PDA

View Full Version : Помощ, проблеми с гаджето ...



aceventura
10-03-2015, 09:09
Здравейте ! От известно време си мисля за този сайт. Преди години имах регистрация, която явно съм загубила и порадин
тази причина си направих нова...

Та така ... на 18 години съм имам връзка с момче от година и половина. Той е по-голям от мен с 6 години, но в повечето време аз съм отговорната, аз съм тази, която дава съвети, тази която помага и която се грижи за него. На моменти имам чувството, че се държа,като негова майка, а той все едно няма никакъв проблем с това . В последно време имаме и доста проблеми, дразги по между си ..... а това мен много ме наранява, защото при всяка караница излиза, че аз съм виновна, аз само създавам проблем, само си въобразявам и т.н. Моля Ви, дайте ми съвет какво да направя, как да се държа с него, как да не стигаме през два дена до тези ситуации със скандалите ... :)

ДОТА
10-03-2015, 10:37
Набий го, спри му джобните, забрани му да излиза, накарай го да си почисти стаята, поне да си знае, че се възприемаш като негова майка.

aceventura
10-03-2015, 12:30
:D като цяло добра идея, но щеше да помогне ако аз наистина му бях майка, а той е на не повече от 15

marilyn
10-03-2015, 13:12
Възможно е да е някакъв льольо, на който му харесва да не е отговорен и да се държи както си иска. Възможно е и да не те взима на сериозно, изобщо да не ти обръща внимание. Ти щастлива ли си в тази връзка? Обичате ли се, чувстваш ли, че той те обича. Малко обречена работа ми се струва при вас. Щом няма загриженост и подкрепа, не знам как може да има връзка.

strashensi
10-03-2015, 13:16
Е ти нищо не си описала. Какъв е конкретния проблем?

RapExotic
10-03-2015, 17:25
А ти позволяваш ли му да бъде мъж или ти е удобно ти да командваш парада?