлок, с изключение на мазохистичното стихотворение.
Всъщност точно по-трудно е да обичаш добрия човек.
Не знам защо женския мазохизъм се романтизира така, и едва ли не се прави на подвиг.


просто се присетих за стихотворението.

надяваш се да си специалният човек, който ще превърне лошия в добър. виждаш светлината у него и все залагаш, че с още малко повече грижа, любов и смирение той ще осъзнае и ще те обикне. някакви такива; вярвам, че ти е познато.. класическата история да бъде лош, да те доминира първично, и после погледът му да омекне пред твоя. lust. несигурното е секси, страшното е секси, а сигурността и топлината не са.
//нямам пойнт, споделям мисли и заспивам : )

Marksman
09-29-2015, 11:25
Емии Сабатон.. Прав си..И НЕ САМО,че ИЗГЛЕЖДА като чели съм най-слабия и съм се вкопчил в нея защото нямам друг избор,а наистина съм се вкопчил в нея и то само защото друго момиче не ми е харесвало до сега..Колкото и да е красива просто не мога да си представя как ще я търпя.. Само нея си съм си харесвал и съм се вкопчил наистина и това за 16 години..Не мога и да си представя как изобщо ще си харесам някоя друга при положение,че съм в малък град и се познавам със всички момичета около моя набор..То и тя е от друг град. :( :( Сигурен съм,че приятелка в близките 2 години няма да си намеря..А вече е късно да оправям нещата с това момиче защото харесва друг.. И ше си ходя явно по вили,хижи,дискотеки и морета сам.. Честно казано и в пълна стая с хора се чувствам самотен...

marilyn
09-29-2015, 13:07
Не е правилно да обобщавате какви са всички момичета, какви са всички момчета. Хора сме, различни сме, всеки търси това, което му харесва. Да, има малки пикли, които искат богат батко, който да се държи с тях като с боклук и те са склонни да тичат по него. Има и такива, които търсят свестни момчета. Защо въпросната мацка, за която автора споделя, е харесала онзи тип, ние можем да гадаем само. Когато си на 16 трудно знаеш какво искаш. Въпросът е като порастваш да си променяш критериите и да се развиваш.

an7raks
09-29-2015, 14:51
Емии Сабатон.. Прав си..И НЕ САМО,че ИЗГЛЕЖДА като чели съм най-слабия и съм се вкопчил в нея защото нямам друг избор,а наистина съм се вкопчил в нея и то само защото друго момиче не ми е харесвало до сега..Колкото и да е красива просто не мога да си представя как ще я търпя.. Само нея си съм си харесвал и съм се вкопчил наистина и това за 16 години..Не мога и да си представя как изобщо ще си харесам някоя друга при положение,че съм в малък град и се познавам със всички момичета около моя набор..То и тя е от друг град. :( :( Сигурен съм,че приятелка в близките 2 години няма да си намеря..А вече е късно да оправям нещата с това момиче защото харесва друг.. И ше си ходя явно по вили,хижи,дискотеки и морета сам.. Честно казано и в пълна стая с хора се чувствам самотен...

Еми, ето ти го проблемът. Вкопчил си се в нея прекалено рано. Има и други. Не си мисли, че познаваш всички в твоя град просто, щото си чувал много за тях от разни клюкари и злобари в повечето случаи. Пък и България не е чак толкова голяма, че да е проблем да сте от различни градове.

dreamwalker
09-29-2015, 18:13
Да, има малки пикли, които искат богат батко, който да се държи с тях като с боклук и те са склонни да тичат по него.


Къде ги срещате тези, кажете и на мен.

SHPAIdURmeN
09-29-2015, 18:33
Къде ги срещате тези, кажете и на мен.

Дори и да ти обяснят, ще им докажеш ли противното ?

golemiq_korab_minava
09-29-2015, 18:33
Лесен отговор... Защото са момичета, а не жени. Защото масата е боклук. Защото ти си малък и влюбен безнадеждно.

corbV2
09-29-2015, 20:37
А пък Marksman е гей и пуска тъпи теми ;/.

jghgh
09-29-2015, 20:52
Marksman, ами какво да ти отговоря, може и да се наложи да свикнеш. Животът е доста несправедлив понякога, а любовта е част от живота.
После, в любовта няма логика, поне доколкото ми е известно на мен, независимо, че е пълно с хора, които се опитват да измислят някаква "формула", да патентоват "тайните на противоположния пол", да продават лекарства.. Дори и ние в момента това правим, опитваме се да разшифроваме нещо, което понякога просто се случва, а друг път изобщо не се.

В тези любовните работи рядко има някаква логика, по-скоро опира до чувства, нагласа, интуиция.
За съжаление повечето момчета нямате нищо от изброените и това повече вреди, отколкото помага.
Въпреки че не е далеч от истината, че "жената не е като човека", с най-добри чувства и леко засмяна го пиша. Но логика с нас не помага.


Deadlock написа че страшното, провокиращото, арогантното (перифразирам, не цитирам!) е по-секси от сигурността, от топлото отношение. Факт, но може би за човек, който не се уважава. Без да визирам Deadlock, наистина говоря по принцип, а и защото се познах в написаното. --> Да, имала съм такава връзка и до ден днешен си ближа раните по това преживяване, абсолютно не си струваше.
Боря се да спра да харесвам "хищници", защото много рядко са добри хора и/или си заслужават цялата инвестиция, след като не дават нищо от себе си (или почти нищо).
Не мисля много да се спирам на тази тема, тъй като не знам доколко съм представителна за жените като цяло. Не мога да проектирам собствените си лайна върху цялото женско съсловие. Да, аз си имам някакви мои daddy issues, проблеми със самочувствието, травматично минало, бла-бла-бла, и това много се отразява на връзките ми и това към какви хора обикновено се привличам и как приемам да ме третират, че дори и ми харесва. Все тая.


Но да, факт е и като цяло, наблюдавам го. Да си лош, да си "атрактивен", популярен, и да не те интересува много-много е печеливша формула, за да те харесват - поне на първо четене.

И все пак, който иска връзка, няма да се задоволи само с "на първо четене", ще иска и второ. Имай го предвид.


В заключение ще кажа, че НЕ ТРЯБВА да се насилваш да си "алфа", ако не ти идва отвътре, не играй циркове, не се прави на интересен, винаги личи.
Просто бъди максимално себе си, повярвай ми - правилните хора ще го оценят.
Обичай се, развивай се. Вярвай в себе си, развивай способностите си, развивай самочувствието си - това е по-добър магнит от това да се правиш на нещо, което не си.



И нещо оптимистично от моя живот (откровенича, както винаги!) - имала съм връзка с ДОБРО момче. Най-доброто момче, което съм имала. С изключително нежно и изцеляващо отношение. Може би просто бях готова да бъда обичана и исках нормална връзка.
И всичко започна, защото и двамата бяхме себе си. Историята беше леко онлайн, с което не се гордея, но прерасна и "офлайн" и беше нещо наистина красиво. Говорихме за какво ли не, имахме толкова общи неща. Бяхме много, много искрени и естествени, все едно се бяхме познавали от цяла вечност. Просто ми беше близко на душата, "лепна" ми, и аз "лепнах" на неговата и избрахме да сме заедно, без игрите, без садизъм и мазохизъм, господар и слуга.

Когато се видяхме наживо, в началото ми се стори непривлекателен и нищо общо на снимка, но много бързо нещо ме плени.. Как да ти кажа, нали за това написах, че нещата опират до чувства, интуиция. Понякога просто се случват.

За мен тази история е доказателство, че абсолютно нищо няма значение, когато душите са близки, и че много от повърхностните белези (външен вид, игрички, популярност), губят значение, ако нещо е "писано" да стане. Когато двама души са истински. Но не само. Все пак няма формула, да не забравяме, има и щипка магия в цялото нещо.



Просто бъди себе си, развивай се, вярвай си, но и знай ограниченията си,
и
Не се отчайвай :)

corbV2
09-29-2015, 21:02
^ Кажи честно :lol:
Много безполезно философстване, брад.

Грозния
09-29-2015, 22:13
Просто бъди максимално себе си, повярвай ми - правилните хора ще го оценят.
Можеш да си позволиш "да бъдеш себе си", само ако си готин - тогава няма нужда да влизаш в роли и филми, защото всичко си работи и без това. Ако си смотан "да бъдеш себе си" никога не помага, оставаш си в капана и умираш сам и девствен!

И кои са тия "правилни хора дето ще го оценят"? Глупости! Може би приятелите ти, с които се познавате от деца го "оценяват" щом все още продължават да са ти приятели. Но да "забиеш гадже" по тоя начин - никога!

fitstylexx
09-29-2015, 22:47
Можеш да си позволиш "да бъдеш себе си", само ако си готин - тогава няма нужда да влизаш в роли и филми, защото всичко си работи и без това. Ако си смотан "да бъдеш себе си" никога не помага, оставаш си в капана и умираш сам и девствен!

И кои са тия "правилни хора дето ще го оценят"? Глупости! Може би приятелите ти, с които се познавате от деца го "оценяват" щом все още продължават да са ти приятели. Но да "забиеш гадже" по тоя начин - никога!

+1, или ако е възможно да е едно момиче на 500 или повече.

marilyn
09-29-2015, 23:12
Можеш да си позволиш "да бъдеш себе си", само ако си готин - тогава няма нужда да влизаш в роли и филми, защото всичко си работи и без това. Ако си смотан "да бъдеш себе си" никога не помага, оставаш си в капана и умираш сам и девствен!

И кои са тия "правилни хора дето ще го оценят"? Глупости! Може би приятелите ти, с които се познавате от деца го "оценяват" щом все още продължават да са ти приятели. Но да "забиеш гадже" по тоя начин - никога!

А какво печелиш, като се преструваш? Ще лъжеш известно време, месец, два, три? После? Всичко ще лъсне, ще си покажеш рогцата и ще разочароваш момичето.

an7raks
09-30-2015, 06:19
Защо трябва да се преструва, като може да се промени?

SHPAIdURmeN
09-30-2015, 09:03
А пък Marksman е гей и пуска тъпи теми ;/.

^ Кажи честно :lol:
Много безполезно философстване, брад.
И да... твоето е.


П.П. Какво ти е, защо си толкова студен ?

Marksman
09-30-2015, 14:04
Много ми харесва,че има някой който ми влиза в положение и ми дава съвети мерси.От всеки ще грабна по-нещо и почвам с граденето на новия аз. :D И пак виждам че има хора които ме мислят за "смотан" :D :D Нищо де и аз бих помислил точно същото ако чета момче да пише подобни "нежни" неща :D Това сега няма значение ама само за протокола НЕ СЪМ от задръстените или геиовете както каза "хейтъра". Сигурен съм,че "хейтъра" ще остане впечатлен ако се запознаем лично :* :* Сладурче :* ще те схрускам :* .. Нали си падаш по педали,тук съм сладур :*
По темата: таа говорехме за лошите момчета."Лошо" момче според мен е нещо относително и много зависи сред какви хора са.Защото вярвам,че колкото и да е "лош" дадения лошко сред компания от други момчета с по 20 см по високи и 40 килограма разлика ще му омекнат малко коленете.Също така смятам, че "лошото" момче ако остане на саме с момичето на тихо и спокойно място където няма пред кой да се доказва ще е слънчице.Подобен е и моя проблем.На държание,външен вид,акъл или каквото и да било друго не може да ме надвие това освен във физическата сила и агресията му и пред него и аз омеквам и мацката като надуши,че надделява над мен и автоматично го смята за по-добър във всичко. :D Което сега всъщност ми е стимул за спортуване и качване на маса така,че може и да извлека някакъв плюс от цялата ситуация ако съм постоянен.

GuardianAngel
09-30-2015, 14:32
Какво се иска ? Ами отговора и жените сами не го знаят..но това, което момичетата тук не казват е простата истина, че и те са като останалите..всички четат лицемерен морал,но в действителна ситуация правят обратното на това което казват.
Може и да си най-доброто, свястно и готино момче..но ако нямаш мега як външен вид и да я възбуждаш физически даже и ''здрасти'' повечето пъти няма да имаш възможност да кажеш.Разбери следното всяка жена има образ който чака да се появи в живота и..тва за чувствта са пълни алабалистики...тва е само предтекста да те разкара..много ясно ,че и харесва как се държиш с нея..просто тя не го иска от теб а от образа който и е в главата..ти да не мислиш ,че има чувства към него просто към него би трябвало да ги има...истнските неща са на 1000 човека 1 двойка..останалото е само привличане.

Жените обичат да се доказват...виждат лошото момче и си казват "Я мисия невъзможна..за всяка друга ,но не и за мен,ся ще му покажа,че аз съм специална и ще го накарам да се влюби в мен'' Искат да го променят да си покажат,че са толкова добри,че могат да го накарат заради тях самите той да се промени и те да са единствените които са успяли да го постигнат..тогава самата жена се чувства специална в собствените си очи.Но резултат няма същноста на човек не се променя..а тя страда...но мисията още не е изпълнена и ''чувстата и '' са още по силни.Трагедията е в това,че боклука разбира ,че тя е била най-хубавото нещо в живота му..но нея вече я няма...но дори да са заедно те няма да са щастливи ,защото от самото начало всичко е било обречено ,всичко е било само Целта е да постигнеш другия,защото в реална връзка те нямат нищо общо.Това важи и в обратният вариант..понякога и момчетата искат да променят момиче.

Жена дето ме харесва супер много и има чувства към мен в прав текст още в началото ми е казвала...''ще влезна в сърцето ти и като го завладея ще си тръгна оставяйки следи в теб..защото искам аз да обичам,а не мен да ме обичат..искам да усещам болката от любовта като не ми отговарят на чувствата, а не да бъда обичана.Искам да те постигна и като го направя вече няма да има за какво да се боря..и ще ми е скучно''..е тя беше много готин човек..но от готини най-много се страда...затова винаги казвам на приятелите си : намери момиче което знае,че иска теб заради самият теб..а не да си докаже, че може да те постигне и да се покаже колко е велика в собствените си очи..

Да обичаш добър човек е много трудно..защото трябва да му отговориш с това което ти дава той..да се разкриеш, да си истински..повечето хора ги е страх до смърт от това...разкриеш ли се на някой..все едно му се даваш..трябва да сте равни..Но защо,като е по лесно да не правиш нищо и другият да се бори за теб..да ти дава ,а ти дори пръста си да не мърдаш...Дадеш ли се на някой означава пълно отдаване..край на свалките с други..край на свободата(ма тва е друга тема)макар истинската свобода да е само в любовта...

Моят съвет е научи се да се пазиш се..ако не ти се играе играта стани по умен от играчите и виждай през тях и ги разкарвай преди да се привържеш и страдаш много..
Момичетата едва над 25 почват да търсят истински човек, който да е стойностен, когато достатъчно нещастници са ги размазвали на земята и са се наиграли..98 процета от по малките още са в играта за жалост..дори повечето от тях да го отричат..

Дръж всичко на повърхноста на кожата си,дори да го чувстваш..никога не го допускай до сърцето....или поне никога другият да не го разбира...
Само така ще се съхраниш в тоя извратен свят.Успех !!!

jghgh
09-30-2015, 18:43
Много ясно, че ако се възприемаш за смотан, и другите ще те възприемат така, Грозния.
Ако ти се мразиш и не се уважаваш как очакваш някой да види нещо добро в теб?
+ Това призива да бъдеш себе си не значи да не се развиваш изобщо. Променяй се към добро, но не играй театри, винаги си личи.

Въпреки че, що не, убедете се сами. От опит глава не боли, уж. Правете се на "готини" и на нещо, което не сте, и ще видим докъде ще я докарате.
В крайна сметка човек трябва да се примири с ограниченията си, не всеки може да е "готин" и популярен, и вместо това по-добре да си насочи усилията в по-конструктивна посока като това да бъде добър в това, което прави, да се обича, уважава, развива и т.н.

А има и още нещо - това че сте "добри" момчета, не ви прави непременно качествени, особено съдейки по коментара за получаването на "ебане". Не знам в коя тема беше, май беше в темата за "алфа" мъжете, но някой се изказа, че като си добър и не "получаваш" (забележи - получаваш) "ебане". Това че си мил и добър, не значи че някой е длъжен да спи с теб и че имаш автоматичен pass да бъдеш с някоя жена.

paradosu го каза доста добре в някоя от темите.
Това че някой е "добър" (каквото и да значи това), не значи че си заслужава харесването. Особено ако е скучен човек, комплексиран, мрънкалник, или мисли че нещо му се полага, само защото не се държи като тъпанар.


Сещам се за примери от живота си, в които момчета са били с нормално държание и са имали успех в любовта, но много по-лесно е да мислиш в кутийки и ограничения, или да се опитваш да категоризираш нещата - алфа, бета, това са глупости.
Животът не се помества в такива кутийки, колкото и на някои хора да им се иска.

Грозния
09-30-2015, 22:09
А какво печелиш, като се преструваш? Ще лъжеш известно време, месец, два, три? После? Всичко ще лъсне, ще си покажеш рогцата и ще разочароваш момичето.Какво печеля ли? Ха познай :D?
И един секс ще ми е достатъчна награда :D! Ако ще да лъсне - пука ми, щом дотам съм стигнал :D! Пък кой знае - след секс и в двете страни настъпват емоционални промени - може и да излезе връзка ;) .

