PDA

View Full Version : Дайте ми съвети за отслабване



Pmgbs1
09-30-2015, 15:49
Здравейте, Аз съм на 15 години и съм 162см висока и 59 кг. Искам да отслабна от ханша, корема, талията и бедрата. Може ли да ми дадете съвети за отслабване за около месец с видими резултати?

ДОТА
09-30-2015, 18:48
Искам да отслабна от ханша, корема, талията и бедрата.

Не мога да ти помогна, при моята система ще ти отслабнат и гърдите.

Obsebvashta
10-04-2015, 07:53
Фитнес + хранителен режим + постоянство.

tochko
10-06-2015, 12:27
Горе написаното е вярно, като първите две е хубаво да са гъвкави, не точна програма която да следиш. Търси режими за чистене на мазнини из фитнес сайтове а не вярвай на якви лунни или японски диети. силовите тренировки са по-ефективни за чистене в сравнение с кардиото, така че комбинирай и двете. И за 1 месец е много индивидуално какво ще постигнеш. Следи се в огледалото и със сантиметър. При повечето автори на подобни теми след първия прогрес спират и се чудят защо са надебелели пак. Нер прави така.

poleta
10-10-2015, 17:05
Той е прав. Не вярвай сляпо на всичко което ти предлагат. Не забравяй че отслабването и красивото тяло наистина е прекрасна цел, но не и за сметка на здравето ти. Аз мога да ти предложа готова програма за отслабване на компания която специално се е постарала да намери правилното решение на този проблем и доказала се с качеството на продуктите си...
Защо не ми пишеш на пощата. Директната връзка е най-добрата връзка. poleta!971@abv.bg

tochko
10-12-2015, 13:17
Аз мога да ти предложа готова програма за отслабване на компания която специално се е постарала да намери правилното решение на този проблем и доказала се с качеството на продуктите си...


Чудесно госпожо, но се боя, че малко погрешно сте ме разбрали. Всъшност, аз съм малко против режимите понеделник-закуска еди кво си, защото ги намирам доста трудни за спазване, не казвам, че не работят. В крайна сметка, колко време ще карате на тоя режим, после като го спрете ще знаете ли какво да правите? И защо имало йо-йо ефект? Режимите са изградени на множество принципи, и в моментът в който чистещия/качващия е наясно с тези принципи и има някакъв запас от храна, може да си врътка храните по всевъзможен начин и отново да му работи чистенето/качването. Рабира се за това трябва периодично да се вкарва сериозна литература в главата, да се четат проучвания, статии и т.н. Когато нещо не се получи, повечето хора си мислят - офф това не работи, а малко преглеждат какво бъркат.

Абсолютно същото е и с тренировките.

Вие си решавате какво да правите все пак, аз само споделих малко мнение и опит.