PDA

View Full Version : Как да отслабна?



iwanttobefit
09-26-2015, 16:12
На 16 години съм, 170см. , 59кг. Проблемът ми е че в началото на годината спортува, ходих на фитнес и на лека атлетика, опитвах се да спазвам хранителен режим и отслабнах с 13 килограма (тогава бях 63кг, станах 50). Докато бях 50кг. се харесвах. Спрях да ходя на фитнес и веднага си върнах 9 от килгорамите, качих ги от средатаа на юни до началото на август. Пълнея главно в лицето и корема. Та въпроса ми е как отново да отслабна. Знам че ще кажете, че трябва да има разлика от 110 в ръстта и теглото, но според мен важното е как човек се харесва, а аз не се харесвам такава и искам отново да изглеждам добре, което ще рече около 50-52 килограма..Ако знаете някои диети, които сте изпробвали, моля споделете ги + упражнения. Мисля от утре да започна пречистване с плодове чай и мед. Според вас вредно ли ще е да го направя, заради възрастта ми, защото това е един вид гладуване?

tochko
09-26-2015, 20:35
Диета можеби ти е трудно да пазиш. Намали храната с до една пета, не повече и качи активноста. Ако питаш мен, прочети другите подобни теми в раздела, както и в спорт и здраве. Най-много си сбъркала, че си спряла споета и режима, а те трябва да станат въпрос на съществуването ти. Другото, не е нужно да следиш свръх стриктно кантара, а се води от огледалото.
Кажи как тренираш.

Rakshy
09-27-2015, 00:13
тва с ръста и кг е пълна глупост


важно е как се чувства тялото ти, а не как си мислиш, че ти се чувстваш


без тренировки нищо не става

диетите носят краткотрайно удовлетворение за душичката ти, докато тялото отчаяно се бори. Не ти трябва диета, а тренировки

Obsebvashta
09-27-2015, 07:14
Аз мисля, че с един добър хранителен режим и тренировки ще си запазваш теглото без да се получава йо-йо ефекта.