Защо трябва да се преструва, като може да се промени?Хората не се променят, особено след определена възраст.

marilyn
09-30-2015, 22:19
Какво печеля ли? Ха познай :D?
И един секс ще ми е достатъчна награда :D! Ако ще да лъсне - пука ми, щом дотам съм стигнал :D! Пък кой знае - след секс и в двете страни настъпват емоционални промени - може и да излезе връзка ;) .


Супер, чудесно. Гледаш да прелъжеш някоя да ти пусне, щото си достатъчно некадърен да не можеш да да си хванеш гадже или поне самочувствието ти е много ниско. В следващия момент пък не искаш да се променяш. В такъв случай не знам защо пишеш изобщо тук, какъв е смисълът на дискусията въобще.

Грозния
10-01-2015, 22:19
Супер, чудесно. Гледаш да прелъжеш някоя да ти пусне...Всички момчета са така, дори гаджето ти сигурно така те е "прилъгал", без дори да го осъзнаваш :D. Просто ти е харесало и си му "пристанала"!

...щото си достатъчно некадърен да не можеш да да си хванеш гадже или поне самочувствието ти е много ниско...Точно такъв съм, признавам, тука нямам какво да крия, въпреки че всичко това се опитвам да го прикривам в реалния живот, за съжаление неуспешно, след като съм още девствен :( . Самочувствието не помага, ако няма стабилно покритие в пари или външност. Самочувствие без покритие, си е един вид "прилъгване" и играене на роля - не е ли така?

В следващия момент пък не искаш да се променяш.Хората не се променят, особено след определена възраст, могат само да се научат да играят една или друга роля за различен период от време и с различен успех :D .

fitstylexx
10-01-2015, 23:59
А има и още нещо - това че сте "добри" момчета, не ви прави непременно качествени, особено съдейки по коментара за получаването на "ебане". Не знам в коя тема беше, май беше в темата за "алфа" мъжете, но някой се изказа, че като си добър и не "получаваш" (забележи - получаваш) "ебане". Това че си мил и добър, не значи че някой е длъжен да спи с теб и че имаш автоматичен pass да бъдеш с някоя жена.

Това бях аз.

Работата е там, че не става въпрос и само за ебането, трябваше да конкретизирам, че става въпрос за продължаване на връзка. А не съм казал за получаване точно.
Разбира се, казвам го от опит, не го вадя ей така напразно.

Първата ми приятелка, която имах едва тази година, бях мил с нея, не съм се правил, бях себе си, бях просто аз. Тя се качи на главата ми, и то тя сама каза, че не се държи добре с хората, защото се качват на главата и, което тя самата направи. Да не казвам какви подигравки бяха и бъзици по телефона от нейната уста и на приятелите и, които и прощавах.

Половин година по-късно сиреч сега, не бих позволил повече такива неща.

marilyn
10-02-2015, 20:09
Всички момчета са така, дори гаджето ти сигурно така те е "прилъгал", без дори да го осъзнаваш :D. Просто ти е харесало и си му "пристанала"!
Не бих казала, че ме е "прелъгал", щото това "прелъгване" трета година трае. Връзката ми е много далече от отношения тип "само секс".


Точно такъв съм, признавам, тука нямам какво да крия, въпреки че всичко това се опитвам да го прикривам в реалния живот, за съжаление неуспешно, след като съм още девствен :( . Самочувствието не помага, ако няма стабилно покритие в пари или външност. Самочувствие без покритие, си е един вид "прилъгване" и играене на роля - не е ли така?
Според теб, само парите и външността ли са важни и определящи, за да имаш самочувствие? Това звучи ужасно. В тийн годините пари взимаш от майка си и баща си. Следователно имаш толкова пари, колкото те решат. Ако не си от заможно семейство, трябва да си нещастен цял живот и да се подценяваш ли? Разбира се, че външността е важна, но само тя ли?


Хората не се променят, особено след определена възраст, могат само да се научат да играят една или друга роля за различен период от време и с различен успех :D .

Ако успееш да си оправиш отношението към себе си, да спреш да се имаш за смотан, придобиеш повече смелост и приемеш себе си, ще бъде добре за теб. Ще имаш повече успехи с жените. Това, че си решил, че след 16 годишна възраст (примерно, представям си, че си на толкова) човек не се променя, е само в твой минус.

Грозния
10-02-2015, 23:28
Не бих казала, че ме е "прелъгал", щото това "прелъгване" трета година трае. Връзката ми е много далече от отношения тип "само секс".Както казах по-рано, връзката ви може да е започнала като "само секс" от страна на гаджето ти и да е прерастнала в нещо повече и за двама ви по-късно. Моето твърдение не противоречи на твоето - само го допълва ;) .

Според теб, само парите и външността ли са важни и определящи, за да имаш самочувствие?За да може едно момче да забие нещо, парите и външността формират 95% от самочувствието и привлекателността му за жените! Останалите 5% са за това което вие жените намирате в някого за привлекателно, но дори вие самите сте неспособни да формулирате и опишете :D ! "Има нещо там си", "излъчване", "характер" и т.н. и т.н :D .

Това звучи ужасно.Истината обикновено така звучи!

В тийн годините пари взимаш от майка си и баща си. Следователно имаш толкова пари, колкото те решат. Ако не си от заможно семейство, трябва да си нещастен цял живот и да се подценяваш ли?Бедните хора обикновено са по-нещастни от богатите, ако още не си се сетила. Самочувствието на хората се определя от успехите, които носят удоволствие и на които същевременно другите хора завиждат и се възхищават! Това формира самочувствието - нищо друго! Останалото е фалшиво самочувствие без покритие.

Разбира се, че външността е важна, но само тя ли? Е че как - ами парите :D ?!

Ако успееш да си оправиш отношението към себе си, да спреш да се имаш за смотан, придобиеш повече смелост и приемеш себе си, ще бъде добре за теб. Ще имаш повече успехи с жените. Това, че си решил, че след 16 годишна възраст (примерно, представям си, че си на толкова) човек не се променя, е само в твой минус.Не е важно какъв мислиш, че си или действително си - важно е какво другите мислят че си ;) ! За съжаление, не съм вече на 16, а на 26 :( . Мислиш ли, че за толкова години не съм опитвал да се променя?! Осъзнах, че за да бъда привлекателен, външността, кинтите и арогантността породена от тях са най-важни - всичко друго е маловажно. Видях и как всички искат някой дето е поне 180 см и с мускули. Как мога да стана 180 см или повече?! За толкова време не съм станал нито по-красив, нито много по-богат :(.

marilyn
10-03-2015, 13:18
Жалко, че на 26 си толкова объркан. Много е кофти, че млад човек може само да се оплаква, без да прави нищо. Напомняш ми за едно бивше гадже, което постоянно говореше колко е неоправдан от живота, защото е беден и е дете на разведени родители. Не правеше нищо по въпроса да се развива, да работи, да направи нещо за себе си.

Не всички сме родени в семейства на заможни родители, всеки има недостатъци във външния вид, в характера, но идва един момент, в който е хубаво да осъзнаеш, че каквото са ти дали вашите, дали са ти. Толкова са могли/искали и точка. След това сам решаваш какво да правиш с живота си и дали да започнеш да се оплакваш, че си грозен и беден или да си размърдаш малко задника и да направиш нещо за себе си.

Погрешно ти е възприятието за жените. Не знаеш какво харесват. Всъщност, това никой не го знае. Лесно е да се обобщи, че всички си падат по нацепени батки и дебел портфейл, но е много далече от истината. Ти се запознай с повече момичета, поговори си с тях, поинтересувай се какво искат от живота, за какво мечтаят. Комуникирай повече с жени и не ги анатемосвай, не ги класифицирай, а просто се опитвай да ги опознаеш.

Грозния
10-03-2015, 16:37
Не всички сме родени в семейства на заможни родители, всеки има недостатъци във външния вид, в характера, но идва един момент, в който е хубаво да осъзнаеш, че каквото са ти дали вашите, дали са ти. Толкова са могли/искали и точка. След това сам решаваш какво да правиш с живота си и дали да започнеш да се оплакваш, че си грозен и беден или да си размърдаш малко задника и да направиш нещо за себе си.Работя, имам собствени доходи, но са крайно недостатъчни да компенсират грозното ми лице и ниския ръст! Още по малко са достатъчни да си оправя външния вид!

Погрешно ти е възприятието за жените. Не знаеш какво харесват. Всъщност, това никой не го знае.Аз много добре знам какво харесват жените - виждал съм много пъти и на много места - чак толкова тъп не съм, още повече не съм сляп и глух!

Лесно е да се обобщи, че всички си падат по нацепени батки и дебел портфейл, но е много далече от истината. Как реши, че е далече от истината :D ?! Точно това е най-близо до истината, като се има предвид какво виждам и чувам! Знам че ще кажеш - "Аз например не съм такава!" - добре, няма да коментирам каква си, защото не те познавам достатъчно (може и наистина да не си такава, нямам лични наблюдения)! Или пък "Не всички момичета са такива!" - ами да, може би не всички са, но поне 95% търсят точно "нацепения батка с дебелия портфейл" или "застарелия чичко с още по-дебелия портфейл" :D ! Всичко останало е маловажно!

Ти се запознай с повече момичета, поговори си с тях, поинтересувай се какво искат от живота, за какво мечтаят. Комуникирай повече с жени и не ги анатемосвай, не ги класифицирай, а просто се опитвай да ги опознаеш.Говорил съм с много и най-различни жени. На някои съм предлагал да излезем заедно (на кафе и т.н.) - никоя не иска дори да излезе с мен - защо ли?! Защото съм нисък, грозен с малко пари и се държа възпитано!

marilyn
10-03-2015, 18:11
Явно си имаш едно мнение, което си си утвърдил и не искаш и да чуеш друго. Едно си баба знае, това си бае. Кофти, че си млад, а разсъждаваш по тоя начин. Момичета, които си струват има, така както има такива момчета. Ако те чуе преподавателя ми по Методи за изследване на масовата комуникация как обобщаваш, че 95% от жените са не знам си какви, ще припадне. Наивно е да даваш такива обобщения. Жените имат нужда от внимание и грижа. Красотата е важна, но е относително понятие. Сигурно и ти имаш някакъв женски идеал за красота, харесват ти конкретни жени, други ти се струват ужасни. Ами и при нас е така, въпросът е, че красотата не е някакво универсално понятие, тя е различен идеал за всеки.

Докато седиш и се оплакваш, че си нисък и не изкарваш пари, няма да си хванеш гадже. Не обяснявай на една жена колко пари са нужни, за да се поддържаш, защото повярвай, на нас ни трябват повече средства. Просто се оправдаваш. Като изкарваш малко пари, помисли какво можеш да направиш, за да изкарваш повече. Допълнителна квалификация, нова работа или още една работа. Варианти все някакви има, особено ако живееш в по-голям град. И знаеш ли в какво съм сигурна? Че повечето жени мразят мъж, който се оплаква. Много е отблъскващо. Много повече от нисък ръст, например.

Грозния
10-03-2015, 21:08
Явно си имаш едно мнение, което си си утвърдил и не искаш и да чуеш друго. Ами опровергай ме с нещо?! Това което ти говориш, просто не отговаря на действителността (или по-голямата част от нея).

Момичета, които си струват има, ...Струват си, струват си и има, ама като нямам парите... :D ;) !

Ако те чуе преподавателя ми по Методи за изследване на масовата комуникация как обобщаваш, че 95% от жените са не знам си какви, ще припадне. Наивно е да даваш такива обобщения.И какво говорите по "Изследване на масовата комуникация" - как се свалят жени ли :D ?! Моите "обобщения" не са наивни, те са суровата действителност, а твоето какво е? Митове, легенди и клишета от филмите и чиклит книжки, които хич не са наивни :D .

Жените имат нужда от внимание и грижа.Вниманието и грижата изискват средства...

Сигурно и ти имаш някакъв женски идеал за красота, харесват ти конкретни жени, други ти се струват ужасни. Ами и при нас е така, въпросът е, че красотата не е някакво универсално понятие, тя е различен идеал за всеки.Имам идеал за красота и с аверите често обсъждаме разни мацки. Естествено всеки има предпочитания, един харесва руси, друг чернокоси и т.н., но никога не ми се е случвало някой да каже "ей тая колко е готина", а другите да кажат "луд ли си, много зле изглежда" - най-много "абе готина е ама има и по-хубави" или "яка е, но не е точно мой тип". За грозните и гадните жени сме единодушни - представяш ли си :D ?! Предполагам че и при вас е същото ;) . Срещала ли си някоя, която да мисли жабоците за принцове? А ;) ?

Не обяснявай на една жена колко пари са нужни, за да се поддържаш, защото повярвай, на нас ни трябват повече средства. Просто се оправдаваш.Ти май не ме разбра, въпреки че бях достатъчно ясен. Не ми излиза скъпо да се "поддържам" - поддържам отлична хигиена и външен вид, но грозното лице няма как да оправя и ръста няма как да го увелича!

Като изкарваш малко пари, помисли какво можеш да направиш, за да изкарваш повече. Допълнителна квалификация, нова работа или още една работа.Да, добре :D! Работила ли си някога за да знаеш как се изкарват парите? А и нали за вас жените не беше важно колко пари изкарва един мъж :D .

И знаеш ли в какво съм сигурна? Че повечето жени мразят мъж, който се оплаква. Много е отблъскващо. Много повече от нисък ръст, например.Отблъскващо е и не го правя пред други жени в реалния живот, но не съм тръгнал да свалям жени тук, а да споделя неща, които не мога да споделя с никого извън форума! Тук си права 100%, но може би не си даваш сметка по какъв точно механизъм се получава това. Просто е - ако един мъж се оплаква, значи е закъсал и има проблеми - сигурна индикация, че няма да си живееш добре с него! Може да е много нисък и грозен, но ако има пари и няма проблеми много жени ще искат да са с него :D .

Blab
10-03-2015, 23:24
този грозния е толкова фиксиран, чак буксува. миличкият...
жал ми стана((

marilyn
10-04-2015, 13:30
този грозния е толкова фиксиран, чак буксува. миличкият...
жал ми стана((

Мхм. Не виждам смисъл повече да водя дискусия с него. Все едно говоря на невъудошевен предмет.

paradosou
10-04-2015, 14:30
А сега де...
Чачо преди време доста точно го беше казал. И аз като него имам усещането, че клишето с парите, нацепените селски тарикати/мега важната външност се използва най-вече от хора, дето нямат с какво да изпъкнат и затова се хващат за нещо масово хейтвано, пък дано се сети някой колко те самите са или се опитват да бъдат различни.
Грозния, има смисъл да пробваш да излезеш от моментния си ритъм. Щом казваш, че се поддържаш, забрави за всичко, което не си харесваш физически и което не можеш да промениш, и не позволявай на комплексите чак да ти спъват социалния живот. Вярно прекалено мрънкаш. Няма никакво значение, че разправяш, че не си го позволяваш в реалния живот. В смисъл не е нужно да казваш нищо, така или иначе цялото ти същество излъчва как се чувстваш - ако щеш жестовете и стойката даже. Хората усещат, без значение дали и колко са интелигентни. Ти предполагам няма да харесаш момиче, изпитващо необходимост да играе ролята на жертва и да чака магическа намеса отвън, която да му оправи живота. Какво следва - ами не бъди самият ти такъв. Стегни се, потърси си нова работа, marilyn ти изброи варианти относно това. Достатъчно с оправданията. Ако почнеш да гледаш по-позитивно на нещата (не наивно позитивно и не захаросано позитивно), просто с повече увереност, че има и 'щастливи' варианти + ако действаш достатъчно упорито по въпроса, малко по малко ще дойде промяната.

Грозния
10-04-2015, 23:15
този грозния е толкова фиксиран, чак буксува. миличкият...
жал ми стана((Притрябвало ми е фалшивото ти съжаление (и слаб опит за ирония) :D . Аз си мислех че водим сериозна дискусия :( .

Мхм. Не виждам смисъл повече да водя дискусия с него.Беше въпрос на време да се предадеш :D. Освен евтини, изтъркани клишета и почти нищо по същество, друго не успя да сложиш на масата :D.

Все едно говоря на невъудошевен предмет.Странно... би било по-уместно аз да кажа това, имайки предвид, че аз опровергах повечето ти твърдения и отговорих на всичките ти въпроси а ти не успя да ми отговориш убедително на нито един :D.

На 26 не си правил секс. Това значи, че никакъв те няма в междуполовите отношения.Много съм жалък, нали :D ?! Поне ми кажи нещо, което не знам ;)!

Това пък значи, че нямаш достатъчно база, за да изказваш обобщения за суровата действителност. Следователно мнението ти не важи. Това съвсем не значи, че не мога да извършвам наблюдения и да правя заключения за заобикалящия ме свят! Това че съм девствен, сигурно ме прави и неспособен да разсъждавам според теб! Кой знае - може да е страничен ефект от това че съм девствен, но ти сигурно си спала с повече жени от мен :D и ги знаеш тия неща по-добре :D !

Познавам няколко страшно харизматични ниски мъже...И каква марка и модел "харизматичност" карат :D ? Какво им беше "харизматичното"? Можеш ли да кажеш нещо по-конкретно извън кухите клишета, които си прочела някъде?

