PDA

View Full Version : Етична дилема - влюбена в преподавател



Fihn
09-29-2015, 18:51
Здравейте, мили хора. Нова съм в този форум. Дълго време само четох публикации без да коментирам и сега реших, че е време и аз да споделя това, което ми тежи на сърцето. Не знам откъде да започна, дълго се чудех дали да споделя това изобщо, но в крайна сметка нямам нищо за губене поне на този етап и мисля, че вашите съвети биха ми били много полезни, тъй като забелязах, че повечето потребители тук са ученици на моята възраст или студенти и имат актуална позиция по въпроси засягащи младите. Моят въпрос е малко по-особен, но все пак се надявам да срещна разбиране.
Ще споделя накратко това, което ме измъчва. Моля да проявите разбиране, защото човек не избира кого да обича. Аз обичам човек, който ми преподава в училище. За пръв път го срещнах миналата година, оттогава не мога да го забравя. Имам чувството, че нещо се промени в мен, откакто го срещнах. Не мога да опиша с думи какво изпитвам, а и не ме бива много с думите, честно казано. Но мога да кажа, че обичам този човек и фактът, че ми е учител прави нещата много болезнени за мен.
Моля ви, дайте ми някакъв съвет. Как да забравя за това? Знам, че не е редно, не е етично и всичко останало, но е много болезнено да виждам този човек толкова често.
Извинявам се, ако съм допуснала някакви грешки или заглавието е прекалено глупаво, не знаех как да формулирам всичко, извинете липсата ми на опит. Надявам се да ми дадете някакъв съвет, защото ми става все по-трудно и по-трудно да се държа като че ли не изпитвам нищо, когато този човек е в класната стая, а не искам да му показвам чувствата си.

dreamwalker
09-29-2015, 19:07
Колко драматично. Имаш ли 13?

Fihn
09-29-2015, 19:18
Да, на 15 съм всъщност.

czarny_delfin
09-29-2015, 19:27
Нагъзи му се по време на час.

Fihn
09-29-2015, 19:39
Това е много странен съвет. Не бих го направила.

dreamwalker
09-29-2015, 20:01
Преподавателят ти на колко е?

czarny_delfin
09-29-2015, 20:45
Това е много странен съвет. Не бих го направила.

Защо да е странен? Нали искаш да те чука?

Fihn
09-29-2015, 21:21
Защо да е странен? Нали искаш да те чука?

Не, не, не по този начин.

Fihn
09-30-2015, 17:07
Преподавателят ти на колко е?

Извинявай, че отговарям късно, но чак сега видях, че си коментирал. Не съм сигурна на колко е, предполагам около 35-36.

czarny_delfin
09-30-2015, 18:35
Не, не, не по този начин.

Тогава му направи свирка.

inewton
09-30-2015, 19:24
Какво преподава?

fanton1
09-30-2015, 20:41
Брей тия учители много малки пачаври намазват в днешно време.... А после била гадна професия аиде бе.

Fihn
09-30-2015, 20:56
Тогава му направи свирка.

Отговорите ти са абсурдни, ще ме извиняваш, но не мисля да ти обръщам повече внимание.


Какво преподава?

Биология.

Fihn
09-30-2015, 20:58
Брей тия учители много малки пачаври намазват в днешно време.... А после била гадна професия аиде бе.

На каква основа преценяваш, че съм "малка пачавра"? Съдиш ме, при положение, че не съм избирала кого да обичам. Убедена съм, че и на теб ти се е случвало да се влюбиш в недостижим човек. Аз искам съвет как да забравя за него, защото знам, че е невъзможно да получа отговор на чувствата си. Не съм глупава.

tori
09-30-2015, 21:01
Пробвай да забравиш за този учител с някой на твоите години.

inewton
09-30-2015, 21:14
Биология.

Накарай го да ти разгледа анатомията (и ти неговата).

Fihn
09-30-2015, 21:16
Пробвай да забравиш за този учител с някой на твоите години.

Благодаря за съвета. Опитвам се, но не се получава. Сякаш образът е перманентно задълбан в главата ми, не мога да го забравя. Освен това имам чувството, че тези на моите години са още много малки и не мога да намеря общ език с тях.

Fihn
09-30-2015, 21:16
Накарай го да ти разгледа анатомията (и ти неговата).

Моля?

inewton
09-30-2015, 21:26
Моля?

