PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ



Liora
09-28-2015, 16:33
Много съм влюбчива. Като вманиачена съм. Мисля за определен човек за някакъв период от време,
спирам да се храня, не мога да спя. Много често този човек изобщо не подозира за това.
Не знам какво да направя. Винаги се разочаровам и изпадам в тежки депресии.
Чувствам се ужасно, дори и сега.
Това нормално ли е ?

nevermorevon
09-28-2015, 18:19
От опит ти казвам, че е по-добре да те одрежат, отколкото да харесваш някой човек и да не му споделиш ;)

RapExotic
09-28-2015, 18:58
Това е параноя. Имаш слаби социални умения.

Liora
09-30-2015, 08:45
Това е параноя. Имаш слаби социални умения.
Звучи сериозно.
Социалните ми умения са наред.

Omega
10-01-2015, 20:02
Познато чуство. Понякога играта се обръща : ). Попадал съм в подобна ситуация, преди много време. Кажи му и ако те отреже, ще ти е кофти няколко дни, след това мина. Поне при мен беше така и нещата се обърнаха, но сметнах, че не е свестна и си избягах. Чувството е по-добре отколкото : защо не опитах.

jghgh
10-01-2015, 20:16
нещо в скорпион/телец (или фиксиран знак)?

sounds like fucking me. 8-)

не си единствената такава, просто си го признаваш.
пускай няк'ви намеци, научи се да съблазняваш, така че те да идват при теб, а ти да не трябва да правиш почти нищо.

GuardianAngel
10-02-2015, 06:58
Според мен нямаш контрол над емоцийте си,затова винаги и ще страдаш.Да слушаш сърцето винаги, е мега грешно..от това можеш само да страдаш,трябва и малко разум да се вкара.Научи се да се контролираш,ясно е че искаш връзка ма чак пък толкова недей,защото твоето е станало фикс идея и ще те тормози дълго ако не почнеш да се овладяваш.
Изгради себе си като личност ,бъди наясно със себе си опознай се ,не бързай с връзките и разбери точно какво искаш..защото ти не искаш първото което те забележи..но като няма друго взимаш него.

Liora
10-31-2015, 20:34
нещо в скорпион/телец (или фиксиран знак)?

sounds like fucking me. 8-)

не си единствената такава, просто си го признаваш.
пускай няк'ви намеци, научи се да съблазняваш, така че те да идват при теб, а ти да не трябва да правиш почти нищо.

Риби.