...клишето с парите, нацепените селски тарикати/мега важната външност се използва най-вече от хора, дето нямат с какво да изпъкнат...Добре - да приемем, че това е невярно клише и че има други неща, с които един мъж да изпъкне и да забие жена.
Кои са тия други неща?
Кажи ги, да ги чуем :D !

Щом казваш, че се поддържаш, забрави за всичко, което не си харесваш физически и което не можеш да промениш, и не позволявай на комплексите чак да ти спъват социалния живот. "Ситият на гладния не вярва!" Ако беше грозна, щеше ли да кажеш същото :D ?! Да се преструвам че не ми пука, не ме прави по-малко грозен, нито по-висок. Най-много да ме направи още по-смешен и жалък за околните, отколкото вече съм :D ! Нарича се загуба на връзка с действителността ;) !

В смисъл не е нужно да казваш нищо, така или иначе цялото ти същество излъчва как се чувстваш - ако щеш жестовете и стойката даже. Хората усещат, без значение дали и колко са интелигентни.Тук съм напълно и безусловно съгласен с теб :) ! Усещат го, сигурно усещат и че съм девствен :( , което е най-лошото! За съжаление съм слаб актьор и не успявам да играя ролята си достатъчно дълго или достатъчно добре :( ! Като нямам пари или външност, това е сериозен проблем!

Стегни се, потърси си нова работа, marilyn ти изброи варианти относно това. Достатъчно с оправданията. Ако почнеш да гледаш по-позитивно на нещата (не наивно позитивно и не захаросано позитивно), просто с повече увереност, че има и 'щастливи' варианти + ако действаш достатъчно упорито по въпроса, малко по малко ще дойде промяната.Много лесно е да се каже - "намери си по-хубава и по-добре платена работа"! Най-лесно го казват хората, които никога не са пробвали наистина как стоят нещата с намирането на работа и заплащането!
Розовите очила и една гола позитивност с нищо не помаат - само заблуждават. Упоритостта и усилията също са безсмислени, ако не те придвижват в желаната посока.


П.С. Надявам се, че не възприемате това като заяждане, мисля че се получи една интересна дискусия, въпреки че сме на различни мнения ;) .

Marksman
10-05-2015, 12:04
Отново обърнахме дискусията на чист скандал..Сега обмислих малко нещата и като се замисля нещата не се делят на "лоши" и "добри" момчета,а по скоро на жертви и хищници. И то дори май няма хищници, а просто има такива които не се държат като жертви.Сега като се замисля "добрите" са жертвите защото те сами се обявяват за "добрите" и смятат,че света е срещу тях, а то всъщност сами се хвърлят в този капан.Проверих интернет как да не си "жертва" и промяната започва от мисленето.. Вместо да мислиш как НИКОГА няма да имаш приятелка или че ЗАВИНАГИ ще си самотен трябва да го замениш с думата примерно ЗА МОМЕНТА нямам приятелка или МАЛКО СЪМ самотен,но ще отмине..Или може би НИКОЙ не ме харесва с примерно ПЕНКА И СПАСКА не ме харесват.
Сега малка история.Събота имах рожден ден.Отидохме на заведение с приятелите включително момичето в което съм уж "влюбен" и най добрия ми приятел който тя харесва. Вечерта си вървя идеално..Опитвах се да не мисля за нея.. И когато не мислиш като жертва и ,че то той е уж "лошия" всичко се променя..Изкарахме си перфектно.Алкохол,танци и пеене.Даже накрая се сдърпаха с някакви други и стана боя..Столове,кошчета и саксии се разхвърчаха.И като добър приятел макар,че никога не съм се бил помислих че след като започнаха да бият приятелите ми със столове ще отнесат боя и реших да скачам и аз.. До сега не се бях бил,но като видях,че приятел има нужда от помощ нещата съвсем се променят.Не мислиш за тия толкова важни момичета и глупости и кой е "лош" и кой "добър"..В такива моменти когато се биеш рамо до рамо с приятели се осъзнава,че няма лоши и добри а просто изкривена гледна точка!! И се пак се награбиха след боя и сега честито на новата двойка от най-добрия ми приятел и момичето което харесвам :D :D
И с малко коригиране на мисленето всичко се променя.. :) :)

corbV2
10-05-2015, 12:45
Все едно говоря на невъудошевен(???) предмет.
А ти колко си проста, леле.

therichbitch
10-05-2015, 13:22
:lol:

Мразя такива теми. От една страна ми става тъпо за хората, които ср намират в подобнс дупка.
От друга страна, се дразня на всичките, които се изсипват да обяснят на наивния човечец как бил елементарен заради клишираните си наблюдения и в същото време по др тип теми се обясняват как щом на тоя до тях му е мн приятно да им плаща сметките и да им купува подаръци, те щели да му доставят това удоволствие, от тях да мине.
Замалко да се въодушевя, ама не- оставам си отегчена.

Blab
10-05-2015, 13:44
А ти колко си проста, леле.
фжмк фтв, бе!
//козирогът в мен поздравява козирога в теб:Д

а темата е за ключ, тъпите хора като се помислят за умни и става лошо. такива проникновения прочетох дотук, че още дълго ще ме държат.

therichbitch
10-05-2015, 14:48
онеправдан

therichbitch
10-05-2015, 15:05
Няма нужда от хиперболизация. Който е чел въпросните теми за материализма, може сам да отсее за какво става дума и изводите потвърдават клишето.

П.П. И на мен ми направиха изкл. неприятно впечатление някои от сбърканите думи, написани от човек, който трябва да е на повече от ТИ с българския, не е и за първи път, но трябва да призная, че дори на мн остри коментари, вкл. и от моя страна, е реагирала доста адекватно и незлобливо, така че в случая спрямо такъв човек, мисля, няма нужда от грубости.

sladura89
10-05-2015, 15:15
И аз съм забелязъл, че момичетата си падат по лошите момчета, а добрите и милите ги запращат в девета глуха нищо, че твърдят точно обратното! И тук не се опитвай да търсиш никаква логика, защото просто няма да я намериш! И аз иначе имам същия проблем! :)

golemiq_korab_minava
10-05-2015, 15:48
Пинка всеки път описва новите си гаджета. Да не ти ги откраднат..

И да. Всеки си има цена.

therichbitch
10-05-2015, 15:51
Като изключим частта с баш куpвите, които се чукат наляво и надясно за пари, една доста голяма част са достатъчно пресметливи и още на 16-17г. си отварят очите на 4, да хванат "по- перспективен", което е корелирано с бъдеща възвръщаемост, изтъквайки тази си претенция като търсене на огледален образ на тяхната извисена особа.
Меркантилността невинаги има константно и толкова явно изражение, колкото го изкарвате, за да (си) докажете нещо. Повече нямам какво да кажа по темата с парите.
Спестете си възмущенията как всеки търси най- доброто, неслучайно е в кавички.

jghgh
10-05-2015, 15:54
мисля, че трябва всички да се съгласим просто, че животът не е справедлив и никога няма да бъде.


но има и друго.
нали сте чували фразата "щастливите хора не носят часовник"?
но това е еднопосочна взаимовръзка. не всеки, който захвърли часовника, ще стане щастлив.
по тази логика и парите, и колите, и безцеремонното отношение няма как да ви спечелят връзка или да ви направят "алфа", каквото и да се влага в този термин. аз лично не вярвам особено [вече] в тези концепции, светът и хората не са еднопластови.
дори и да ни се иска, човешките отношения, и човешките личности не могат да се поместят в кутийки.

всеки напън и изхвърляне обикновено довежда до краткотраен и неавтентичен успех.
да, ако се държиш по-злобно и нахакано, може и да имаш повече успех, но какви ще са момичетата до теб и това ли искаш?
и смяташ ли, че това е автентичен успех? и че "връзката" е наистина връзка, а не нещо краткотрайно?


просто човек трябва да развива качества в себе си - истински, и да си лекува дефицитите, защото всичко е там.

golemiq_korab_minava
10-05-2015, 15:59
Извинявай, ако по някакъв начин е досадно, използвам го като пример. И бивше гадже дадох по-нагоре, ама не се оцени.хм. И другата година искам гадже с дълга коса.

Излес от рамките, променят се кат растящ организъм.
Пъи на теб някой сополанко може да не ти харесва, но тъй кат гледам по кръчмите е пълно със селски баджаци с щастливи и не винаги жени.

tori
10-05-2015, 16:00
Кво пак не можете да разделите, ве? :дд

golemiq_korab_minava
10-05-2015, 16:23
Ах. Ама толкова красиви, умни, сочни метали мога фа ти предложа. :D

golemiq_korab_minava
10-05-2015, 16:30
https://youtu.be/IQC3FRVnYmM

ето така се сваля мацка

strashensi
10-05-2015, 17:01
Грозен, ти си страшен комплексар. Не го казвам с цел обида. Три страници мрън-мрън брат, честно. Излез от тоя форум и се стегни малко.

marilyn
10-05-2015, 17:18
Ох, една грешка и аз да направя, 'айде изяжте ме!

Грозен, ти очакваш да те хавана за ръчичка и да ти намеря работа ли? Или да ти изпратя обяви за работа? ДА ти намеря и жена?

В по-големите градове има доста възможности за млади хора, стига да искаш да се възползваш от тях. Вероятно имаш някакви умения, един читав английски да имаш, можеш да си намериш приемлива работа с нелоша заплата. И не ми обяснявай колко е трудно, аз каква съм лигла или кой ми дава пари.


По-горе се бях опитала да ти кажа, че не можеш да обобщаваш колко точно процента от женското съсловие харесва нацепени батки с дебели портфейли. Просто, защото нямаш доказателство, че е така. Факт е, такива момичета има. Но има и други, които ще оценят мъжа по качествата, които притежава, а не по банковата сметка. Да дойда и да ти доведа 10 такива мацки, за които се сещам на прима виста ли?

tori
10-05-2015, 20:32
Извън спора ви и извън ебавката, ще отговоря аз какво искам в един мъж като отношение.

Не харесвам да ми се плюнчат, щото съм обещала свирка и торта. Харесва ми да дойде и да си каже правичката „Жена, тва не е така, а така.“ Верно - ще го нахраня ама ще го направя по неговия начин, щото виждам, че е достатъчно уверен в правотата си и наистина е помислил и е така, а после ще го пообмисля и аз и ще се съглася, щото верно си е прав, мамка му мръсна, гад такава, как може да е по-добър?! И ще му се гушна в ръцете, обяснявайки как - да, тоя път аз съм в грешка. Ама само тоя. И моя начин все пак е правилен от друга гледна точка, която е гледната точка на привикналия с нещо. :д И не е по-малко правилен от неговия ама е по-сложен.
Харесвам когато всичко в човека до мен крещи, че е мъж и е по-голям и по-силен от мен. Че може да ме смаже за секунда ама няма. Щото не че не иска, но си има принципи. И ще ме смачка с думи. И да - да мирише хубаво дори като се препоти от тренировка.
Харесвам уверени мъже. „Миличка, нали знаеш, че ако не ти бях домъкнал багажа не че нямаше да се справиш ама щеше да ти е тъпо сама? Какво би правила без мен?“ Или „Любов, сега ти ще дойдеш, ще правим секс и после ще забравиш за чорапите. Нали?“ Забавно-арогантни да кажем. Леко пресолено, щото харесвам силните вкусове просто, иначе да си знаят и цената, и мястото, и егото да не е наистина толкова високо, колкото излиза. Да могат да го потъпкват когато е нужно.
Ама и да знаят да се плюнчат като е нужно, определено. Примерно комплиментите да са некви клиширани, но казани на Място и във Време.
Да, външния вид определено е важен. Имам си нещо като тип, мисля. Няма да изброявам, че вече съм го казала в достатъчно теми от последната седмица.
Освен тва искам да е точен във уговорките. Ако ще закъснява, да звънне. Айде, едно е да чакаш някого вкъщи, а не на -20 или на +45. Като го чакам вкъщи и не бързам, е иди-дойди ма да ми се влачи 100 часа и аз да го чакам вън на тенекия, с-о-р-Е.
И като ми помага с нещо, да не го прави понеже съм жена и уж по-слабия пол. По-слабия пол може да мъкне 11 литрова туба с вода от магазина и сам. И може да се прибира нощем и сам от дискотека. Искам като ми помагат да се кача някъде по-високо да е щото иска, не щото трябва.
И най-най-най-най-най-животоспасяващото - да ми лекува егото когато трябва. Да, обичам да пресолявам манджата и обичам да я оставям без сол. Тичам в две крайности и никога не нацелвам златната среда, колкото и да се опитвам. Той трябва да ме балансира, в случая - да ми разбира огромното его и да го смалява или да ми го почетква, за да не свърша пред някой влак заради рана над горната устна от херпес.

gimli
10-05-2015, 20:40
Няма какво да се лъжем пари се искат!!!

ДОТА
10-05-2015, 20:43
Не харесвам да ми се плюнчат, щото съм обещала свирка и торта.

Само тва с тортата си е на мястото, не знам как се разбира да ти се 'плюнчат' , а притеснителното е, че някой е поискал да му обещаеш свирка.

tori
10-05-2015, 20:50
Ебавка е, не се хващай за думата.

therichbitch
10-05-2015, 22:00
„Миличка, нали знаеш, че ако не ти бях домъкнал багажа не че нямаше да се справиш ама щеше да ти е тъпо сама? Какво би правила без мен?“ Забавно-арогантни да кажем.
И аз харесвам болднатото, но тези примери не ги числя към него. Ясно, че са на шега, ама това с багажа ми звучи тъпичко, честно казано.

Добавям:
- Държа да е кавалер към всички жени, много държа на това. Нямам предвид крайности като да седя 10 минути да чакам, да изтича от другата страна да ми отвори вратата на колата, сакън, а цялостно отношение към срещуположния пол.
- Да умее да се смее и надсмива над себе си, няма да сме на една честота, ако не го може и ще се чувствам 'рамкирана' в разговорите, в изказа си и т.н.

П.П. Споделям и аз впечатления по едно горно изказване, мисля на Пантерата, за добрите момчета. В случая според мен става дума по- скоро за превъзпитана праволинейност, която с маниакалния си стремеж да си добър и свестен се изражда в досадно поведение. И аз имам няколко такива индивиди около себе си, от които да черпя впечатления.

Грозния
10-05-2015, 22:30
И с малко коригиране на мисленето всичко се променя.. :) :)Само не бъди наивен, защото един ден ще съжаляваш горчиво!

:lol:
Мразя такива теми. От една страна ми става тъпо за хората, които ср намират в подобнс дупка.
От друга страна, се дразня на всичките, които се изсипват да обяснят на наивния човечец как бил елементарен заради клишираните си наблюдения и в същото време по др тип теми се обясняват как щом на тоя до тях му е мн приятно да им плаща сметките и да им купува подаръци, те щели да му доставят това удоволствие, от тях да мине.
Замалко да се въодушевя, ама не- оставам си отегчена.Ето това е едно момиче, което заслужава уважение! Аз предполагам че тя има и други положителни качества, но заслужава уважение, дори и само заради това, че не е лицемерна :) !


Към автора - малко да поотговоря на въпроса с какво един мъж може да "забие" жена. Ще ти нахвърлям неща, които на мен ми правят впечатление:
- присъствие. Като вляза в една стая, веднага се усеща една такава аура около човека, магнетичност. Мъжете го наричат алфа, аз не си падам по цялата теория, но се съгласявам с концепцията. Това е човек, с когото можеш да говориш по много теми, но не задължително приказливецът на компанията. Излъчва една позитивност, усмивка задължително, увереност, гледа те в очите, докато разговаря, често има жестикулация.И как само според външния вид прецени, че можеш да разговаряш с него на много теми :D ?! Ясно, външният вид те е привлякъл с нещо (ръст, мускули, скъпи дрешки), кажи си го направо!

- няколко неща, свързани с външния вид, които винаги ми правят впечатление: парфюм, дали има неща като часовник, гривна, пръстен. Мислех те за по-сложна личност, а ти се оказа съвсем... елементарна :D .

Ти си измисли прическа и брада, ... подбери си едни хубави дрехи (не скъпи, така че аргументът ти отпада тук) и си готов. Брада не ми е комфортно да нося постоянно - почва да ме дразни. Подбрал съм си прилични дрехи (но не скъпи) и резултатът е нулев :D.

- огромно впечатление ми прави отношения към жени, животни и деца. Животни харесвам само в чинията :D , но имам добро отношение и държане към жени и деца.

- маниери.
Един познат, който има доста проблеми с момичетата, говори с отвратителен дупнишки диалект и сърба звучно, когато се храни. Ми, мистър Свят да беше, не бих го взела.Говоря отличен български и не се държа просташки на масата като твоя познат! И какво от това?! Може би там е една от многото ми грешки, след като това не помага :D.

На теория покривам тези изисквания и "само" ръста, лицето и парите ми не са наред :D.

И аз съм забелязъл, че момичетата си падат по лошите момчета, а добрите и милите ги запращат в девета глуха нищо, че твърдят точно обратното!Това се нарича лицемерие!

Грозен, ти очакваш да те хавана за ръчичка и да ти намеря работа ли? Или да ти изпратя обяви за работа? ДА ти намеря и жена?Единственото което очаквах от теб, беше да отговориш на въпросите ми конкретно и по същество ;) . Ти не успя :D !

