PDA

View Full Version : МНОГО сложна ситуация, помощ приятели.



ronaldinio337
10-01-2015, 12:04
Ситуацията е такава, аз съм момче, на 20,, моя приятел го знам от 13 години, но той от 3 години все харесва една, ходиха малко 1-2 седмици май, сега наскоро, и се разделихаааа,,, бяхме ходили на море 3-мата... Но нещата се обърнаха излязох с нея 2-3 пъти ,,, та взехме да се обичаме и да не можем един без друг, искам я и тя ме иска,,, НООО,,, моя приятел я иска...
На всеки който задам този въпрос, вика брат много сложно, какво да ти кажа, да му кажеш.. искам да съм приятел и с двамата, нее искам да се карам с него нито с нея... обичкаме се много.. Много ще ви помоля, кой с каквото може да помогне ще съм ви адски благодарен приятелиии.

ДОТА
10-01-2015, 12:42
Намажи си задника с вазелин и се надупи пред приятеля ти.
Путки като теб заслужават точно това.

ronaldinio337
10-01-2015, 12:45
Путка си ти ве гей, аз кво съм виновен, че тя ме иска мен, и неще него ве...... смотлио.

Pug_306
10-01-2015, 13:23
Ами путка си, като нямаш топки да се разбереш сам с приятеля си. Как очакваш да те нарекат ?

ronaldinio337
10-01-2015, 13:29
Кво да му кажа, братле,, ходя с твоята лиубов която искаш, недей я търси с мен ходи, и да се скараме и и сбием.............

nevermorevon
10-01-2015, 17:29
Те хората за това са казали " Каквото си го надробиш ти, ще си го ядеш сам". Иначе аз с удоволстеив ако съм на твоя приятел щи сцепя главата

jghgh
10-01-2015, 18:13
Разбирам защо всички ти сипват, но от др. страна и твоята не е никак лека. В крайна сметка не е като той да има някакъв шанс с това момиче и спокойно може да ти я "преотстъпи". Или каквито там уговорки съществуват в мъжките приятелства..

Може би е добре да си искрен с него именно за да запазиш приятелството си с него. Той ще изрази някакви емоции, бъди готов за конфронтация и силни емоции, но това е нормално и оправдано. Нормално е да се почувства предаден и да не одобрява връзката ти, да се надява че ти ще бъдеш лоялен към него и ще зарежеш това момиче. Но може пък и да ти влезне в положение, просто трябва да си искрен, но и да поемеш отговорност за действията си. Все пак няма безплатен обяд - връзката ти с момичето може да струва цялото приятелство, може да струва и просто едно малко, но поправимо спречкване. Няма как да знаеш, ако просто не проведеш един много искрен и ОТГОВОРЕН разговор с приятеля ти. Без да се изкарваш жертва или само да се оправдаваш, обясни защо така си постъпил, приеми реакциите, които ще получиш и да се свършва:)
Каквото ще има да става, ще стане, това е. Не може вечно да пазиш нещата в тайна.



TL;DR: Ако не си искрен, приятелството ви просто е обречено на провал. Ако говориш с него, можеш да спасиш ситуацията.

GuardianAngel
10-01-2015, 18:33
Взимай момичето и не мисли..докато човек мисли за другите той никога няма да е щастлив..винаги ще го мачкат и ще взимат всичко под носа му...той ако ти е приятел ще разбере,за 3 години тя не го е харесала ся няма да стане помагичен път ако той не разбира това и е егоист...значи никъв приятел не ти е..

LoadRunner
10-01-2015, 18:49
Взимай момичето и не мисли..докато човек мисли за другите той никога няма да е щастлив..винаги ще го мачкат и ще взимат всичко под носа му...

това може да се отнася зая някои неща ама не и за приятелството женчо

Pug_306
10-02-2015, 11:55
Абе направете и тройка и това е, няма да има никой сърдит :D Всички ще са доволни накрая

motikarq4.20
10-02-2015, 11:57
A az sum na kon