Нали е биолог?

dreamwalker
09-30-2015, 21:29
Нали е биолог?

Сигурно е зоолог.

Fihn
09-30-2015, 21:31
Нали е биолог?

Не с лошо, моля ви. Не споделих всичко това, за да ми се подигравате. Аз се опитвам да го забравя, не ми давайте противоположни идеи.

inewton
09-30-2015, 21:36
Не с лошо, моля ви. Не споделих всичко това, за да ми се подигравате. Аз се опитвам да го забравя, не ми давайте противоположни идеи.

Какво лошо съм казал? Тъкмо ще те научи на нещо.

Fihn
09-30-2015, 21:39
Какво лошо съм казал? Тъкмо ще те научи на нещо.

Надявам се, че се шегуваш. Аз се опитвам да го забравя, а това, което предлагаш е абсурдно. Ако се случи подобно нещо след това няма да мога да го гледам в очите дори, а все пак трябва да завърша по биология. Освен това, той не би го направил.

inewton
09-30-2015, 21:42
Ами намери си друг щом искаш да го забравиш.

Fihn
09-30-2015, 21:44
Ами намери си друг щом искаш да го забравиш.

Не е толкова просто, този човек ми е много скъп на сърцето. Как да си намеря просто друг??

inewton
09-30-2015, 21:45
Сигурно е зоолог.

Биологията включва и зоология. Како, информирай се преди да пишеш!

inewton
09-30-2015, 21:46
Не е толкова просто, този човек ми е много скъп на сърцето. Как дао си намеря просто друг??

С времето ще го забравиш.

dreamwalker
09-30-2015, 21:50
Биологията включва и зоология. Како, информирай се преди да пишеш!

http://www.colorlines.com/sites/default/files/images/articles/2015/02/103875-chris-tucker-facepalm-gif-frid-gsti.gif

I can't even...

inewton
09-30-2015, 21:53
http://www.colorlines.com/sites/default/files/images/articles/2015/02/103875-chris-tucker-facepalm-gif-frid-gsti.gif

I can't even...

Was?

corbV2
09-30-2015, 21:56
Този даскал може да основе нов дял в биологията - педология :lol:. Get it?

Fihn
09-30-2015, 22:03
С времето ще го забравиш.

Надявам се.


Този даскал може да основе нов дял в биологията - педология :lol:. Get it?

Не знам какво намекваш, но не е педофил, ако това си мислиш. Той е най-чистосърдечният, най-невероятният човек, когото съм срещала. И това е една от причините да го обичам толкова.

corbV2
09-30-2015, 22:09
^ Ама си мечтаеш да стане, нали? :D

inewton
09-30-2015, 22:10
^ Ама си мечтаеш да стане, нали? :D

:lol:

Fihn
09-30-2015, 22:13
^ Ама си мечтаеш да стане, нали? :D

Виж, аз се опитвам да го забравя. Не искам да му проваля живота, заради детински истории. Наясно съм, че на 15 съм още дете. Но не съм виновна, че изпитвам чувства към този човек. Не мога да контролирам сърцето си.

dreamwalker
09-30-2015, 22:28
Този даскал може да основе нов дял в биологията - педология :lol:. Get it?

Да не си преживял сътресение, брат? Или си ходил на семинари на Занко, което е по-зле и от сътресение, като се замисля.

corbV2
09-30-2015, 22:47
Кажи бе, дримоче. Какви изречения се мъчиш да ми връзваш ти ;д?

dreamwalker
10-01-2015, 00:03
Кажи бе, дримоче. Какви изречения се мъчиш да ми връзваш ти ;д?

Удар с тъп предмет по главата, очевидно.

czarny_delfin
10-01-2015, 03:32
Ти тук се регистрира, за да питаш как да забравиш учителя си или как да го накараш да те изчука? Ако е първото, тогава можеш да се преместиш в друго училище, след това да се засилиш и да си удариш тиквата от някоя стена, то да затъпееш повече е невъзможно, но туко виж си го забравила. Ако е второто - по време на час му кажи, че ти се ходи до тоалетна, но имаш запек. Помоли го да дойде с теб и да ти помогне.

espada
10-01-2015, 04:24
Oсвен това имам чувството, че тези на моите години са още много малки и не мога да намеря общ език с тях.