В по-големите градове има доста възможности за млади хора, стига да искаш да се възползваш от тях. Вероятно имаш някакви умения, един читав английски да имаш, можеш да си намериш приемлива работа с нелоша заплата. Да кажем, че имам "някакви умения", "читав английски", но намирането на "приемлива" работа с "нелоша" заплата, не е толкова лесно колкото си мислиш, защото съм пробвал! Освен ако за теб "приемливата работа с нелоша заплата" е да си работник/чка в хипермаркет :D.

По-горе се бях опитала да ти кажа, че не можеш да обобщаваш колко точно процента от женското съсловие харесва нацепени батки с дебели портфейли. Просто, защото нямаш доказателство, че е така. Факт е, такива момичета има.Статистиката не е доказателство сама по себе си. Въпреки това, тя е способна да даде доста точна представа за неща които няма как да изучим напълно (като да се запозная лично със всички жени например). Без да съм се запознал със всички жени, очевидно е че процентът на тези харесващи "нацепените батки с дебел портфейл" е огромен и доста над 50%!

Но има и други, които ще оценят мъжа по качествата, които притежава, а не по банковата сметка. Да дойда и да ти доведа 10 такива мацки, за които се сещам на прима виста ли?Със сигурност има, даже съм се срещал и запознавал с някои, които изглеждат такива, но едва ли ще можеш да намериш и 10 такива в София, затова по-добре не ми води никой :D !


След всичко казано дотук, ето това е едно подходящо заключение:

Няма какво да се лъжем пари се искат!!!:D

dreamwalker
10-06-2015, 00:02
https://youtu.be/IQC3FRVnYmM

ето така се сваля мацка

https://41.media.tumblr.com/077b4aac7b0bbecc5b20d3308b46de22/tumblr_niuclypkvK1u0gv11o1_540.jpg

ДОТА
10-06-2015, 09:13
Ми, седни си на гъза и тренирай

Вероятно това е причината толкова години да тренираш и да няма резултат.
Вземи пробвай да станеш и след това да тренираш.

galaxy29
10-06-2015, 13:22

strashensi
10-06-2015, 14:03
Вероятно това е причината толкова години да тренираш и да няма резултат.
Вземи пробвай да станеш и след това да тренираш.

Шегички ниво 5 клас.

marilyn
10-06-2015, 17:14
Ина е права, баси мрънкалото си!

Казах неслучайно 10 момичета, защото за 10 се сещам веднага - приятелките ми, за които гарантирам, че са стойностни хора и имат много по-важни неща от мускулите или дебелия портфейл.

На мен не обяснявай как се търси работа, защото всичко, което съм работила до сега съм си го намерила сама, в интернет по обяви. Не е невъзможно, просто трябва търсене и ходене по интервюта.

С тоя начин на мислене и поведение няма да си намериш жена скоро.

golemiq_korab_minava
10-06-2015, 17:40
https://41.media.tumblr.com/077b4aac7b0bbecc5b20d3308b46de22/tumblr_niuclypkvK1u0gv11o1_540.jpg

?

саншът жена от подобна класа да заживее с мъж от средната класа е много много малък.

за съжаление, както съм казал, всеки има цена.

неоценяващите, негледащите и неинтересуващи се от парите (или поне способноста и желанието) на партньора да изкарва материални блага в определени граници ( на изградената представа за съществуване) са два типа.
хора незапознати с действителното печелене (богати родители, готованци)
Хора, религиозно и духовно извисени над битовите проблеми.
Сами се досещате, че вторите са под 1%.

И щото не е тесен света ще назова още разнообразие:

3 - отчаените от живота.


Разбира се всичко е относително. Някои са съгласни на по-малко, други на повече. Всеки както е свикнал.

Принципно обаче в днешния свят, и по-точно в държава като нашата, на пост капиталистичен строй - оцеляването е най-силния инстинкт. А оцеляването е? Пари и власт разбира се.

Всеки осъзнава, че да си обикновен човек у нас в повечето случаи си изтривалка. Не можеш нито семейство, нито себе си гледаш като хората, спокойно и здравословно. Няма сила, която да те защити, а ти самия не си способен да се опазиш.

Хората спряха да се интересуват от собствените си родители, от природата, от себе си, за да излязат от мизерията.

Та, не че няма доволно щастливи бедни, но ВИНАГИ с повече са ПО-ЩАСТЛИВИ.

Нормално е авторът, който е на 26 години да му бъде страшно трудно да направи връзка, ако работи като общ работник..

ДОТА
10-06-2015, 19:44
Шегички ниво 5 клас.

Ако беше за 6-ти клас
нямаше да я разбереш

LoadRunner
10-06-2015, 21:08
Нямам идея какво искат тия смотани момичета мамка му
Ето мен- умен, яг,интилигентен, забавен, лош, мил, с не особено голяма банкова сметка и пак не се получава
Един реален факт от шибания ми живот- никога ама никога не съм бил с момичето което съм харесвал а винаги съм се принуждавал да бъда с тези които са харесали мен. Имам чувството че жените контролират света и вселената,те колят и бесят, наскоро се убедих окончателно в това.

SHPAIdURmeN
10-06-2015, 21:55
Нямам идея какво искат тия смотани момичета мамка му
Ето мен- умен, яг,интилигентен, забавен, лош, мил, с не особено голяма банкова сметка и пак не се получава
Имам чувството че жените контролират света и вселената,те колят и бесят, наскоро се убедих окончателно в това.


Мноу го мислиш, брат.

Грозния
10-06-2015, 22:28
...много по-важни неща от мускулите или дебелия портфейл.
Кои са тия по-важни неща?!
Ето това питам от 3 дена и ти за пореден път не успяваш (не можеш) да отговориш :D. И моля ти се без "характер", "излъчване", "харизма" и всякакви други такива субективни простотии! Кажи конкретно - търся/търсим мъж, който може да прави това и това, в тая и тая ситуация постъпва така и така.

На мен не обяснявай как се търси работа, защото всичко, което съм работила до сега съм си го намерила сама, в интернет по обяви. Не е невъзможно, просто трябва търсене и ходене по интервюта.Нали се сещаш, че ако е работа с клиенти, грозен човек няма да наемат никога?! Може да ти се струва невероятно, но е факт :D!

С тоя начин на мислене и поведение няма да си намериш жена скоро.Тук си права донякъде и отчасти - за това че няма да е скоро (вероятно никога :( ), но бъркаш причините за това.

Нямам идея какво искат тия смотани момичета мамка му То е ясно какво искат, аз отдавна съм го разбрал :D, на път си да го разбереш и ти ;).

Един реален факт от шибания ми живот- никога ама никога не съм бил с момичето което съм харесвал а винаги съм се принуждавал да бъда с тези които са харесали мен.Една жена винаги има възможности за избор на партньор, дори и да е доста грозна. Ние мъжете не можем да избираме, освен ако нямаме много пари и донякъде външен вид. Поне си успял да прилъжеш някоя, колкото да не си съсем капо :) !

paradosou
10-06-2015, 22:38
.................................................. ................

Една жена винаги има възможности за избор на партньор, дори и да е доста грозна. Ние мъжете не можем да избираме, освен ако нямаме много пари и донякъде външен вид. Поне си успял да прилъжеш някоя, колкото да не си съсем капо :)
?!?!?!
Мда, после мрънкай колко е скапан светът, как жените не струват, понеже са меркантилни идиотки и блабла. Защото пък е адски джентълменско/достойно/адекватно да "прилъгваш", вместо да си искрен, да не се задоволяваш с първата изпречила се пред погледа ти и да стоиш далеч от използването на момичета (в случая си е буквално използване) като повдигащ липсващото ти самочувствие фактор :х.
Не са ти парите проблемът, вярвай ми. Външен вид се оправя, стига да не си брутален случай, в което силно се съмнявам.

SHPAIdURmeN
10-06-2015, 22:43
Кажи конкретно - търся/търсим мъж, който може да прави това и това, в тая и тая ситуация постъпва така и така.

Според теб, защо, тя не може да ти каже конкретно какъв мъж търси ?

paradosou
10-06-2015, 22:44
Остави, той си повтаря "Пари, мускули, кофти държание" като мантра що се отнася до женската част и това е.

dreamwalker
10-07-2015, 17:38
Ето мен- умен, яг,интилигентен, забавен, лош, мил

https://33.media.tumblr.com/675fc9f2bf098e317624e8c1277b533f/tumblr_muu1w7Es0W1rim1azo1_500.gif

I like that joke.

LoadRunner
10-07-2015, 18:38
дримоко не ми е много до тебе
имам си душевни болки
лошото е че се задълбочават всеки следващ месец

LoadRunner
10-07-2015, 18:40
Мноу го мислиш, брат.

да чувал съм го това
но не мисля че това може да се промени
примерно ти си стоиш или правиш нещо, или точно си си легнал и мислите ти те връхлитат като ураган
е това как се спира не знам

Грозния
10-07-2015, 18:57
Защото пък е адски джентълменско/достойно/адекватно да "прилъгваш", вместо да си искрен...Никой мъж не е ебал с искреност, дори най-вървежния :D! Ако мислиш обратното - заблудили са те ;) !

...да не се задоволяваш с първата изпречила се пред погледа ти и да стоиш далеч от използването на момичета (в случая си е буквално използване) като повдигащ липсващото ти самочувствие фактор :х.Защо го наричаш "използване"? Защото мъжът, който те е свалил, после не е оправдал очакванията ти ли? Можеш да си сигурна, че и ти не си оправдала очакванията му на 100%, без значение какво си правила или правиш :D! Но си права за това, че сексът качва самочувствието.

Външен вид се оправя, стига да не си брутален случай, в което силно се съмнявам.Оправя се с много пари естествено! И за съжаление съм доста брутален случай или почти :(.

Според теб, защо, тя не може да ти каже конкретно какъв мъж търси ?Защото това би означавало да признае, това което най-яростно отрича ;).

Казано на прост език:

Примерно:
...
Любопитно ми е какво ще кажеш сега.
Доволен съм, благодаря за отговора - кокретен и без празни, субективни глупости! Оценявам го :) . Отговарям на доста от критериите, но явно това не е било и няма да е достатъчно :(.

marilyn
10-07-2015, 19:12
Грозния, разбирам, че искаш да ти изредя определени качества или преимущества, които жените харесват. Няма да се наемам да ти обяснявам за "повечето жени", ще ти кажа какво аз харесвам и изисквам.

Стабилност. Това означава един мъж да е работлив, да вдъхва доверие, да знам, че с него съм сигурна, че го е грижа за мен, че иска да ме пази, да ме кара да се чувствам защитена. Тук влиза и това с финансите, което ти е толкова важно. Но не това, което ти си представяш за дебелия портфейл, а идеята, че той има капацитет да се труди и да изкарва пари. Момченца с мангизите на мама и тати не са ми по вкуса. Не харесвам мъже, които не са се потрудили да изкарат един лев през живота си.

Да има чувство за хумор. Това ми е много важно, ужасно ме дразнят хора, които не могат един лаф да вържат. Трябва постоянно да ме разсмива и да носи на майтап, защото и аз много се бъзикам.

Да умее да общува и да има приятели. Когато видя, че един човек има готини приятели, прави добро впечатление. Изключително важно е за мен, това доказва, че общува със стойностни хора. Неслучайно се сближих много с приятелите на гаджето ми и излизам постоянно с тях, дори когато той е на работа и няма как да дойде с нас.

Да бъде кавалер (не само с мен, с жените като цяло). Това ми прави впечатление още на първата среща. Ако ми пусне вратата под носа или не ми направи място да мина, не ми подаде ръка - черна точка.

Да е умен, образован и интелигентен. С необразован мъж не мога да бъда. Ужасно ме дразни незнанието у хората, особено на елементарни неща. Трябва да е остроумен, да е досетлив, адаптируем.

Да има добро отношение към майка си. Това е относително, защото семейства всякакви има. Но когато видиш, че едно момче се държи супер мило и уважително към майка си, определено прави добро впечатление. Видя ли грубост, обиди и лошо отношение, значи нещо не е наред за мен.

Да ме кара да се чувствам специална, да не изневерява. Не си падам по тип "лошо момче", нито по "гларуси". Ако ще имам сериозна връзка, тя наистина е сериозна. Това означава без изневери и с пълна отдаденост. Трябва постоянно да ми напомня, че аз съм неговата жена и никоя друга няма да заеме моето място.

Да има желание за приключения. Да иска да прави нови неща, да се развива, да пътуваме, да живеем на други места по света.

Да си пасваме в кревата. Това е много важно, защото ако сексът куца, цялата връзка не става. Разбира се, понякога отначало трябва време, за да се напаснат хората, при други става веднага. Но не върви ли сексът, значи няма как да съм с този човек. Трябва да имам тръпка, да искам да го видя, да ми липсва, да искам да го докосна, да сме заедно, да изгарям отвътре от страст.

Това са само част от важните изисквания, мързи ме да пиша повече.

dreamwalker
10-07-2015, 19:17
дримоко не ми е много до тебе
имам си душевни болки
лошото е че се задълбочават всеки следващ месец

Ще се оправиш.

golemiq_korab_minava
10-07-2015, 19:28
да чувал съм го това
но не мисля че това може да се промени
примерно ти си стоиш или правиш нещо, или точно си си легнал и мислите ти те връхлитат като ураган
е това как се спира не знам
Ами... Просто трябва да махнеш образа на жените от преден план на живота ти.

dreamwalker
10-07-2015, 19:34
Ами... Просто трябва да махнеш образа на жените от преден план на живота ти.

Абсолютно. Това важи и в обратна посока.

LoadRunner
10-07-2015, 19:44
мерилин затвърждаваш мнението ми че си много плосък човек и имаш много кофти пръсти и лак, не бих ти правил място и не бих си подал божествената ръка на такъв джокън, щях да кажа ръка но си е чисто джоканче :/
иначе това за леглото си е вярно

marilyn
10-07-2015, 19:56
Плосък човек съм, щото ми прочете едно мнение, което не ти хареса ли?

LoadRunner
10-07-2015, 20:12
Ами... Просто трябва да махнеш образа на жените от преден план на живота ти.

ами те от както пораснах не са ми били на преден план, на преден план ми е да съм малко по-щастлив а това осъзнавх че включва и другия пол за жалост

golemiq_korab_minava
10-07-2015, 20:29
Не знаех, че неоженените са нещастни.

LoadRunner
10-07-2015, 20:38
А аз не знам къде съм писал че за да си щастлив тр да си женен

ДОТА
10-07-2015, 22:00
Един виц относно всички изписани глупости по темата

Веднъж попитали Хенри Кисинджър, бивш държавен секретар на САЩ:
- Какво представлява „притискащата дипломация“?
Кисинджър отговорил:
- О, това е уникален еврейски метод. Ще ви обясня с пример. Да речем, че искате да омъжите дъщерята на Рокфелер за обикновено селско момче от България.
- Какво? Как може да стане такова нещо?
- Много лесно. Отивам в едно българско село, избирам си един приятен младеж и му казвам.
- Искате ли да се ожените за американска еврейка?
Той объркано отговаря:
- У нас тук е пълно с момичета.
Аз продължавам:
- Да, но тя е дъщеря на милиардер!
Младежът се почесва по главата и казва:
- Е, това променя нещата…
Тогава отивам в Швейцария на среща в банката и питам:
- Искате ли да имате за президент на банката българско селянче?
- Фу, – отговарят от банката.
- А ако той е бъдещия зет на Рокфелер?
- Е, това разбира се променя нещата..
Отивам при Рокфелер и му казвам:
- Искате ли за зет български селянин?
А той възмутено:
- Какво говорите, в нашето семейство всички са финансисти!
Казвам му:
- Да, но той е председател на управителния съвет на швейцарската банка!
Рокфелер се замисля и клати глава:
- О, но това променя нещата! Сюзи, ела тук. Господин Кисинджър ти е намерил годеник. Той е президент на Швейцарската банка!
Сюзи недоволно мърмори:
- Ох, все финансисти, скучни и неприятни.
Но аз й казвам:
- Да, но той е едно здраво и силно българско момче!
А тя с възторг:
- О-о-о! Това променя нещата...

Deadlock
10-07-2015, 22:52
Искам да мога да разчитам на него, да знам, че казал ли е нещо, това ще стане. Че няма нужда да го проверявам по 100 пъти дали е станал навреме, дали не е забравил за уговорката, дали няма да забрави да купи лимони на връщане от работа.

Искам да има добро, джентълменско отношение към всички жени, но да знае къде да тегли чертата, за да си проличи специалното отношение към мен.

Искам да може да разговаря на множество теми, да е готов да ме научи на нещо ново или аз да го науча на нещо ново.

Искам да ми се обажда и да ми пише с всякакви малки нещица, които са му се случили през деня и изпитва желание да ги сподели веднага, на момента, нищо, че ще се видим след 1 час.


лайк

Грозния
10-08-2015, 15:54
Стабилност. Това означава един мъж да е работлив, да вдъхва доверие, да знам, че с него съм сигурна, че го е грижа за мен, че иска да ме пази, да ме кара да се чувствам защитена. Тук влиза и това с финансите, което ти е толкова важно. Но не това, което ти си представяш за дебелия портфейл, а идеята, че той има капацитет да се труди и да изкарва пари.Понеже за тебе не е важно :D ?! Даже си го сложила на първо място ;) . Поне си призна ;) :D .

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 16:17
Понеже за тебе не е важно :D ?! Даже си го сложила на първо място ;) . Поне си призна ;) :D .

