PDA

View Full Version : Едно момиче....



Sramejliviq69
09-28-2015, 20:34
Здравейте на всички!
Има едно момиче което харесвам наистина много някой път я санувам като заспа знам че ще кажате че съм яко потънал в филма,но не е така! Наистина харесвам това момиче,та нека да ви разкажа как са отношенията ми с нея..На 15 съм може би не от най-красивите,нямам голямо самочуствие,попринцип много хора се смеят като пускам майтапи но идеите ми идват само когато си пишем в фейсбук като направим дискусия с много приятели а като съм навън с тях постоянно мълча..Първо да кажа че това момиче вече ходи няколко пъти с братовчед ми наскоро тръгна с един по-голям от нея и се разделиха,тя е казала на нейните приятелки че не иска да ходи с никой но вчера като излязахме братвочед ми и тя почнаха да се свалят пред мен и ми стана някак гадно,изревнувах наистина много гадно и реших да не излизам известно време докато спра да я харесвам даже незнам как да се изразя...Та ако може да ми кажете какво да правя? Не съм имал приятелка до сега а това момиче е просто...Имаме разлика с 2 години но пак тя се е целувала а аз не съм целувал момиче още а съм на 15.. Моля ви за някакъв съвет какво да правя? Харесва и спорта ходи на лостове,бяга почти всеки ден аз също харесвам това но когато и кажа някой път да ходим да бягаме или на лостове тя казва че не и се ходи сега и така всеки път ме отблъска..Някакъв съвет отностно какво да правя? Мислех да кажа на братовчед как се чуствам и да се разберем но ако спре ще ме гледа на криво.. А и незнам как да се държа с нея не съм имал гадже до сега,нито съм се целувал както споменах.
Мерси за отделеното време!

inewton
09-28-2015, 20:37
Ще ти направя муска за любов. Кажи как се казваш!

Sramejliviq69
09-28-2015, 20:42
Ще ти направя муска за любов. Кажи как се казваш!

Щи кажа аз едни муски... Неможе ли един нормален съвет да кажеш и да спреш да се правиш на важен?

inewton
09-28-2015, 20:46
Какво им е на муските? Ама щом не искаш...

P.S. Нямам нужда да се правя на важен.

LoadRunner
09-28-2015, 21:20
кво значи муска бее хаха

dreamwalker
09-28-2015, 21:23
Ще ти направя муска за любов. Кажи как се казваш!

Не можеш.

inewton
09-28-2015, 21:30
кво значи муска бее хаха

https://bg.m.wiktionary.org/wiki/муска


Не можеш

Да се обзаложим ли?

dreamwalker
09-28-2015, 21:44
https://bg.m.wiktionary.org/wiki/муска



Да се обзаложим ли?

Няма нужда, знам, че не можеш.

inewton
09-28-2015, 21:55
Няма нужда, знам, че не можеш.

Щом си знаеш аз няма да споря.

Грозния
09-28-2015, 22:59
кво значи муска бее хахаТова е вид шарлатания.

... Харесва и спорта ходи на лостове,бяга почти всеки ден аз също харесвам това но когато и кажа някой път да ходим да бягаме или на лостове тя казва че не и се ходи сега и така всеки път ме отблъска..Някакъв съвет отностно какво да правя?
...
Мерси за отделеното време!Щом тя те отблъсква и не иска да е с теб - не се бутай - нищо няма да постигнеш освен да станеш досаден/смешен. Знам, че сигурно ще ти е трудно братле, но най-добре я забрави. Дори и да говориш с братовчед ти, какво ще постигнеш, след като тя не иска да е с теб? Ще ти мине и ще намериш друга ;). Успех!

ОР
09-29-2015, 17:57
мушни и го без да се усети на тъмно

inewton
09-29-2015, 19:55
Това е вид шарлатания.

:lol:Ахахахахаха:lol:
:lol:Ахахахахаха:lol:
:lol:Ахахахахаха:lol:
:lol:Ахахахахаха:lol:
:lol:Ахахахахаха:lol:
:lol:Ахахахахаха:lol:
:lol:Ахахахахаха:lol: