PDA

View Full Version : Проблем с едното око.



martiriz
09-25-2015, 19:54
Здравейте. Аз съм на 15 години и наскоро забелязах, че виждам размазано надалеч с дясното око. Казах на родителите си и скоро ще ходя на очен лекар, обаче нещо друго ме притеснява... ако се наложи да нося очила. Много се притеснявам от това, защото и без това съм много свита, свикнала съм да ме смятат за загубенячка и сега, ако сложа едни очила - съвсем. Имам чувството, че никой няма да ме харесва с очила, а мен май и без тях никой не ме харесва... много ми е гадно. Някой може ли даде мнение? Ако ще ми слагат очила, възможно ли е да ги нося само вкъщи? Благодаря предварително.

Ivan4o0o0
09-26-2015, 10:39
Можеш лещи, можеш и очила, по-скоро 2те, като се притесняваш за мнението на другите. С очилата си у вас, като излизаш слагаш лещи. Прати една снимка да те видим и да преценим дали очила ще ти стоят добре :)

Скорпион
09-26-2015, 14:29
Ич да ти не пука. Повърностните хорa не трябва да са ти фактор. Пък и има момичета особено, които носят очила без диоптър за да си придадът малко чар.

martiriz
09-26-2015, 17:06
Благодаря Ви. Преди време една приятелка имаше такъв проблем и ѝ бяха казали да си носи очилата само вкъщи, надявам се и при мен да се получат така нещата. Но... живи, здрави, другата седмица ще видим с родителите ми какво става с моето зрение, все пак нищо не е по-важно от здравето. Ако се налага, искам, не искам, ще нося очила, пък мнението на другите... наистина не би трябвало да ми създава такова напрежение.