их их :D
само дъртия дрян ще опрай тебе

Smilee..
10-01-2015, 13:46
Познато . Не говоря от личен опит , но една от братовчедките ми по едно време твърдеше , че обича учителя си по физическо . Та .. съветът ми е опитай се да го забравиш :) . Сигурно има други момчета , които са ти симпатични . Просто се замисли . Ти не го познаваш / добре/ . Освен в часовете не се виждате никъде другаде . Кажи си , че не той е човекът за теб :) Успех

Dwyd96
10-01-2015, 14:37
Искаш да го забравиш??? Направи му свирка и кажи на вашите.. ;)

Fihn
10-01-2015, 18:06
Ти тук се регистрира, за да питаш как да забравиш учителя си или как да го накараш да те изчука? Ако е първото, тогава можеш да се преместиш в друго училище, след това да се засилиш и да си удариш тиквата от някоя стена, то да затъпееш повече е невъзможно, но туко виж си го забравила. Ако е второто - по време на час му кажи, че ти се ходи до тоалетна, но имаш запек. Помоли го да дойде с теб и да ти помогне.

По време на час??? Това някаква шега ли е?

Fihn
10-01-2015, 18:07
их их :D
само дъртия дрян ще опрай тебе

Не знам какво имаш предвид, той не е дърт, ако това си имал предвид. Опитайте се да ми влезете в положението. Аз също не искам да изпитвам тези чувства.

espada
10-01-2015, 18:12
Не знам какво имаш предвид, той не е дърт, ако това си имал предвид. Опитайте се да ми влезете в положението. Аз също не искам да изпитвам тези чувства.

имам предвид дряновицата на даскала да те бие по сладникавите розово- червеникави стени...ммммммм........ лешникотрошачката, ядките да висят отвънка,,,... да експлодира пълнежа в розовата центрофуга.... да си строши ядките там от чукане!!

Fihn
10-01-2015, 18:13
Познато . Не говоря от личен опит , но една от братовчедките ми по едно време твърдеше , че обича учителя си по физическо . Та .. съветът ми е опитай се да го забравиш :) . Сигурно има други момчета , които са ти симпатични . Просто се замисли . Ти не го познаваш / добре/ . Освен в часовете не се виждате никъде другаде . Кажи си , че не той е човекът за теб :) Успех

Точно това се опитвам да си повтарям! Казвам си, че не е редно, че не го познавам добре като личност извън училище и т.н. Но всичко отива на вятъра, когато ми се усмихне. Много благодаря за коментара! Хубаво е да имаш подкрепа поне тук, защото в реалния живот на никого не съм казала.

Fihn
10-01-2015, 18:15
имам предвид дряновицата на даскала да те бие по сладникавите розово- червеникави стени...ммммммм........ лешникотрошачката, ядките да висят отвънка,,,... да експлодира пълнежа в розовата центрофуга.... да си строши ядките там от чукане!!

Ти не си в ред. Не мога да повярвам. Как е възможно да напишеш подобно нещо!?

czarny_delfin
10-01-2015, 18:41
По време на час??? Това някаква шега ли е?

Кажи, че имаш нужди, а после той ще обясни на класа какви нужди си имала.

Fihn
10-01-2015, 18:44
Кажи, че имаш нужди, а после той ще обясни на класа какви нужди си имала.

Всички имаме нужда от любов, не можеш да го отречеш.

inewton
10-01-2015, 18:47
Всички имаме нужда от любов, не можеш да го отречеш.

Чак пък всички...

czarny_delfin
10-01-2015, 18:53
Всички имаме нужда от любов, не можеш да го отречеш.

Любов е любовта между деца и родители, братя и сестри, всичко друго е чукане и фантазии за хора, които си четат приказки преди да си легнат.

espada
10-01-2015, 18:59
Любов е любовта между деца и родители, братя и сестри, всичко друго е чукане и фантазии за хора, които си четат приказки преди да си легнат.

twa e twoq swqt, ne razwalqi predstawite na drugite, typ delfin

czarny_delfin
10-01-2015, 19:19
twa e twoq swqt, ne razwalqi predstawite na drugite, typ delfin

Помияр, ти ли ще ми говориш за представи, твоите представи са да има кой да ти къса задника, теб друго не те вълнува.

espada
10-01-2015, 21:11
Помияр, ти ли ще ми говориш за представи, твоите представи са да има кой да ти къса задника, теб друго не те вълнува.