Много ме дразнят циганите. Ти май си циганин? Крадеш ли ток?

jghgh
10-08-2015, 18:12
Грозния, направо ни разконспирира.
Мисля, че можеш да напишеш книга за женския пол, понеже очевидно си много запознат с тайните му.
И явните му.

marilyn
10-08-2015, 19:01
Понеже за тебе не е важно :D ?! Даже си го сложила на първо място ;) . Поне си призна ;) :D .

Не виждам къде съм написала, че подреждам нещата по важност. Важни са всички изброени, липсва ли някое от тях, значи нещо не е наред.

Не казвам, че парите и финансовата стабилност са без никакво значение. Разбира се, че са важни. Не харесвам мързеливи хора, които само се оплакват и не искат да си намерят работа, но реват, че са бедни. Отвращавам се от такива мъже. Не понасям и мамини синченца, които се фукат с парите на родителите си, а нямат и ден трудов стаж. Това също ме отблъсква. Не знам на теб какъв ти е проблема с това, че жените искат стабилност, която включва и финансова такава. На 26 си, не си на 16. Ако един тийнейджър няма пари, това общо взето не зависи от него. Тогава си малък, трябва да ходиш на даскало, има възможности за лятна работа примерно, но си зависиш от родителите и толкова. Мъж на 26 да ми се оплаква колко е зле положението и как всички жени сме меркантилни кучки, 'айде стига. Направи нещо, за да изкарваш повече пари. Опитай се да се развиваш, научи нещо ново, подобри уменията си в дадена област.

therichbitch
10-08-2015, 19:24
Опитай се да се развиваш, научи нещо ново, подобри уменията си в дадена област.
В идеалния случай, да, но малко звучиш като латерна.
В Бг има достатъчно некомпетентни хора, заемащи различни позиции, а някои от тях и ръководни такива. Не са имали мн желание да се развиват.
Съветите ти могат да красят някое списание тип космо и статии а ла: как да забогатееем, как да мигаме на интервю за работа, как да разпознаем добрите възможности в живота..

LoadRunner
10-08-2015, 19:35
мин пък най ме отвращава въздух под налягане от женски пол, с много изисквания, кухи като лейки и с актив само една п**ка и лак за нокти в чантичката.

galaxy29
10-08-2015, 19:53
не е само мерилин, темата си е пълна с такива, някои от тях дори са и курви и всичките с претенции, искат стабилност и т.н. изисквания, които не заслужават, но тя наглостта е присъща за боклуците, няма нищо чудно

marilyn
10-08-2015, 20:05
therichbitch, а с оплакване и мрънкане по-лесно ли се намира работа? Естествено, че човек се сблъсква с много спънки, често пъти работодателите са крайно некоректни и т.н и т.н. Ама какво? Да не пробваме, щото не сме в идеалния случай?

Галаксина си се заяжда във всяка възможна тема и това си е.

Това да искаш стабилност не знам как го свърза с наглост. Естествено е да искам стабилност от мъжа си. От кого да я искам, ако не от него?

LoadRunner
10-08-2015, 20:10
не е само мерилин, темата си е пълна с такива, някои от тях дори са и курви и всичките с претенции, искат стабилност и т.н. изисквания, които не заслужават, но тя наглостта е присъща за боклуците, няма нищо чудно

и аз с такова впечатление съм останал, че повечето жени искат неща които не заслужават по никакъв начин и за които не биха се потрудили и един ден ИНАЧЕ намам нищо против жените да изискват всичко което искат ако те самите се трудят, стараят постоянно да се усъвършенстват себе си във всяко едно направление, ест тогава ще имат пълното право да изискват всичко най
за жалост такива жени са рядкост

ДОТА
10-08-2015, 20:11
Знаеш ли какво забелязах наскоро, докато прочетох кажи-речи цялата тема "В кухнята"?

Анализ не се прави така.
Сега отиди и прочети темите за снимки
не са много, сано няколко хиляди поста
а след това сравнявай поведението и
преди и след

LoadRunner
10-08-2015, 20:13
therichbitch, а с оплакване и мрънкане по-лесно ли се намира работа?

аз с това съм напълно съгласен и също мразя мързеливци, но никой не говори за това освен теб според мен или поне до колккото съм чел (само да кажа че на Грозния не съм чел почти никой пост ако с него си имате заигравка)

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 20:20
мЕрилин. Не знам за какви работи ми говориш, но принципно подоба нагласа като теб имат жени, които най-вече в реалноста се бъхтят за по 600 лв- 700 лв, а мъжете им изкарват по тройно, дори 5-торно повече.
И много се съмнявам, че ще търпиш някой, който не му върви в кариерата дълго.

Иначе, ако поставим равенство между половете, същото се отнася и за мъжете към жените. Не бих желал едва ли не да издържам някоя. А в действителноста курвите са много, защото се намира кой глупак да плаща.

galaxy29
10-08-2015, 20:30
хД не знаех, че преди два месеца съм си имала гадже ;О и един съвет - намери си донор на мозък

LoadRunner
10-08-2015, 20:34
мЕрилин. Не знам за какви работи ми говориш, но принципно подоба нагласа като теб имат жени, които най-вече в реалноста се бъхтят за по 600 лв- 700 лв, а мъжете им изкарват по тройно, дори 5-торно повече.


ш ко направи ти 6-700 за жена са даже много
а уверявам те случаят с мерилин не е такъв, даже и тя не знае точно кво иска да каже
а определено човек (жена) с такива селски ръце и лак не знам как може да изисква всичко да не ТОП в другите

therichbitch
10-08-2015, 20:36
Естествено е да искам стабилност от мъжа си. От кого да я искам, ако не от него?
От себе си?
Подобно на твоето мислене визирах преди няколко стр, когато Ина ме пита къде съм ги видяла търсещите перспективен. Ти говориш за капацитета в бъдеще да допринесе за финансовата ти стабилност.
Визираш крайни случаи- не знам някой да е споменал за парите на мама или тате в темата или пълните нехранимайковци, които да издържаш.
Има достатъчно мъже, които ще се развиват, ще си работят, т.е. не попадат в горните групи, но няма да притежават други качества, които наистина да ги изстрелят в професионален план и респективно няма да имат възможност да покриват и р-ди за дрешки. Та гледат си се "бонусните" качества (=/= от потенциал), които ще го направят печеливш избор. Индиректен интерес е просто.

marilyn
10-08-2015, 20:36
Корабе, с моя приятел сме минали през много неща и голяма част от тях са свързани с парични сътресения. Нито на него му е вървяло винаги в кариерата, нито на мен. Дълго време взимах недостатъчно пари, той ми даваше, това е факт. Имаше период, в който аз давах на него, защото изкарвах повече. Ние сме семейство. Не си делим парите на "мои" и "твои". Въпросът е да се опиташ да изплуваш от блатото, когато си затънал, а не да мрънкаш, че тука няма работа, че плащат малко, че всички те ебават. Ми хубаво, ама поне пробвай да излезеш от тая тиня. И не, не работя за 600 лв., нито пък приятеля ми взима тройно. Просто не чакам на готово, докато мрънкам колко зле живеят всички хора.

LoadRunner
10-08-2015, 20:37
хД не знаех, че преди два месеца съм си имала гадже ;О и един съвет - намери си донор на мозък

по-опасното според мен в случая е че някои индивиди те проучват толкова обстойно

jghgh
10-08-2015, 20:40
поставила съм си за цел да не завися от никой мъж, и да изкарвам достатъчно пари, че да живея достоен по моите си критерии живот, просто защото вътрешно няма да ми дава мира да бъда пиявица.

но тук идва др. въпрос, защо при наличието на свестни и независими момичета, все пак мъжете се хващат с парцалки, с изискващи кучки? аа?
понеже и това го има.

явно на вас ви харесва да ви доят, и колко е мъжествено само, да й плащаш за всичко?

една по-различна перспектива.


а галакси е просто заядлива откакто е във форума.
мисля, че е супер безпредметно да й се обсъжда поведението..

LoadRunner
10-08-2015, 20:41
значи казвам ти че не може тая жена да иска топа на топа при условие че тя не обръща внимание на детаилите по себе си дори
чаткаш ли

galaxy29
10-08-2015, 20:41
паяжиноглавка

galaxy29
10-08-2015, 20:41
паяжиноглавки

pandabear
10-08-2015, 20:42
искам да попитам дали си заслужава да чета 6 страници?

LoadRunner
10-08-2015, 20:43
но тук идва др. въпрос, защо при наличието на свестни и независими момичета, все пак мъжете се хващат с парцалки, с изискващи кучки? аа?


тук вече опира конкретно до външния вид
като видиш красива жена искаш да я притежаваш поне за малко на всяка цена

marilyn
10-08-2015, 20:44
От себе си?


О, явно сте останали с впечатление, че аз съм от тези хора, които по цял ден си почиват, но настояват мъжа да се скъсва от работа, за да им купува подаръци. Ми не, съжалявам, ако не съм се изяснила достатъчно ясно. Разбира се, че разчитам на себе си. Но ние сме семейство, мислим за двама. Стабилността е взаимна, тя не е просто мое изискване към него. Аз смятам, че всеки човек има нужда от стабилност. Естествено е човек да разчита на себе си, това някак си, даже не го смятам за нужно да се споменава. Но в сериозната връзка, която имам, ми е хубаво да знам, че има рамо, на което да се облегна.

therichbitch
10-08-2015, 20:46
поставила съм си за цел да не завися от никой мъж, и да изкарвам достатъчно пари, че да живея достоен по моите си критерии живот, просто защото вътрешно няма да ми дава мира да бъда пиявица.
Ей това.

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 20:47
Каква подобна нагласа? Трябва да си дадеш сметка, че човек от една определена възраст започва да цени потенциала.
Тоест като ти се оплаче един-два-пет пъти колко лошо му е минало интервюто и как или HR-ката е била тъпа, или са му задали неочакван въпрос, или той не бил спал, или..., или..., започваш да се замисляш. Много светва лампичката, когато постоянно слушаш оправдания. Да не говорим пък, че е заразно.
Наистина не става въпрос за конкретни пари тук.

Как идентифицираш нагласата й, сигурно по различен начин го тълкуваш?

Ако оставим на страна ''оплакването'', което не вярвам ''грозния'' да го изява в реалноста по същия начин ( оплаква се тук, в анонимното пространство като вид изливане на вътрешната си болка, напрежение. Пък и не беше всичко оплакване, а костатиране), намирането на работа и УСПЕХА съвсем не опира само до тази грешка.

Едва ли не, който не се оплаквал, който ходил на интервюта, който бил точен, научил или учил нещо - живота му е в кърпа вързан.
Имаше нещо казано, което си спомням от един филм. Банкер - успял човек, бизнесмен отговаря на сина си повроса дали с учене и образование се печелят пари. Човека си захили и обясни как истинските играчи намирали научени пионки,пешки, наречени специалисти, който само да им вършат показната бяла работа, и които получавали минимален дял от процента печалба. И наистина масово картината е подобна.

Едно е работа, друго е истинско изкачване по стъпалата. Излиза, че потенциал нямат всички хора - дори работливите и добродушни индивиди. Потециала повече клони към противоположните типажи.

Не всички са ''кадърни'', не всички ''успяват финансово.

Но въпреки това - с едно ще се съглася. Ако живееш активно, друдиш се, все някакви шансове излизат. Все някое момиче може да го огрее '''грозния''. Но ако седи и тъпее - нищо.

galaxy29
10-08-2015, 20:49
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/578976-Презокеанския-Круиз

galaxy29
10-08-2015, 20:50
и тези същите потребителки са с претенции и то с хиляди, после не било нагло

marilyn
10-08-2015, 20:54
Това е повече от ясно.
Но разбирам какво има предвид Мерилин. В една двойка не сте само Той и Тя, а има и Ние. И би следвало да е окей временно единият от двамата да не е в блестящо финансово състояние. Не виждам проблема наистина, говорим за партньорство, нали така :)

Това се опитвам да кажа. Не съм се хванала с богат чичко, който просто да ми дава пари или с когото и да е, само за да ме издържа. Преценили сме, че в един момент беше по-добре да работя малко и следователно да изкарвам малко. Било е взаимно решение. Нали не си мислите как ако приятеля ми остане без работа му ритвам канчето и край? ПРоблем ще е ако каже "Ми тооо, виж кво е трудно, са как да си намеря работа, като всички са идиоти, взимат само с връзки и т.н".

LoadRunner
10-08-2015, 20:59
ПРоблем ще е ако каже "Ми тооо, виж кво е трудно, са как да си намеря работа, като всички са идиоти, взимат само с връзки и т.н".

имам чувството че си малоумна или имаш травма от някой близък до теб който е в това положение което описваш.
кораба или който там е казал по назад най-вероятно е имал предвид че жените ВИНАГИ биха избрали този с повече пари и по-хубава кола, тяло, жилище, къща отколкото с този който се труди, работи регулярно, има висше, но е на регулярна заплата, има си кола, има си апартамент, на ниво е малко под и около средното и двамата са с прилична външност,.................... та те може би са искали да кажат че жените биха избрали парите т.е. първия а не този нормалния който да кажем има И други качества които да кажем ти (не визирам конкретно тебе а тая дето избира първия) никога няма да видиш защото ще си запленена от лесния живот, с първия и е по- малко вероятно да дадеш шанс на втория

jghgh
10-08-2015, 21:08
изобщо не е вярно, че винаги биха избрали това, LoadRunner.
моля те, опитай се да мислиш и живееш извън клишетата. моля.


някои хора, представи си, търсим душевна близост, която не може да се постигне с всеки и определено ако липсва, не може да бъде компенсирана от луксозен начин на живот.
жените обичат сигурността, това е факт, но сигурността понякога може да значи, че просто ние вярваме в мъжа до нас. че той ще успее и ще ни бъде стабилна опора. ще можем да градим нещо заедно, било бизнес, или нещо друго, и ще си гледаме децата.
това е различно от манталитета на държанка или на момиче с убеждението, че някой нещо му е длъжен.


имах една кратка връзка с кандидат-авдокат преди време, никога не съм се чувствала по-зле, независимо, че момчето водеше добър стандарт на живот, но това не е било и фактор, даже ме беше страх от него в един момент, с този материалистичен манталитет какви скрупули има (ако ги има изобщо) и какво би постигнал, само и само да успее.. наистина страшен и неприятен човек. така че просто се ометох по най-бързия начин.
и не обичам да се чувствам "купувана".


скъп подарък ще ме накара да се чувствам зле и неудобно, вместо щастлива.

най-ценните неща са истинските неща, а те не могат да се fake-нат - доверие и УВАЖЕНИЕ.
до колко вие сте способни да ги дадете?
и смятате ли, че и вие сте истински, щом преследвате фалшивите неща - напр. куклите, както и ти сам каза?

да гледаме реално на нещата. най-лесно е все жените да са ви криви за нещо.

LoadRunner
10-08-2015, 21:17
изобщо не е вярно, че винаги биха избрали това, LoadRunner.
моля те, опитай се да мислиш и живееш извън клишетата. моля.



това е мнението на повечето мъже, едва ли си го измислят, или просто си търсят оправдание, по-скоро са го видели от практиката

galaxy29
10-08-2015, 21:17
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/578976-Презокеанския-Круиз

и тези същите потребителки са с претенции и то с хиляди, после не било нагло
важно е, да го има и на тази страница ;/

LoadRunner
10-08-2015, 21:18
богатите чичковци с дебелите портфейли, лошите момчета, които се държат ужасно и бедните онеправдани кавалери.

хахахаха
ми май май си е точно тей

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 21:19
Тръгваш в една друга насока, с която не мога да отрека, че имаш право, но моят коментар се опираше само до мрънкането и колко безрезултатно е то. :)

Какво значи опира САМО до мрънкането? И Мерилин и Ти ръфате как Грозния не можел да си намерил добре платена работа, защото мрънкал. И за тва бил негоден, нежелан от жени..

Ми не. LoadRunner и той простотии бълва като булка с отвлечен младоженец.

Жена ще се намери с по-малки изисквания от вашите за пари и лукс. Но такива жени са малко в днешно време. Повечето винаги залитат на този, който има повече пари и потенциал да изкарва такива. И тва няма нередно, до определени граници. Дори любовта ви е материално ( гледаш часовника, гривната, очелата, пръстена) .... как се обличал. Сорри, но аз също съм материалист (като 99% от хората)..


Стабилност било. Ми може.. инстинкт за оцеляване.
Ама не върви на добре в повечето случай тоз инстинкт в човечеството.
Винаги се стига до един момент, в който на хора не им пука какво става под тях с другите. Правят се мизерии с тези пари.. всички мизерии на пламентата тръгват от желанието ни за повече пари.

LoadRunner
10-08-2015, 21:21
ама и аз също искам да ви дам сигурност бе жени, просто казвам че не всяка е достойна за всичко това което иска и е по- скоро куха за да го осъзнае
другите не знам за кво се борят

dreamwalker
10-08-2015, 21:22
тук вече опира конкретно до външния вид
като видиш красива жена искаш да я притежаваш поне за малко на всяка цена

Хихихи.

jghgh
10-08-2015, 21:25
а моята практика е показала, че момчетата тичат след момичета, които ги мачкат, които им тропват с краченца, които са неприятни кучки както с тях, така и с представителите на собствения си пол (никаква солидарност тук), ама какво да правя, да се тръшкам ли? да пускам теми?


