PDA

View Full Version : Кикбокс



silver_5
10-03-2015, 07:02
Здравейте, искам да се запиша на кикбокс, имам голямо желание. Ще се радвам да си дадете мнението за кикбокса като цяло и неговите плюсове и минуси.
П.С: Ако някой случайно е ходил в залата на Ботев Пловдив да тренира, ще е хубаво да си сподели впечатленията от там.

Rakshy
10-03-2015, 09:00
Кикбокса - чудесно занимание, както всеки друг боен спорт/изкуство. Якото е, че е по-разчупен спорт спрямо бокса, главно защото има ритници. Смятам, че е малко по-опасен пак заради същото - ритниците. Екстра е за кардио. Трябва да си гъвкав, което е малко кофти за някои хора.

Obsebvashta
10-03-2015, 11:07
И аз съм се замислила за този спорт и ако има в залата на Ботев ще е супер и да приемат момичета.

Slarc3
10-03-2015, 19:24
Момичета се приемат навсякъде , спорта е перфектен за всякакви хора уелл датс ол ай гес..

Mozzela
10-03-2015, 19:31
супер е като за кардио, да научиш техники и т.н. Интересна занимавка, ама не ти препоръчвам да се състезаваш

bReAk3R
10-03-2015, 21:22
И аз смятам да се записвам в Ботев ся в средата на месеца, за самия спорт ти казаха вече, а за клуба като цяло съм получавал само хубави мнения откъм треньори и т.н. и затова и избрах там. Приемат и момичета.

czarny_delfin
10-04-2015, 04:15
Те повечето момичета, които тренират в подобни зали изглеждат като мъже с перуки. Мязат ми на травестити.

silver_6
10-04-2015, 07:19
И аз съм се замислила за този спорт и ако има в залата на Ботев ще е супер и да приемат момичета.

Смятам, че няма да имат проблем с момичетата, ако не са сексисти :D Супер щом си решила и ти да се запишеш, мисля че дори и да няма други момичета, ако се запишем двете можем да тренираме.

silver_6
10-04-2015, 07:20
Те повечето момичета, които тренират в подобни зали изглеждат като мъже с перуки. Мязат ми на травестити.

Доста зависи, а и нямам планове да се занимавам с това професионално.

silver_6
10-04-2015, 07:21
супер е като за кардио, да научиш техники и т.н. Интересна занимавка, ама не ти препоръчвам да се състезаваш

Защо не препоръчваш състезания?

Obsebvashta
10-04-2015, 07:56
Те повечето момичета, които тренират в подобни зали изглеждат като мъже с перуки. Мязат ми на травестити.

Тоя пък... :lol:

Obsebvashta
10-04-2015, 07:58
Смятам, че няма да имат проблем с момичетата, ако не са сексисти :D Супер щом си решила и ти да се запишеш, мисля че дори и да няма други момичета, ако се запишем двете можем да тренираме.

Не съм решила, но съм мислила. Ходя и на фитнес и на даскало и на английски и не знам просто....

GuardianAngel
10-04-2015, 08:25
Едно време тренирах там кйокушин..ма там са животни имат много спортна злоба повечето и по време на тренировка някои не се сдържат много..тренира се масово и не се обръща голямо внимание индивидуално ,освен на тези които ходят на състезания.
Каквото и да си говорим това си боен спорт и е досна тежък..а на съдтезания досна често се бият докато вече не могат да стоят на крака..много са тежки и изискват време и подгатовка,ако човек не смята да си отдаде цялото свободно време на тва състезанията не се препоръчват.
И все пак е спорт полезен е..имаше едно време 2 момичета,ма те бързо се отказаха..ако е само за подържане фитнеса и бягането си най-добре.Ако ве пак държите да е боен спорт намерете по малка зала където се обръща повече внимание.

silver_6
10-04-2015, 09:12
Едно време тренирах там кйокушин..ма там са животни имат много спортна злоба повечето и по време на тренировка някои не се сдържат много..тренира се масово и не се обръща голямо внимание индивидуално ,освен на тези които ходят на състезания.
Каквото и да си говорим това си боен спорт и е досна тежък..а на съдтезания досна често се бият докато вече не могат да стоят на крака..много са тежки и изискват време и подгатовка,ако човек не смята да си отдаде цялото свободно време на тва състезанията не се препоръчват.
И все пак е спорт полезен е..имаше едно време 2 момичета,ма те бързо се отказаха..ако е само за подържане фитнеса и бягането си най-добре.Ако ве пак държите да е боен спорт намерете по малка зала където се обръща повече внимание.

Да, държа да е боен спорт. Препоръчай някоя по-малка зала. Аз знам само тази на Ботев, мисля, че също в Тракия има, но тази на Ботев ми е по-близо.

czarny_delfin
10-04-2015, 12:42
Доста зависи, а и нямам планове да се занимавам с това професионално.

И според теб разликата между професионалистите и аматьорите каква е? Колкото и да не ти се иска, ако се захванеш, ще заприличаш на някъв травестит.

czarny_delfin
10-04-2015, 12:45
Тоя пък... :lol:

За теб не се отнася, защото ти си мъж и само се правиш на жена.

Mozzela
10-04-2015, 13:02
И според теб разликата между професионалистите и аматьорите каква е? Колкото и да не ти се иска, ако се захванеш, ще заприличаш на някъв травестит.

Не говори глупости.. По тая логика ако ходи на фитнес ще заприлича на бодибилдър...

Mozzela
10-04-2015, 13:04
иначе състезанията са прекалено тежки за момичета, отиди няколко пъти да видиш какво а пък после ще мислиш за по нататък

czarny_delfin
10-04-2015, 15:57
Не говори глупости.. По тая логика ако ходи на фитнес ще заприлича на бодибилдър...

Чакаш я да тръгне кикбокс, за да я поканиш на среща ли?

silver_6
10-05-2015, 07:38
Не говори глупости.. По тая логика ако ходи на фитнес ще заприлича на бодибилдър...

Съгласна съм. Винаги зависи от самия организъм, хормони и т.н. И съм момиче, все пак. Тренирала съм с тежести, но уви- не приличам на травестит и нямам тяло на бодибилдър.