:D :D :D

GLaDOS
10-02-2015, 00:07
Авторке,не трябваше да разкриваш цялата тема в заглавието. Чета първия пост и някак си знам какво ще кажеш. Няма напрежение ,безинтересно едно такова ... Все едно започваш книга от края. Имай малко въображение, някои четат тук от скука...

Fihn
10-02-2015, 18:19
Авторке,не трябваше да разкриваш цялата тема в заглавието. Чета първия пост и някак си знам какво ще кажеш. Няма напрежение ,безинтересно едно такова ... Все едно започваш книга от края. Имай малко въображение, някои четат тук от скука...

Както казах и в началото, не съм много наясно как се правят теми. Нова съм във форума, извинете, че не правя някои неща както трябва.

dreamwalker
10-03-2015, 17:34
Имаше още една като теб тук.

Fihn
10-21-2015, 18:53
Наистина се отчайвам вече.

inewton
10-21-2015, 18:56
^ Да не се боцнахте вече?

Fihn
10-21-2015, 19:10
Неее.

inewton
10-21-2015, 19:16
А какво?

LoveInfect
10-21-2015, 19:32
Горкичката! Едва ли има лесно решение за теб, не ти остава много... Можеш да пробваш да намериш начин да го опознаеш така, че да те отврати с нещо, не знам, можеш да пробваш да откриеш нещо което да те дразни в него.. поне така се получава отвлюбването някои пъти.

Omega
10-23-2015, 09:19
По скоро и липсва мъжко внимание. Той е единствения може би който и се усмихва.( това я хваща) Най-добре е да отиде на някакви курсове по латино танци или нещо подобно или по език.

Kitty Bloom
10-23-2015, 12:50
Тук често се намира кой да те ебава, а когато се връзваш и отговаряш, продължават. Тоест игнорирай някои коментари. :)
По темата, нормално е за възрастта ти да точиш лиги по някой готин преподавател, но не съм сигурна, че говорим за любов. Първо, без да те обиждам, ама сама каза, че си дете, на 15 едва ли си опознала толкова добре чувството. Има хора, на които просто се кефиш от разстояние, не искаш да имаш никакъв физически контакт с тях, но те радват ей така. Та може би и при теб за същото става въпрос. Ако действително никой връстник не ти хваща окото, поне прехвърли симпатиите на някоя известна личност, както правят момичетата на твоята възраст. Няма друг начин да спреш да харесваш даскала, освен да си намериш друг обект на симпатиите си, било то момче от обкръжението ти или от плаката на стената. ;)

NomNomNom
10-23-2015, 22:35
Има хора, на които просто се кефиш от разстояние, не искаш да имаш никакъв физически контакт с тях, но те радват ей така.

Ахаха, това е любовният ми живот в едно изречение.

Иначе, нито е дилема, нито е етична. Няма как да те апроачне, а ако го направи, минимум ще го изгонят, а може и да те лежи, end of the story.

dreamwalker
10-24-2015, 03:58
Има хора, на които просто се кефиш от разстояние, не искаш да имаш никакъв физически контакт с тях, но те радват ей така.

Това ми хареса. :lol:

inewton
10-24-2015, 15:10
Тук често се намира кой да те ебава, а когато се връзваш и отговаряш, продължават. Тоест игнорирай някои коментари. :)

Мен ли имаш предвид, чадо?

Ако действително никой връстник не ти хваща окото, поне прехвърли симпатиите на някоя известна личност, както правят момичетата на твоята възраст.

Може да има комплекс на Електра, защо бързаш да даваш съвети като не й знаеш положението?

Kitty Bloom
10-25-2015, 07:55
Мен ли имаш предвид, чадо?


Може да има комплекс на Електра, защо бързаш да даваш съвети като не й знаеш положението?

Падре, светът не се върти около теб, за да те имам предвид, още повече, че ти не се ебаваш, ти се заяждаш. ;)

И давам съвети, защото темата е, за да дадем съвет на момичето, не за да спамиш с остроумни коментари.

inewton
10-25-2015, 08:16
Падре, светът не се върти около теб, за да те имам предвид, още повече, че ти не се ебаваш, ти се заяждаш. ;)

Остава само преди Падре да добавиш Санто и ще се разберем много добре с теб. :D

TheMan9191
10-25-2015, 08:40
Само аз ли си мисля, че това е някакъв трол? :D

inewton
10-25-2015, 08:43
Само аз ли си мисля, че това е някакъв трол? :D

Не.