по-лесно е да се приеме, че по принцип най-масово срещаните сценарии принадлежат на посредствени хора, няма жертва и виновник - намерил си си това, което си търсил.
искаш най-красивата, "луксозна" жена - ами примири се, че цената й е висока, и буквално, и преносно.
искаш умна събеседничка? ами примири се, че няма да ах-ка и ох-ка на всяко твое изречение, и вероятно няма да ти целува задника или да е добра ego stroker-ка.


това в най-опростенчески рамки и клишета, понеже явно тук в тая тема това е нещо изключително обичано .. шаблоните и кутийките.


много е трудно истинската любов да вирее в свят, напълнен с комерсиалност и с толкова силно его. и определено това е проблем и на двата пола. и определено това е проблем на всеки, който не желае да се разграничава от масовото и да си има свое собствено мнение и поведение. и който няма ценности или морал.
и тук всеки може да погледне себе си и да си помисли дали се е отървал от собствените си комплекси и огромно его, и дали е готов да обича? защото това не значи непременно да е много сладко и приятно всичко. никой не ни е обещавал на тоя свят да сме щастливи.


както и да е. не ми се водят разговори вече .
лека нощ.

Blab
10-08-2015, 21:33
мъж, който е нещо повече от нагона си, съществува ли?
//в тази тема не си заслужава да се пише, де да беше заради меркурий, но не - просто хората все повече губят уменията за водене на диалог... плашещо е.

LoadRunner
10-08-2015, 21:37
с джхдж що не се вземете
по наталните карти ще си разбирате кога сте възбудени

galaxy29
10-08-2015, 21:38
съществува, ти просто си феминистка лишена от мъжко внимание и затова така недоволстваш

jghgh
10-08-2015, 21:39
интересното е, че твоето поведение е на човек, лишен от мъжко внимание, galaxy29.


темата верно е за ключ вече.

corbV2
10-08-2015, 21:43
мъж, който е нещо повече от нагона си, съществува ли?
+
за съжаление ;/

therichbitch
10-08-2015, 21:43
де да беше заради меркурий
ебаси поантата сложи, честно :lol:

jghgh
10-08-2015, 21:45
ами как да си обясним злобата ти? :/

умствения капацитет да кажем е вроден, или нещо от сорта.. или не искаш да ни го покажеш, а го имаш,
ама неприятното поведение на какво се дължи?недостатъчно сантиметри?

LoadRunner
10-08-2015, 21:46
:D
тихо че сега някой ще каже че сте недоволни и от размера

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 21:52
Ех, тия пръстени, бе. Не очаквах и ти да стъпиш в тая посока като автора. Бившият ми носеше три стоманени пръстена, с мен си беше купил още един за невероятната цена от 10 (десет) лева. Имах предвид, че ме кефят аксесоари по ръцете, защото ми привличат още повече вниманието натам, а тия ръце ми навяват сексуални помисли.

Колко точно опорочено ви е мисленето бе, хора...

Моят коментар се касаеше само до неефективността на мрънкането. Не знам кое не разбираш. Не съм казала, че е единственият фактор, а че дискутирам само него. Примерно... България е голяма тема, аз съм си избрала само географията да дискутирам.
Мрънкането няма да ти позволи да се стегнеш, да си намериш обяви и да чекнеш едно по едно нещата, да видиш дали ти липсва някаква квалификация. Ясно е, че въпросната липса също пречи. А че мрънкането отблъсква жени, се подписвам с две ръце отдолу.

ОФ....... ама тя темата почна от това, че грозния нарече 99% от жените материалистки, че не биха тръгнали с него, ако няма пари....... После мерилин започна да го съветва как трябвало аджеба да си намери работа като спре да мрънка, да тръгне да изкарва пари..... И така го съветва, все едно е висш разум некав. и после веднага всички скочихте - мрънкал бил.

Ами да, мрънкането е безполезно. Ама парите не.

И ти ме разбираш погрешно. Не съм на страната на мисленето на грозния.
Въобще пък ме интересува в близко бъдеще мен въпроса за сватбите и семействата. Нито отричам, че с пари не се купува сърце.. и че НЕ се отдава толкова силно внимание на тях винаги.

galaxy29
10-08-2015, 21:56
уф, никой мъж не ме поглежда, признавам си, прави сте, заради това се държа така... щях да стана лесбийка, но то дори жените не ме поглеждат ;{{

LoadRunner
10-08-2015, 21:57
Не знам за размера, ама ако още някой ми развие теорията за 8-те сантиметра, ще го набия.

кви са тия 8 санта :Д

LoadRunner
10-08-2015, 22:01
аз що си мислех че е 12 явно мн отдавна не съм чел

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 22:03
Научно доказано било, че 8 санта са напълно достатъчно, всичко останало било лакомия :д
Не е така.

Или е така.

Ми те и 300 лв са ни достатъчни да живеем на село. Всичко останало е лакомия. (включително образованието) щото като имаш образование, ще искаш още много повече - да докоснеш технологии на бъдещето.

И ко излиза?
Ако грозния е много грозен и няма много пари?! е прав. ;д

LoadRunner
10-08-2015, 22:09
ми че прав си е ми, и ако му е 8 санта не го виждам просто

corbV2
10-08-2015, 22:09
Научно доказано било, че 8 санта са напълно достатъчно, всичко останало било лакомия :д
Пак е по-близо до истината от ония момичета, които изискват 18 сантиметра. Подозирам, че не са виждали линийка през живота си и че ги цакат с размера постоянно ;д.

dreamwalker
10-08-2015, 22:10
О, Меркурий!

golemiq_korab_minava
10-08-2015, 22:16
О, Меркурий!

не разбрах?

нещо за планетата на пантерата ли??

LoadRunner... стига.. има всякакви момичета за всички.. и не е трагедия и без ..

dreamwalker
10-08-2015, 22:22
не разбрах?

нещо за планетата на пантерата ли??

LoadRunner... стига.. има всякакви момичета за всички.. и не е трагедия и без ..

Тази тема ме състари с десет години.

Rakshy
10-08-2015, 22:41
извода от предните няколко страници - една ковра, която не спря да натяква, че ИМА СЕМЕЙСТВО И НЕ Е "ТЯ", А СА "ТЕ". Намирисва на отчаян опит хората да не си мислят, че е поредната куха кутия пълна с "плувци"
- други коври дет са в мнол тежък филм с тая малоумна астрология. Нека си обясняваме запека с това, че космическо тяло се движи, l2p
- 1-2 дет са некви никви фактори, които се борят за нещо, ма и те не знаят за кво изтъквайки своите предпочитания показвайки, че и те са същите голд дигърки, но се борят, че не са, РАЗБИРАШ ЛИ


1-2 болни надежди и представи, малко сол, малко жалки опити за хранеж

и никой не даде някъв адекватен аргумент, всеки си тъпче в дупката в самочувствието

Deadlock
10-08-2015, 22:45
вдъхновено от ракши и блаб:

човек, който е нещо повече от егото си, съществува ли?

Грозния
10-08-2015, 22:52
Я темата как е експлодирала направо :D!



Много ме дразнят циганите. Ти май си циганин? Крадеш ли ток?Много моля да не се обиждаме на произход, защото това няма нищо общо с темета :)!

Не харесвам мързеливи хора, които само се оплакват и не искат да си намерят работа, но реват, че са бедни. Чувала ли си някога израза "работещи бедни"?! Питам дали си чувала поне, защото със сигурност не си го изпитала!

Не знам на теб какъв ти е проблема с това, че жените искат стабилност, която включва и финансова такава. Всеки търси финансова стабилност, но някои като теб къде я търсят?! В мъжете :D! И ти сама си го каза!

...как всички жени сме меркантилни кучки, 'айде стига.Това го казваш ти - не аз :D. Гузен негонен бяга :)!

Направи нещо, за да изкарваш повече пари. Опитай се да се развиваш, научи нещо ново, подобри уменията си в дадена област. По-висока квалификация не означава автоматично по-добра работа и по-висока заплата! А ти като си толкова просперираща и финансово независима, защо ти е толкова важно да търсиш "финансова стабилност" и то къде - при мъжете :D?!

В идеалния случай, да, но малко звучиш като латерна.
В Бг има достатъчно некомпетентни хора, заемащи различни позиции, а някои от тях и ръководни такива. Не са имали мн желание да се развиват.
Съветите ти могат да красят някое списание тип космо и статии а ла: как да забогатееем, как да мигаме на интервю за работа, как да разпознаем добрите възможности в живота..Благодаря за допълнението - по-добре нямаше да мога да го кажа :)!

Това да искаш стабилност не знам как го свърза с наглост. Естествено е да искам стабилност от мъжа си. От кого да я искам, ако не от него? Ето! Каза си го най-накрая :D!

хД не знаех, че преди два месеца съм си имала гадже ;О и един съвет - намери си донор на мозъкЕ добре че (не) ѝ го каза :D! От една дама към друга дама е някак си по-приемливо, че ако го бях казал аз, щеше да излезе много невъзпитано, а аз съм джентълмен ;)!

но тук идва др. въпрос, защо при наличието на свестни и независими момичета, все пак мъжете се хващат с парцалки, с изискващи кучки? аа?
понеже и това го има.Свестните жени са малко и обикновено вече са заети! А ние мъжете какви сме бунаци, а?! Какво ли не правим за едното ебане :D!

поставила съм си за цел да не завися от никой мъж, и да изкарвам достатъчно пари, че да живея достоен по моите си критерии живот, просто защото вътрешно няма да ми дава мира да бъда пиявица.Достойна позиция :)!

Това се опитвам да кажа. Ти вече загуби контрол и се поизпусна достатъчно :D! Всички разбрахме какво се опитваше да кажеш :D!

Rakshy
10-08-2015, 22:58
вдъхновено от ракши и блаб:

човек, който е нещо повече от егото си, съществува ли?

само в нечия фантазия

galaxy29
10-08-2015, 23:12
моите мнения по темата са великолепни :oops:

и да съществува човек, който е нещо повече от егото си, даже в множествено число, що за тъп въпрос

Deadlock
10-08-2015, 23:44
ти ли?

GuardianAngel
10-09-2015, 00:40
jghgh го каза няколко пъти истината е вулгарна цинична и неприятна или общо взето живота е несправедлив,нека не се правим почти всички тук биха избрали това което е по хубаво и по преспективно в живота си....и да момчета кат Грозния ще си стоят сами просто щото не са успяли толкова много колкото други и не са Джони Деп на външен вид и ако някое момиче ги забележи ще са късметлий...аз се чудя закво Мерлин и Пантерата овъртат...вместо да му кажат истинските си мисли по въпроса.
За съжаление в нашето общество не всички ,но по-голямата част от момичетата/жените са научени да не правят нищо и да чакат всичко да им се даде на готово...пари ,внимание и прочие все едно някой им е длъжен...
Грозния ...а ти спри да се оплакваш и се стегни нямаш време за мрънкане и споделяне във форума...работи по себе си дай най-доброто дори никой да не го оценява сега ти не спирай да работиш със себе си и един ден съм сигурен че резултатите ще дадат ефект..не се отчайвай.Ще ти кажа нещо от личният си опит Парите не са всичко..вадя достатъчно пари за стандарта в БГ..и въпреки тва се разделих с нея щото не ме била заслужавала,пък тя искала да се наиграе и не искала сериозно обвързване...жените са странни и нелогични същества искат тва,което нямат докато го постигнат после им става без интересно...
От ''добри'' и ''свестни'' момичета ми е втръстанало ....то в тоя форум не се намери една дето да каже ''Аз съм супер красива и смятам ,че заслужавам красив бад бой дет вади много пари и искам да ми върви след задника,а кат се обърна назад вече да го няма там и аз да трябва да го гоня...''

Имаше една прословута мисъл приписана на ''Паулу Куелю''

''Почвам да търся у курвите свестното ,че у тея свестните накрая все курвенско излиза...''

dreamwalker
10-09-2015, 00:52
Сякаш се намирам на Конференцията на отхвърлените. Намирам си място и сядам.

galaxy29
10-09-2015, 01:28
ти ли?
аз ли? аз бих ти казала да си полееш мозъчните цветя, че нещо са загнили, но все пак ще ти дам пример за такива хора - доста родители, едно специално момче и така (:

102thedream
10-09-2015, 06:18
жал ми е че има такива хора около теб

Rakshy
10-09-2015, 06:23
Адски наизуст говориш. Специално в България има адски много мамини момченца. Българската жена винаги е била натоварвана с много отговорности и е порасвала от малка. Питай баба си, примерно. Съответно сега някои мацки несъзнателно се опитват "да си го върнат", търсейки богаташи, които да им позволят да са принцеси, но не са мнозинството в никакъв случай. А сега много майки, особено с мъжките си рожби, се опитват да си наваксат нещо в исторически план.

Също трябва да отчетете, че има една солидна сума мъже, която косвено или директно парадира с пари. Е, по закона за търсенето и предлагането, как няма да има жени, които търсят пари?

В малко по-широкото си обкръжение имам примери на мамини момченца; за момчета, отгледано с мисленето, че "на една жена работата й е в кухнята", мъже, които буквално си вдигат краката и обясняват на жена си да не чистела пред телевизора; момиченца, които от 17-18 годишни си търсят "стандарта", жени, които в името на парите се примиряват с всичко...
Ама не съм тръгнала да обобщавам.

Какво искаш да кажеш всъщност? Че не трябва да се обобщава? За това ли се бориш в момента? :D

102thedream
10-09-2015, 06:25
няма опит едно и също чета от теб и това не е заяждане
майка германия България моя опит аконесъмправаспирамдапиша втемата
като люлинска бабичка си което също е тъжно защото 100% не си такава ирл

102thedream
10-09-2015, 06:29
не говоря за сега
не усещаш ли че винаги се изказваш надуто
много опитната и пораснала си уж а не си даваш сметка че изказът във форума ти е различен от реалния живот
това го приеми като въпрос и да на мен така ми се струва и да едва ли греша

102thedream
10-09-2015, 06:40
пинкпан7ер срещу света
личи си от думите ти че не ти е приятно да те 'впечатляват' и 'подиграват'
но о изненада
ще се учудиш че на повечето хора тук си забавна и не целят грам да те уязвяват или нещо подобно

102thedream
10-09-2015, 06:43
харесва ми че си говорим на вие

102thedream
10-09-2015, 06:46
точно израстването и този имунитет за който говориш не се наблюдава при теб
защо ти пука за шегите ? защото си мила и ранима ето защо бъди си реална и в писането ако обичаш

102thedream
10-09-2015, 06:49
сигурен съм че един въпрос мил по женски 'защо се опитвате да ми се подигравате' придружен с усмивка ще срещне много оправдания и то искрени че всъщност не е подигравка а просто закачка
не се цени без да си опитала е откровено тъпо

102thedream
10-09-2015, 06:55
усещат се :) ти си знаеш

Deadlock
10-09-2015, 07:40
^на грешния човек обясняваш да е истински и мил.
при толкова гъзове ^^

Ewok
10-09-2015, 08:50
Аз пък искам да ви кажа, че и ирл пантерата е голяма бърборана и според мен пак така си спори, просто не сме подхващали спор, за да го твърдя със сигурност.

golemiq_korab_minava
10-09-2015, 08:59
Пу. Пантерата пък не видях къде се надува тук? Е, преувеличава често, някой път се прави на мн голяма, ама си е нормално момиче. Не е единствена, защо нея нападате? Дразни ви, че бурно и нашироко защитава и разгръща коментари ли? Ами като има мозък ще го прави. То как просто да не ти се вдига самочувствието и да не се мислиш за повече като четеш простотии на половин стадо овце във форума. Въпреки че го използваме за разпускане.

Deadlock
10-09-2015, 10:03
пантера, и аз искам да се запозная с форумци през зимата. ти през София ли летиш/имаш ли път нататък?

sladura89
10-09-2015, 11:31
Е и аз мога да се запозная с някой от форума стига да изяви желание! :)

sladura89
10-09-2015, 11:34
уф, никой мъж не ме поглежда, признавам си, прави сте, заради това се държа така... щях да стана лесбийка, но то дори жените не ме поглеждат ;{{

Мхм, не ми се вярва да е така, но все пак не съм виждал твоя снимка! :)

therichbitch
10-09-2015, 12:37
То как просто да не ти се вдига самочувствието и да не се мислиш за повече като четеш простотии във форума.
Ако тва ви го вдига, кофти.

Blab
10-09-2015, 12:40
вдъхновено от ракши и блаб:

човек, който е нещо повече от егото си, съществува ли?
имайки предвид, че по дефиниция егото е пласт от личността, мисля, че отговорът е ясен;

по темата: взаимното уважение е задължително условие за междуличностното (вкл. междуполово) общуване. а интересът е предпоставката. дали даден човек се интересува от теб самия/самата, от вниманието (ти, на останалите) върху личността му, от по/достигането на по-далечна цел или състояние, мъждукащи или вкоренени като идея в главата му, това може и трябва да прецени самостоятелно всеки във всяко конкретно общуване (и то не еднократно, а периодично). истината е, че хората не сме едностранчиви и се държим различно с различни хора и в различни ситуации - всички сме го виждали, вероятно повечето сме го и осъзнавали за себе си. и да, понякога е социална игра, но по-често определен човек извиква/събужда част от личността ни, която в(следствие на) това конкретно общуване започва да се проявява. ако ни хареса промяната, която претърпяваме (взаимно, защото сме учили химия и физика в училище) - отношенията ни се струват смислени/приятни/ценни, за дадения период от живота и личността ни, докато не претърпим друга промяна, под друго влияние.

мисля, че всичко дотук в поста ми е по темата и е валидно и за двата(?) пола.
отвратително впечатление (ми) прави, когато мъже говорят за жени, защото начинът, по който го правят е гнусен, нисък и жалък - цици, задници, коври, etc. - това издава отношението, а отношението е това, което печели интереса на жените, а не поведението, което можеш да скалъпиш наново всеки път.
когато влюбените жени говорят с приятелките си за момчетата, които харесват, изтъкват личностни (не единствено физически) качества - а когато са физически, пак не са на нивото малък задник/яки цици, държание, възпитание, амбиции (това е всъщност посоката за сублимация, творческата му енергия за живот, а не проекция за касичка-прасенце) и т.н. спирам дотук, защото, както казах и по-назад, в темата дискусия не се състои, но затова не са виновни жените.

Swiftiee
10-09-2015, 12:52
Тази тема ми напомни за една песен.. Златотърсачки нямат спирачки... :D

Deadlock
10-09-2015, 13:05
отвратително впечатление (ми) прави, когато мъже говорят за жени, защото начинът, по който го правят е гнусен, нисък и жалък - цици, задници, коври, etc. - това издава отношението, а отношението е това, което печели интереса на жените, а не поведението, което можеш да скалъпиш наново всеки път.
когато влюбените жени говорят с приятелките си за момчетата, които харесват, изтъкват личностни (не единствено физически) качества - а когато са физически, пак не са на нивото малък задник/яки цици, държание, възпитание, амбиции (това е всъщност посоката за сублимация, творческата му енергия за живот, а не проекция за касичка-прасенце) и т.н. спирам дотук, защото, както казах и по-назад, в темата дискусия не се състои, но затова не са виновни жените.

блаб, сравняваш как говорят мъжете за рандом жени с това, как говорят ВЛЮБЕНИТЕ жени за техния любим.

Blab
10-09-2015, 13:09
не, сравнявам начина, по който говорят мъжете за жените и жените за мъжете пред/с приятелите си;
//чети преди да се заяждаш;

DisappointedDreamer
10-09-2015, 13:13
пантера, и аз искам да се запозная с форумци през зимата. ти през София ли летиш/имаш ли път нататък?

ако ме искате, и аз съм навита.

therichbitch
10-09-2015, 13:18
На Галакси с такова нещо не можеш да й затвориш устата, едва след като на два пъти й се каза право в очите (така де, почти) как стоят нещата, се омете.

Понеже сте изпаднали в откровения, гледам, да спомена това, което ми направи впечатление вчера, а и съм изтъквала и при 'разговора' за "кой идиот би си направил еди- кво си гражданство".
Тенденциозното ѝ отношение към теб е ясно, не може да се отрече, обидите ѝ са груби лексикално, та чак наивни някак, а ти я захапа за някви лични неща.

Може да е проблем в моя телевизор, не знам, за мен боклук, курва, лайно, парцал, отрепка, казани във форум, са по- назад в класацията от обяснения кой, кога и защо се е разделил с приятеля си, какви родители или близки приятели има, макар и облечени в любезни думи.

Deadlock
10-09-2015, 13:18
блаб,
за жените си уточнила - "влюбените". а за мъжете (уточнението липсва, макар да са първи в текста) описваш как говорят с приятелите си за произволни жени (съгласна съм, че сексуализирането/принизяването е гадно бтв).

чуй как говори влюбен мъж и виж как светят очите му.

//не се заяждам; посочвам дупка в разсъждението.. going for the ball : )

а дъричбич, просто е кой колкото си може това с обидите.

golemiq_korab_minava
10-09-2015, 13:36
Ако тва ви го вдига, кофти.
Не. Не ми го вдига, жал ми става.
Разбира се, че егото ти се вдига по този начин и вие сте живото доказателство като ви гледам как пръщите от изява тук.
Друго е, че не ми четеш целия коментар. Тук се взимате много на сериозно и това ви кефи явно. Много се съмнявам да пишеш в темата с цел да помагаш на някой. По-скоро си тук да ми четеш забавни клюки и да мустродончиш.. Защото ти е яко.

Blab
10-09-2015, 13:37
блаб,
за жените си уточнила - "влюбените". а за мъжете (уточнението липсва, макар да са първи в текста) описваш как говорят с приятелите си за произволни жени (съгласна съм, че сексуализирането/принизяването е гадно бтв).

чуй как говори влюбен мъж и виж как светят очите му.

//не се заяждам; посочвам дупка в разсъждението.. going for the ball : )

а дъричбич, просто е кой колкото си може това с обидите.
може би защото жените обсъждат мъже, които ги интересуват, а не всичко живо, което може да (ги) мине;
(което е една от имплицираните в поста ми тези, но то кой ли чете в тази тема, като може да се заяжда на дребно)
//trendy ли е да се пише на английски, level ли вдига?:Д
ти подаде ниската топка, вече ти отговорих на нея, така че - споко, дишай;

SHPAIdURmeN
10-09-2015, 13:47
//trendy ли е да се пише на английски, level ли вдигна ?
:lol:

Deadlock
10-09-2015, 14:07
блаб, браво за реакцията.. писна ми от агресори бе, разстройвате ме : )

golemiq_korab_minava
10-09-2015, 14:15
блаб, браво за реакцията.. писна ми от агресори бе, разстройвате ме : )

Ивинявай ако съм те разтройл.
Много често начина ми изказ се приема като агресия или вид обида, без да имам лошо предвид някой. Може би имаме различни представи за правилно и неправилно. Слагам в примерите и себе си, но отново грешно се разбирам.

dreamwalker
10-09-2015, 16:12
*хапва пуканки*

aurissaaaaa
10-09-2015, 16:57
аз имам въпрос към дамите - каква конкретно е причината да си търсите човек 'с перспективи'


когато влюбените жени говорят с приятелките си за момчетата, които харесват, изтъкват личностни (не единствено физически) качества - а когато са физически, пак не са на нивото малък задник/яки цици, държание, възпитание, амбиции (това е всъщност посоката за сублимация, творческата му енергия за живот, а не проекция за касичка-прасенце) и т.н. спирам дотук, защото, както казах и по-назад, в темата дискусия не се състои, но затова не са виновни жените.

и по повод на Блаб поста - защо непремнно да се впечатляваш от физическото се възприема като кофти характеристика ?

Всъщност осъзнавате ли, че с думите си затвърждавате тезата на автора ? Макар и просташки изказано (жените са коври и търсят пари), смисълът е същият като на изказването 'жените търсят опора, перспективност, уважение етц'

След бомбата повтарям въпросите:

1. защо ви е упора
2. защо ви е перспективна личност

Уважение, възпитание и т.н. е ясно, че са критерии и за двата пола.


Отделно бонус въпрос :

Бихте ли се хванали с момче, чиито единствени качества са визия и приятно поведение. Нали ... да речем, че е глупаво и няма как да си говорите на интеуектуауни теми с него. Аз бих се хванал с подобно момиче, та даже бих го и предпочел пред такива с 'критерии' - не знам дали това е разликата, която коментирате, но причината е проста - имам си приятели, с които да интеуектуаунича - не ми трябва професор вкъщи, а човек, който да ме кара да се чувствам добре. Акълът е бонус, разбира се. Опитвам се да кажа, че единствените ми критерии са да ме кефи на вид и да не ме дразни като си отвори устата - рядкост е впрочем, и не само за мен.

Втори бонус въпрос ;

Ако на някой от онези 2-та малко по-нагоре сте се обосновали със семейство/бъдеще или производните му - к'ва е разликата между това и поведението на 'коврата' освен, че минавате по малко по-различен път, но със същата дестинация ?

dreamwalker
10-09-2015, 17:09
Аз бих се хванал с подобно момиче...

В краен случай ли? Или обърка думата?

therichbitch
10-09-2015, 17:17
колкото...бла-бла. Сори, ама ... не
got it

aurissaaaaa
10-09-2015, 17:19
В краен случай ли? Или обърка думата?

оп! пропуснах - стига да не е чалма

dreamwalker
10-09-2015, 17:29
оп! пропуснах - стига да не е чалма

Мислех, че имаш предвид момче.

aurissaaaaa
10-09-2015, 17:34
е ясно, де - аз все пак да уточня

golemiq_korab_minava
10-09-2015, 17:54
Арисе свилвай на чалми. Те са бъдещето
Харесват ми. Добродушни изглеждат. Особено бежанките. Не са обременени от западните капризи.

Rakshy
10-09-2015, 18:18
не, сравнявам начина, по който говорят мъжете за жените и жените за мъжете пред/с приятелите си;
//чети преди да се заяждаш;

ти не четеш, блабалаки. Ясно си написала мъжете като цяло и влюбена жена. Това са 2 напълно различни неща, защото да си говориш пред бро-тата за някоя пръдла на улицата е едно, да говориш за момичето, в което си влюбен е друго. Да, разбира се, че се използват думите гъз/цици/ковра/потка и т.н. но това е просто начина ни на общуване. Не се среща често жена да говори по този начин, докато всеки (ай всеки втори да не се засегнете за генерализация пак) мъж говори така. Напълно нормално е :D

А другото за отношението и поведението съм напълно несъгласен. Щото отношението обикновено не печели никой.

GuardianAngel
10-09-2015, 18:56
+1 и аз си мислех,че любовта била достатъчна...ама уви..


Ако на някой от онези 2-та малко по-нагоре сте се обосновали със семейство/бъдеще или производните му - к'ва е разликата между това и поведението на 'коврата' освен, че минавате по малко по-различен път, но със същата дестинация ?

Аз също имам въпрос към дамите.Като изказвате всичките тези претенций ,вие поставихте ли е за секунда на мястото на автора ? Сигурен съм,че не...Но хайде сега да го направим..представете си че сте на негово място..
Не сте се родили красиви,ами даже сте супер не привлекателни..цял живот опитите ви да имате нормални човешки отношения с другият пол са завършвали със смях в лицето или дори по лошо дори не сте имали шанс да говорите с човека който харесвате,щото има толкова много по добри от вас,че някой много отчаян човек би ви обърнал внимание...Е вие сте борили да се промените да се подобрите ..но резултата е не достатъче и все един същи пълен игнор от другите хора ...
Представете си в позиция в която НЕ ВИЕ ИЗБИРАТЕ а вас ви избират...бас държа ,че тва не ви се е случвало..най-много един път в досегашният ви живот...но си представете че това за вас е ежедневие ?
Хайде сега ми отговорете как вие бихте се чувствали на мястото на автора ?
Да много е лесно да стойш от страни и да даваш съвети колко е зле някой и кво не е направил за да стане по добър..но като се поставите на неговото място нещата не са съвсем така..защото само с промяна не става..Да важно е да имаш самоуважение и да се победиш себе си и предубежденята си ..но ако света воъбще не зачита това то губи значение щот все пак не живеем сами.Мислех, че искате да кажете ,че любовта между хората е важна...и че ако се обичате истински все ще намерите решение на материалните проблеми стига да сте заедно..но вие си говорихте за преспективата в мъжа ви,за опората в него и прочие...да а вие като искате всичките тези неща ..готови ли сте да ги дадете ?
Защото в една истинска връзка основана на любов двамата са напълно равни..няма мъж,няма жена..и двамата се борят равнопоставено за връзката...защото ако няма равнопоставеност...не говорим за любов ,за някво чувсто на влюбване с интрес и условия...а любовта условия НЯМА ! Няма ''ще те обичам'' ,ако ...

NomNomNom
10-09-2015, 20:38
аз имам въпрос към дамите - каква конкретно е причината да си търсите човек 'с перспективи'



и по повод на Блаб поста - защо непремнно да се впечатляваш от физическото се възприема като кофти характеристика ? няма да отговорям, защото имам твърде специфичен вкус и няма смисъл:д всеки гледа физическото, но всеки има различни критерии

Всъщност осъзнавате ли, че с думите си затвърждавате тезата на автора ? Макар и просташки изказано (жените са коври и търсят пари), смисълът е същият като на изказването 'жените търсят опора, перспективност, уважение етц'

След бомбата повтарям въпросите:

1. защо ви е упора
2. защо ви е перспективна личност

Уважение, възпитание и т.н. е ясно, че са критерии и за двата пола.


Отделно бонус въпрос :

Бихте ли се хванали с момче, чиито единствени качества са визия и приятно поведение. Нали ... да речем, че е глупаво и няма как да си говорите на интеуектуауни теми с него. Аз бих се хванал с подобно момиче, та даже бих го и предпочел пред такива с 'критерии' - не знам дали това е разликата, която коментирате, но причината е проста - имам си приятели, с които да интеуектуаунича - не ми трябва професор вкъщи, а човек, който да ме кара да се чувствам добре. Акълът е бонус, разбира се. Опитвам се да кажа, че единствените ми критерии са да ме кефи на вид и да не ме дразни като си отвори устата - рядкост е впрочем, и не само за мен. доста ниски критерии, защо трябва да е професор, ако има повече в главата, ще иска да те кара да се чувстваш добре, значим, желан,уважаван, етц.

Втори бонус въпрос ;

Ако на някой от онези 2-та малко по-нагоре сте се обосновали със семейство/бъдеще или производните му - к'ва е разликата между това и поведението на 'коврата' освен, че минавате по малко по-различен път, но със същата дестинация ?
Сигурно и преди съм си казвала, от мъжа до мен се иска да изкарва пари толкова, че да може да живее като средна класа европеец. Да си гледа собствения живот прилично. Аз ще гледам да изкарам толкова, или повече. Важно ми е да е мъдър и емоционално стабилен, да не кръшка ( ако толкова иска нещо, нали, поне да сме двамата с мацката, да не я пази само за себе си ), да ме обича, аз за сметка на това ще го обожавам и ще се правя на малко люпопитно момиченце.
Както 102 ми каза в чата веднъж, тип "жалко, че не съм педофил".

Ениуей, за мен е важно мъжа да се самоиздържа и да не е на ръба - от финансова гледна точка - от другите - там искам повече, ама искането ми не е тип - искам от теб това, това, това и това - харесвам си мъже, които знам, че ще обичам такива, каквито са, без да натяквам недостатъци, без да ги виждам всъщност, защото приемам индивида като едно цяло - искането тип натякване е ужасно, заради това си стоя сама, когато няма материал.

Нз, като цяло по темата - или е мъжЪТ, или не е мъжЪТ ( онзи, с когото сте преживяли сходни неща, минали сте през сходни етапи и можете да се асоциирате един с друг ) , другите каквото искат да правят.

Едит; Аурис, да не решиш, че те хейтвам :д Разбрах, че си писал, покрай общия чат, и специално влязох :Д

ДОТА
10-09-2015, 21:46
Наистина смятах, че имаш нещо между ушите.

Може да е имал преди време, обаче в 'америка за България' са се погрижили да му го извадят

Грозния
10-09-2015, 21:48
Грозния ...а ти спри да се оплакваш и се стегни нямаш време за мрънкане и споделяне във форума...работи по себе си дай най-доброто дори никой да не го оценява сега ти не спирай да работиш със себе си и един ден съм сигурен че резултатите ще дадат ефект..не се отчайвай.Кога? След сто години ли?! Може би - ако успея да забогатея достатъчно към 40-50... тогава пък няма да ми става вече и дори с виагра няма да усещам нищо и няма да има смисъл :D , дори и да имам достатъчно пари :( !

...аз се чудя закво Мерлин и Пантерата овъртат...вместо да му кажат истинските си мисли по въпроса.Защото подсъзнателно се срамуват от това което правят и не искат да го признаят открито! Мерилин по едно време загуби контрол и си изпя всичко :D.

...за момчета, отгледано с мисленето, че "на една жена работата й е в кухнята", мъже, които буквално си вдигат краката и обясняват на жена си да не чистела пред телевизора...Само допреди 30-ина години това се считаше за нормално и дори днес в много от домовете все още си счита за нормално. Дори баща ти сигурно е отгледан точно с тази нагласа :D!

И срещу използването на "ковра" наляво-надясно, също.Ти си първият потребител, който използва този израз в темата - сигурно е съвпадение или просто "гузен негонен бяга" :D !

когато влюбените жени говорят с приятелките си за момчетата, които харесват, изтъкват личностни (не единствено физически) качества - а когато са физически, пак не са на нивото малък задник/яки цициВие жените ни обсъждате физически и с подробности дори повече отколкото ние обсъждаме вас :D! Казвали са ми го хора с опит, а твоят опит явно не е голям!

Сигурно и преди съм си казвала, от мъжа до мен се иска да изкарва пари толкова, че да може да живее като средна класа европеец.Наясно ли си че за това трябват поне 1000-1200 евро на месец?! Живяла ли си поне седмица на запад от Калотина :D?

ДОТА
10-09-2015, 21:55
Точно баща ми е не е отгледан така, но това няма особено значение.

Той ако беше отгледан така нямаше да ти е баща, а щеше да ти е майка.