Fihn
10-25-2015, 11:35
Горкичката! Едва ли има лесно решение за теб, не ти остава много... Можеш да пробваш да намериш начин да го опознаеш така, че да те отврати с нещо, не знам, можеш да пробваш да откриеш нещо което да те дразни в него.. поне така се получава отвлюбването някои пъти.

Опитвала съм, но не намирам нищо. Де да можех.

Fihn
10-25-2015, 11:37
Само аз ли си мисля, че това е някакъв трол? :D

Можеш да си мислиш каквото си искаш, не те задължавам да коментираш. Просто споделих проблем, не е нужно да ме нападате.

Fihn
10-25-2015, 11:38
Тук често се намира кой да те ебава, а когато се връзваш и отговаряш, продължават. Тоест игнорирай някои коментари. :)
По темата, нормално е за възрастта ти да точиш лиги по някой готин преподавател, но не съм сигурна, че говорим за любов. Първо, без да те обиждам, ама сама каза, че си дете, на 15 едва ли си опознала толкова добре чувството. Има хора, на които просто се кефиш от разстояние, не искаш да имаш никакъв физически контакт с тях, но те радват ей така. Та може би и при теб за същото става въпрос. Ако действително никой връстник не ти хваща окото, поне прехвърли симпатиите на някоя известна личност, както правят момичетата на твоята възраст. Няма друг начин да спреш да харесваш даскала, освен да си намериш друг обект на симпатиите си, било то момче от обкръжението ти или от плаката на стената. ;)

Благодаря ти за уместния коментар, за разлика от повечето неуместни шеги, които дори не са забавни, в темата.

Kitty Bloom
10-25-2015, 13:36
Остава само преди Падре да добавиш Санто и ще се разберем много добре с теб. :D

Не знам дали ми се занимава да се разправям повече с теб, камо ли да те наричам както и да било... ;)

inewton
10-25-2015, 14:16
Не знам дали ми се занимава да се разправям повече с теб, камо ли да те наричам както и да било... ;)

Ох, дете, колко си незряло. Ами ако човекът (учителят) е женен? Нима одобряваш изневярата? Подкрепяш една заблудена жена? Продължавай така, ама ще се сетиш за дядо си поп утре, когато същата, която подкрепяш тръгне да развращава твоя мъж.

Kitty Bloom
10-25-2015, 18:19
Ох, дете, колко си незряло. Ами ако човекът (учителят) е женен? Нима одобряваш изневярата? Подкрепяш една заблудена жена? Продължавай така, ама ще се сетиш за дядо си поп утре, когато същата, която подкрепяш тръгне да развращава твоя мъж.

Фактът, че пишеш грамотно не променя факта, че пишеш глупости. Баста.

inewton
10-25-2015, 21:42
Фактът, че пишеш грамотно не променя факта, че пишеш глупости. Баста.

Ако се замислиш малко ще видиш, че не са гупости.

И да, факт е, че пиша доста грамотно. Благодаря! Causa finita!

dreamwalker
10-29-2015, 00:04
Благодаря ти за уместния коментар, за разлика от повечето неуместни шеги, които дори не са забавни, в темата.

Биологията ли е любимият ти предмет?

golemiq_korab_minava
10-29-2015, 07:17
Биологията ли е любимият ти предмет?
А на теб отварите ?

Fihn
10-30-2015, 19:38
Биологията ли е любимият ти предмет?

Да. Не мога. Не знам как ще издържа още няколко години така, това страдание е непоносимо.

Fihn
02-13-2016, 18:18
Минали са повече от 5 месеца, откакто публикувах тази тема и нищо не се е променило. С какво заслужавам такова наказание? Защо на мен трябваше да ми се случи?!

Fihn
02-13-2016, 18:22
Трябваше да послушам нашите и да се запиша в АЕГ, можех да го направя, ама не.... Така поне нямаше да го срещна и може би нищо от това нямаше да се случи. Толкова ме е яд на самата мен. Дори не знам доколко е безопасно тук да споделям тези неща, но каквото такова, омръзна ми да крия всичко в себе си.

Fihn
02-14-2016, 12:01
Дори бях забравила какъв ден е днес. Нямаше и да се сетя, ако поне 25 човека не ми го бяха напомнили така любезно. Повечето от тях са обвързани, има защо да отбелязват този ден, въпреки че за мен е малко безсмислено само 1 ден да е отделен за това. Чудя се къде е и дали има някой за когото не подозирам.

baby_baby
02-14-2016, 13:31
Повярвай ако се появи момче което ще обикнеш като него ще го забравиш бързо а за сега просто се занимавай с разни неща съзнанието ти да е на друго място и с времето ще го забравиш но се иска време

Fihn
02-14-2016, 18:23
Повярвай ако се появи момче което ще обикнеш като него ще го забравиш бързо а за сега просто се занимавай с разни неща съзнанието ти да е на друго място и с времето ще го забравиш но се иска време

Опитвала съм, повярвай ми. Но не става, не мога просто да забравя, не знам защо не мога. Напоследък често изпадам в особени състояния, станала съм много черногледа, не харесвам това, в което съм се превърнала. В училище започнах да страня от другите, нямам желание да говоря с никого, нямам желание да излизам навън, нямам желание дори да ходя на училище, където преди ходех с удоволствие и ентусиазъм. И всичко това заради един човек, който вероятно пет пари не дава за мен.

mrscaroline
02-14-2016, 23:41
Любов е любовта между деца и родители, братя и сестри, всичко друго е чукане и фантазии за хора, които си четат приказки преди да си легнат.

Каза човекът, изчел 50те нюанса от кора до кора... Любовта не е един мръсен с*кс, както книги като тази внушават на подрастващите наивни деца.
Иначе... изглеждаш ми умно дете. Дали е възможно да си РЕШИЛА, че изпитваш такива специални чувства към учителя, защото момчетата на твоите години са недорасли и не знаят как да се държат?

Fihn
02-16-2016, 13:01
Каза човекът, изчел 50те нюанса от кора до кора... Любовта не е един мръсен с*кс, както книги като тази внушават на подрастващите наивни деца.
Иначе... изглеждаш ми умно дете. Дали е възможно да си РЕШИЛА, че изпитваш такива специални чувства към учителя, защото момчетата на твоите години са недорасли и не знаят как да се държат?

Благодаря, споделям мнението ти за т.нар. внушени чувства, знам, че нямат никакво бъдеще, опитвам се да ги преодолея. Ако не го виждах всеки ден, щеше да е по-лесно да го забравя и да не мисля за това.

Blab
02-16-2016, 16:12
няма да чета цялата тема, само ще ти кажа: наслади се на усещането, в този му вид едва ли ще се повтори в по-късните ти години. отчитам аватара и влечението ти към романтизма - изживей си я тази фантазия, усещанията са си твои, тези са годините ти за себепознание и наслада от разкриването на тялото(сетивата) и ума.
като тийнейджър и аз имах потребност от подобно изживяване - от силна/о романтизирана любов, която да ме накара да чувствам и да се вълнувам (вкл. да страдам, това е задължителна част) с интензитет, невъзможен за достигане в реалния свят и взаимоотношения. създадох си подобна... ще я нарека "фиксация", но в същността си е канал/проекция/както-искаш-я-наричай, която функционираше, докато ми бе потребна. не съжалявам за това. изключително (пълно)ценно изживяване, игрово/творческо в природата си. самозадоволяващо.

//когато решиш да преминеш нататък, можеш да хвърлиш едно око на изследването на Ролан Барт върху любовта;

Fihn
04-14-2016, 17:35
И отново съм тук, и отново пиша в тази тема.

solo_
04-14-2016, 17:36
И отново съм тук, и отново пиша в тази тема.

С какво да помогнем ?

Indistinct
04-14-2016, 17:37
И отново съм тук, и отново пиша в тази тема.
Още ли?

Fihn
04-14-2016, 17:38
С какво да помогнем ?

Честно казано, вече не знам кой с какво може да ми помогне. Просто споделям, когато ми стане тежко. Но благодаря, че се отзовавате.

solo_
04-14-2016, 17:40
Да не си преживял сътресение, брат?

Хаха, дивич !

solo_
04-14-2016, 17:44
Честно казано, вече не знам кой с какво може да ми помогне. Просто споделям, когато ми стане тежко. Но благодаря, че се отзовавате.

Той на 30-35, а ти на 16? Нищо няма да стане.
Това което се е случило е в резултат на пубертетски хормони, иначе и ти ще си намериш пич на твоите години и с твоите интереси, а не учител... Ама моля ти се...