NomNomNom
10-09-2015, 22:03
Наясно ли си че за това трябват поне 1000-1200 евро на месец?! Живяла ли си поне седмица на запад от Калотина :D?
В момента съм там, тъкмо се прибирам днес за малко.
А ако ти беше по-наясно, щеше да знаеш, че 1200 евро някъде са под чистата минимална работна, другаде ти стигат криво-ляво.
Няма да си обличам думите в цифри.

dreamwalker
10-09-2015, 22:12
Кога? След сто години ли?! Може би - ако успея да забогатея достатъчно към 40-50... тогава пък няма да ми става вече и дори с виагра няма да усещам нищо и няма да има смисъл :D , дори и да имам достатъчно пари :( !
Защото подсъзнателно се срамуват от това което правят и не искат да го признаят открито! Мерилин по едно време загуби контрол и си изпя всичко :D.
Само допреди 30-ина години това се считаше за нормално и дори днес в много от домовете все още си счита за нормално. Дори баща ти сигурно е отгледан точно с тази нагласа :D!
Ти си първият потребител, който използва този израз в темата - сигурно е съвпадение или просто "гузен негонен бяга" :D !
Вие жените ни обсъждате физически и с подробности дори повече отколкото ние обсъждаме вас :D! Казвали са ми го хора с опит, а твоят опит явно не е голям!
Наясно ли си че за това трябват поне 1000-1200 евро на месец?! Живяла ли си поне седмица на запад от Калотина :D?

Порасни, брат.

corbV2
10-09-2015, 22:16
В краен случай ли? Или обърка думата?
:lol:
Ама дримок, не очаквах и ти да започнеш с дебилните шеги в стил кораба, папагала и дефендъра. Разочароваш ме, поправи се!

therichbitch
10-09-2015, 22:18
Бихте ли се хванали с момче, чиито единствени качества са визия и приятно поведение. Нали ... да речем, че е глупаво и няма как да си говорите на интеуектуауни теми с него.

Да говрориш на различни "интелектуални" теми невинаги изисква да си умен, може да си начетен, мн относителни са умен/глупав. (Напоследък, като си изсмукаха от пръстите и булшита с емоционалната интелигентност, съвсем.)
Аз лично държа да има нещо на 2-я етаж. Не мога да си представя да съжителствам дълго с човек, на когото възможностите му за разговор се простират до там, да обсъди времето навън. Просто зависи какво включваш в графата "кара ме да се чувствам добре". :)

Ползвам въпроса ти, за да се изкажа директно относно потенциала и перспективността.
Второто не е непременно следствие от 1-то. Добре ще се чувствам, ако има 1-то, второто е негово желание. Не всички са готови да си дават задника в големи корпорации, примерно, и да правят компромис с принципите си или времето със семейството си, за да бъдат по- перспективни и да печелят повече.

Никога не съм разбирала двойките, при които мъжът работи някъде на майната си и си идва по 2 пъти в месеца да види семейството си. Като сте толко лудо вклюбени и сте си опора, защо не го викнете да си е при вас, да работи близо и.. да печели по- малко.

Впрочем, смятам, че темата е ебавка, никой, дори най- отчаяните не се жалват така, дори виртуално. Няква евтина провокация с дъвкани по хиляда пъти твърдения.

corbV2
10-09-2015, 22:21
С последното си изречение приравняваш интерес и условия, разбирам откъде изхождаш и какво влагаш в думата "условие", но аз я разбирам по друг начин и не се съгласявам с идеята за безусловна любов, но това е друга тема и няма нииииищо общо с материалната насока тук, затова няма да коментирам :)
Безусловната любов е само в леглото, нали? Без условия и ограничения, всичко е позволено ;д.

GuardianAngel
10-09-2015, 22:36
Само допреди 30-ина години това се считаше за нормално и дори днес в много от домовете все още си счита за нормално. Дори баща ти сигурно е отгледан точно с тази нагласа :D!

Грозния ето тук не съм съгласен с теб..точно за тва става въпрос в темата,че вече не живеем в онова време.Жените искат да могат и да се развиват а не да са просто домакини..дори аз не искам жена ми да просто домакиня искам заедно равнопоставено да се борим за връзката си...аз също се кефя да правя някви неща в дома си чистене,подрежадане и прочие...всички тея отговорности във връзка отново са общи.Тея неща са отживелица.Жената трябва да ти е огледало ,както и ти на нея и да не се питаш постоянно дали тя би направила това или онова за мен...а това воъбще не се ограничава само с домакинстването..тя не ми е слугиня..

Пантера воъбще не говорех за единият секс...дори не говорех специално за жените,а затва,че от неговото положение шансът да ти бъде обърнат внимание е много малък..и това ,че някой хора никога не са имали този проблем в живота си..и без да се поставят на мястото на другия е лесно да се съди :) Всъщност това е проблема на обществото,че никои не се поставя на чуждото място ...всички ние забравяме,че можехме да сме там...и тогава не бихме съдили за нещата толкова едностранно...
Колкото до безусловната любов...аз мисля ,че освен нея друга май няма..ДА в тоя извратен и изкривен свят тя трудно вирее..но трябва да се стремим към нея поне тези, които осъзнават съществуването и...да трудна е..почти невъзможна в материалният свят...но ако двама души са на едно ниво на развитие и израстване това си е съвсем възможно нещо.. но права си това е друга тема...и не е за тук.Но го казах защото всички избягват това ,че на първо място е това да си другия,важните сте вие двамата и това което има между вас и никой друг не ви кара се чувствате по същият начин ...и чак след това нещата от битовизма....но нещата от живота се слагат на първостепена позиция и това разяжда всичко и почва да ми мяза на няква сделка а не на връзка.

therichbitch
10-09-2015, 22:39
Пишат тука разни девойки как разчитали само на себе си, ама това е ясно, бе, хора. Искате топлата вода да откриете ли?
Не така пренебрежително)
Разните девойки са си изградили впечатления с помощта на информация, споделена тук, във форума, от няколко от потребителките, пишещи в темата. Това ги е провокирало да уточнят, че разчитат на себе си.

Просто задържат обясненията за себе си от елементарно уважение.

corbV2
10-09-2015, 22:50
Колкото до безусловната любов...аз мисля ,че освен нея друга май няма..ДА в тоя извратен и изкривен свят тя трудно вирее..но трябва да се стремим към нея поне тези, които осъзнават съществуването и...да трудна е..почти невъзможна в материалният свят...но ако двама души са на едно ниво на развитие и израстване това си е съвсем възможно нещо.. но права си това е друга тема...и не е за тук.Но го казах защото всички избягват това ,че на първо място е това да си другия,важните сте вие двамата и това което има между вас и никой друг не ви кара се чувствате по същият начин ...и чак след това нещата от битовизма....но нещата от живота се слагат на първостепена позиция и това разяжда всичко и почва да ми мяза на няква сделка а не на връзка.
Е, добър ден. И чак пък безусловна любов... Любовта не е нищо повече от химични реакции в мозъка. Другото са красиви измислици от приказките и отдавна не са приложими в реалния живот. Това, за което говориш, могат да го "изпитат" само някакви отчаяни от живота нещастници, които са срещнали такива като тях или някой нормален се е смилил над тях, и се хващат като удавник за сламка.

GuardianAngel
10-09-2015, 23:05
Е, добър ден. И чак пък безусловна любов... Любовта не е нищо повече от химични реакции в мозъка. Другото са красиви измислици от приказките и отдавна не са приложими в реалния живот. Това, за което говориш, могат да го "изпитат" само някакви отчаяни от живота нещастници, които са срещнали такива като тях или някой нормален се е смилил над тях, и се хващат като удавник за сламка.

Интересно говориш за нещо ,което не си изпитал и просто го отричаш ?
Неприложимо да...невъзможно не.Това е така защото повечето хора просто избират лесният начин и не желаят да си напънат дупето за нещо по истинско...
Ма нали е по-приложимо да си направим един списък : искам да можеш тва ,тва ,тва и тва и да си такъв такъв и такъв,ако не си ще си намеря по-добър и няма да си давам зор.То затва отношенията на хората са на тоя хал..
Не мисля ,че само някви нещастници и бедни душици го ''изпитват'' тва...ако ти не си го изпитвал не е редно да съдиш другите който се стремят към това ,което ти смяташ за безполезно и не дръзваш да опиташ..може би те е страх ,че ще се провалиш ?

corbV2
10-09-2015, 23:32
Не съдя никой. Няма лошо да вярваш и да имаш идеал, сладките илюзии правят живота по-лек и приятен. Само че светът ще ти напомня каква е действителността. И отношенията между хората са си много добре, защото вече се основават на нещо истинско и реално, а не на измислени "чувства", които замъгляват съзнанието. А истината често не е особено красива, нали?

dreamwalker
10-09-2015, 23:33
:lol:
Ама дримок, не очаквах и ти да започнеш с дебилните шеги в стил кораба, папагала и дефендъра. Разочароваш ме, поправи се!

Ама целта ми беше да те впечатля, ти как мислиш.

corbV2
10-09-2015, 23:37
Ама целта ми беше да те впечатля, ти как мислиш.
Като шега е добре, ама твърдението е дебилно и несъстоятелно ;/.

dreamwalker
10-09-2015, 23:38
Като шега е добре, ама е дебилна и несъстоятелна ;/.

Добре ли си, брат?

П.П. Защо никой не иска да дойде с мен на КНА? Не хапя.

corbV2
10-09-2015, 23:41
Добре ли си, брат?
Какво намекваш? ;/

dreamwalker
10-09-2015, 23:44
Какво намекваш? ;/

Какво намекваш, че намеквам?

corbV2
10-09-2015, 23:47
Какво намекваш, че намеквам?
Спекулираш с психичното ми здраве ;/.

dreamwalker
10-09-2015, 23:51
Спекулираш с психичното ми здраве ;/.

Така ли, аз защо не знам?

corbV2
10-09-2015, 23:54
Така ли, аз защо не знам?
Объркал съм се, слънце. Извинявай ;/.

dreamwalker
10-09-2015, 23:55
Объркал съм се, слънце. Извинявай ;/.

Брат, оздравявай.

corbV2
10-10-2015, 00:00
Брат, оздравявай.
Духай го ;/.
/leave

dreamwalker
10-10-2015, 00:00
Духай го ;/.
/leave

Не съм стъклар.

aurissaaaaa
10-10-2015, 01:24
Първия въпрос просто няма как да го коментирам, безпредметно е.
Втория всъщност също. Критерии, какво да ти кажа. Аз смятам, че е важно човекът, при когото се прибирам всяка вечер, да е доста повече от добре на външен вид и да не ме дразни, като си отвори устата. Но тук навлизам в друг тип отношения, постоянно забравям, че е тийн форум.
закво си направи труда да го напишеш тва само ти си знаеш.

на другите благодарим за отговорите

@Номи хейти си ако ти е гот, ще го преживея някак. Ама спри след всеки пост да ми обясняваш, че не ме хейтиш - некомфортно взе да ми става ;д

golemiq_korab_minava
10-10-2015, 05:37
В момента съм там, тъкмо се прибирам днес за малко.
А ако ти беше по-наясно, щеше да знаеш, че 1200 евро някъде са под чистата минимална работна, другаде ти стигат криво-ляво.
Няма да си обличам думите в цифри.

А уж ми говориш как можело в България да се работи за европейски пари. Противоречиш си. Струвами се, че ще си търсиш богат чужденец.

NomNomNom
10-10-2015, 05:52
А уж ми говориш как можело в България да се работи за европейски пари. Противоречиш си. Струвами се, че ще си търсиш богат чужденец.
Да съм казала, че не може?
Да съм казала, че си търся богат чужденец, и от кога средна класа се води богат?
Имам чувството, че ако (искаш да) имаш нормален, средно статистически живот, а не (да) живееш в мизерия, си е направо срамно.
А удобно се изпуска частта, че си харесвам мъже според чергата.

golemiq_korab_minava
10-10-2015, 06:04
Да съм казала, че не може?
Да съм казала, че си търся богат чужденец, и от кога средна класа се води богат?
Имам чувството, че ако (искаш да) имаш нормален, средно статистически живот, а не (да) живееш в мизерия, си е направо срамно.
А удобно се изпуска частта, че си харесвам мъже според чергата.

За България средната евро заплата е много над българарската средна. Може да се каже, че пари от порядъка на 3 4 хилядимевро, ноето тук правят 6 8 хил лв, което е твоето изискване хахах са в ръцете на доста малък процент, главно на хора с дългогодишна практика, мениджъри, арендатори, капитани. Докато в провинцията всичко над 1000 лв се счита за над стедното. Тоест ти ще се жениш за чужденец. Хаха

crazyfenka
10-10-2015, 09:34
Не всички момичета са еднакви . Аз например харесвам момчета със чувство за хумор , да се държат добре с мен относно музиката не ми пука каква ще слуша важното е да ме привлича и аз него ... Всеки си решава какъв да бъде . Аз съм на 14 повечето момчета които си харесвам искат секс а аз на тая възраст няма да го направя ... поне 17 :д За това не намирам гаджета :Д Ще искам от момчето единствено да се разбирам с него ... :)

therichbitch
10-10-2015, 11:29
Точн пък Номи да захванете.. Не я познавам, но от това, което знам, е доказала достатъчно, че може сама да си вади хляба.

dreamwalker
10-10-2015, 11:32
Точн пък Номи да захванете.. Не я познавам, но от това, което знам, е доказала достатъчно, че може сама да си вади хляба.

Ъ, мисля, че всеки би трябвало да си го вади сам.

therichbitch
10-10-2015, 11:35
би трябвало .

golemiq_korab_minava
10-10-2015, 11:53
. би трябвало, за това номи по-морално ще бъде да вземе среден европепеец, а не да търси българи олигарси щом изкарва много пари по стандарт на чужбината.. ;) и е свикнала на определено удопство. А пък, ако беше президент у нас, също нямаше да е нахашно да търси също толкова развит младеж :) накрая обаче някои богати жени искат да бъдат мъжа в семейството ;д

jghgh
10-10-2015, 11:59
каквото и да се напише по тая тема, все жените виновни.

dreamwalker
10-10-2015, 11:59
накрая обаче някои богати жени искат да бъдат мъжа в семейството ;д

:lol:

aurissaaaaa
10-10-2015, 12:34
Да съм казала, че не може?
Да съм казала, че си търся богат чужденец, и от кога средна класа се води богат?
Имам чувството, че ако (искаш да) имаш нормален, средно статистически живот, а не (да) живееш в мизерия, си е направо срамно.
А удобно се изпуска частта, че си харесвам мъже според чергата.

Оф, не исках да го пиша това, ама ти си специален случай - струва ми се, че не се фиксираш върху на бъдещия ти партньор перспективите или там каквото ще го наричаме, а върху настоящото му състояние, било то финансово или емоционално и тн. И ми се струва /то даже имам спомен, че някъде си го намеквала/, че е 'щото тръгваш с презумпцията, че беден = комплексиран и ще създаде проблеми във връзката ви този факт в някакъв момент в бъдещето.

Не го пиша това с цел да те нападна - нито знам какви хора са оставили следа в живота ти и са те изградили като личност, нито ми е работа да ти съдя критериите. Просто казвам, че писаното дотук не би трябвало да те касае, 'щото чисто емоционално си влизаш по-скоро в графата с мъжете, не с жените. И дано не съм те обидил с това :Д

То ако се замисля Климатика направо си ми доказва 'що ти е такова ситото де

GuardianAngel
10-10-2015, 13:34
Ъ, мисля, че всеки би трябвало да си го вади сам.

Еей за тва говорим..тогава има съсредоточаване в отношенията а не в интереса.

Deadlock
10-10-2015, 14:27
нахвърляно набързо по на аурис въпросите:

опора/сигурност - да вярвам, че това е ТОЙ, моят партньор в живота, който винаги ще е до мен, в добро и лошо, и няма да забегне; не ме лъже/мами/изневерява; грижи си за мен, и аз се грижа за него, и имайки това дадено, имаме много повече сила и смисъл да се борим в живота;ю

хубав и приятен, но тъп - не, просто няма да можем да си задълбочим отношенията, дори сексуално е неудовлетворяващо, което е междуполова разлика може би

пари - интересува ме да е отговорен с парите особено ако изкарва малко. да не е алчен и да не изразява всичко в пари. ако изкарвам повече от него, да е окей да плащам повече, за да правим/купуваме нещата, които имаме възможност, а не да се комплексира. ако той изкарва повече, аз съм окей. ние ЗАЕДНО да си правим стандарта. ако исках деца, щях да държа да имаме минимум средна класа евр доходи, както каза номном, но сега съм доста флексибъл (и тренди)

Грозния
10-10-2015, 15:41
Духай го ;/.
/leaveАз на тая, дори това не бих предложил :D!

...Аз съм на 14 повечето момчета които си харесвам искат секс а аз на тая възраст няма да го направя ... поне 17 :д За това не намирам гаджета :Д Като не искаш секс (все още) - за какво ти е гадже?! Момчетата на тая възраст и нагоре вече искат секс и това е съвсем нормално, ако още не си се сетила или не са ти казали.

LoadRunner
10-12-2015, 17:52
Manuale d'amore 2005
Manuale d'amore 2 2007
тия 2 яки филма гледах скоро
вързват се с темата
абе и аз мисля че жените не търсят пари а сигурност и забавление

sladura89
10-12-2015, 18:32
Да, но пари=сигурност в днешния капитализъм, за това много от тях търсят пари, които им дават сигурност без да го съзнават, а че има златотърсачки, които се интересуват само от парите, но не и от притежателят им вече е друг въпрос! :)