Бъди по-уверена в себе си !

Indistinct
04-14-2016, 17:46
Аз искам съвет как да забравя за него, защото знам, че е невъзможно да получа отговор на чувствата си. Не съм глупава.

Пробвай да се запознаваш с повече нови хора.
Второто изречение ми хареса..

Fihn
04-14-2016, 17:47
Той на 30-35, а ти на 16? Нищо няма да стане.
Това което се е случило е в резултат на пубертетски хормони, иначе и ти ще си намериш пич на твоите години и с твоите интереси, а не учител... Ама моля ти се...

Бъди по-уверена в себе си !

Solo_, знам, че си прав. Знам, че нищо няма да се получи, опитвам се да го забравя. Но не става, твърде трудно е. Аз го виждам почти всеки ден. Изморих се вече.

solo_
04-14-2016, 17:51
Solo_, знам, че си прав. Знам, че нищо няма да се получи, опитвам се да го забравя. Но не става, твърде трудно е. Аз го виждам почти всеки ден. Изморих се вече.

Какво толкова виждаш в него? Симпатични черти ли?
Първо на първо той е учител, тъй че ако си с него, няма да си щастлива, защото този човек не е с твоите интереси.
Защо не си намериш някой на твоите години?

Fihn
04-14-2016, 18:15
Пробвай да се запознаваш с повече нови хора.
Второто изречение ми хареса..

Това не ми помага. Пробвах. Благодаря за съвета все пак. Защо е толкова добър, ако беше незаинтересован и неприятен, нямаше да мисля така.

Indistinct
04-14-2016, 18:25
Някой от познатите ти знае ли за това?

Fihn
04-14-2016, 18:27
Някой от познатите ти знае ли за това?

Това шега ли е - разбира се, че не!

Indistinct
04-14-2016, 18:33
Това шега ли е - разбира се, че не!

Защо да е шега? Често чувам свои приятелки да казват колко сладък бил господинът по история..

Fihn
04-14-2016, 18:34
Защо да е шега? Често чувам свои приятелки да казват колко сладък бил господинът по история..

Възможно е, но тяхното очевидно не е сериозно. Ако беше, не биха посмели да говорят толкова лекомислено. Аз не искам никой да разбира, защото няма да мога да издържа още две години с този човек, ако той научи.

inewton
04-15-2016, 12:30
Възможно е, но тяхното очевидно не е сериозно. Ако беше, не биха посмели да говорят толкова лекомислено. Аз не искам никой да разбира, защото няма да мога да издържа още две години с този човек, ако той научи.

Но пък помисли колко лесно ще изкарваш добри оценки при него ако разбере. Това си е схема.

Аз с асистентката по молекулна физика не правя нищо, само комплименти, подмазване и пак на контролното ми каза всичко. А представи си ако я чуках...

Fihn
04-15-2016, 17:54
Но пък помисли колко лесно ще изкарваш добри оценки при него ако разбере. Това си е схема.

Аз с асистентката по молекулна физика не правя нищо, само комплименти, подмазване и пак на контролното ми каза всичко. А представи си ако я чуках...

Той не би ми писал по-високи оценки заради едно признание.

HollyGolightly
04-16-2016, 04:48
Той не би ми писал по-високи оценки заради едно признание.

Знае ли се, не се знае
Както и не се знае дали е оженен/омъжен

Fihn
04-27-2016, 21:50
Знае ли се, не се знае
Както и не се знае дали е оженен/омъжен

Права си, не мога да бъда сигурна. Но за второто съм сигурна. Не е.

HollyGolightly
04-29-2016, 00:10
А може да ви лъже, за да успее да върже някоя от вас , а реално да има жена и деца

Fihn
04-29-2016, 07:49
А може да ви лъже, за да успее да върже някоя от вас , а реално да има жена и деца

Това е много черногледо.

Fihn
05-07-2016, 14:41
Не е честно. Не е честно аз да страдам заради нещо, което не зависи от мен.

inewton
05-07-2016, 14:43
Не е честно. Не е честно аз да страдам заради нещо, което не зависи от мен.

Како, дори не я помнех тая тема.

Още ли го искаш?

Fihn
05-07-2016, 14:45
Како, дори не я помнех тая тема.

Още ли го искаш?

Да, стара ми е темата, но като ми стане много тежко, влизам да споделя. Така или иначе това ми е кошчето за душевни отпадъци.

Indistinct
05-07-2016, 14:46
Това продължи прекалено много време. Вземи някакви мерки, не е здравословно.

Fihn
05-07-2016, 14:52
Това продължи прекалено много време. Вземи някакви мерки, не е здравословно.

Ти не можеш да разбереш какво ми е. Съжалявам, че прозвуча грубо, но е така. Много е лесно да се каже, но аз не съм в състояние да го изпълня.

solo_
05-07-2016, 14:55
Ти не можеш да разбереш какво ми е. Съжалявам, че прозвуча грубо, но е така. Много е лесно да се каже, но аз не съм в състояние да го изпълня.

Тя е дървен философ.

По темата: При мен също е много тежко.

АгентМура
05-07-2016, 15:04
:D :D

solo_
05-07-2016, 15:08
:D :D

На какво се смееш?

АгентМура
05-07-2016, 15:10
На какво се смееш?

тежко ми е, полудях. tough times!

HollyGolightly
05-08-2016, 04:22
Ти не можеш да разбереш какво ми е. Съжалявам, че прозвуча грубо, но е така. Много е лесно да се каже, но аз не съм в състояние да го изпълня.

Искрено се надявам да с трол, ама като гледам колко си зле, взех да се съмнявам. Как очакваш да забравиш някого, като седиш и само за него мислиш, вместо да излезеш с хора на твоя възраст и да се забавляваш като нормална 13 годишна? И не ми обясявай как го правиш, но не помага, не ти вярвам.

Зайче..
05-08-2016, 19:51
Искрено се надявам да с трол, ама като гледам колко си зле, взех да се съмнявам. Как очакваш да забравиш някого, като седиш и само за него мислиш, вместо да излезеш с хора на твоя възраст и да се забавляваш като нормална 13 годишна? И не ми обясявай как го правиш, но не помага, не ти вярвам.

Съгласна съм.
Между другото всеки има период в живота си, когато си мисли, че е супер различен от връстниците си и те не му подхождат (едва ли не "аз съм по-умна, знаеща, можеща, красива от тях и не мога да се принизя до толкова ниско ниво, за да бъда с някой на моите години"). Съгласна съм, че трябва да си намериш някой на твоята възраст или ако не на твоята, то по-голям от теб с не повече от 3-4 години (мисля, че разликата е нормална, ако наистина можеш да покажеш някакви по-големи качества за възрастта си). А и скоро излизаме в лятна ваканция, няма да го виждаш, и предполагам е време да си насочиш мисленето към това, че ти е време да се отърсиш от това и да си харесаш някой друг.

Fihn
06-05-2016, 15:43
Искрено се надявам да с трол, ама като гледам колко си зле, взех да се съмнявам. Как очакваш да забравиш някого, като седиш и само за него мислиш, вместо да излезеш с хора на твоя възраст и да се забавляваш като нормална 13 годишна? И не ми обясявай как го правиш, но не помага, не ти вярвам.

Не съм на 13, на 16 съм. Не мога да те накарам да ми вярваш. Просто го споделям.

Fihn
06-05-2016, 15:44
Съгласна съм.
Между другото всеки има период в живота си, когато си мисли, че е супер различен от връстниците си и те не му подхождат (едва ли не "аз съм по-умна, знаеща, можеща, красива от тях и не мога да се принизя до толкова ниско ниво, за да бъда с някой на моите години"). Съгласна съм, че трябва да си намериш някой на твоята възраст или ако не на твоята, то по-голям от теб с не повече от 3-4 години (мисля, че разликата е нормална, ако наистина можеш да покажеш някакви по-големи качества за възрастта си). А и скоро излизаме в лятна ваканция, няма да го виждаш, и предполагам е време да си насочиш мисленето към това, че ти е време да се отърсиш от това и да си харесаш някой друг.

Много е трудно.

Fihn
06-05-2016, 16:19
Лошото е, че вероятно дори през ваканцията ще го виждам, защото ходя на уроци.

Зайче..
06-06-2016, 20:15
Не можеш ли да ходиш на уроци при друг учител?

inewton
06-06-2016, 20:21
Изчукай го бе, моме.

KaRiNa.Ni
06-07-2016, 17:07
Типичната история на лапетата...виждат по-млад учител и веднага се мислят за влюбени. :D