PDA

View Full Version : Изобщо не ме бива в тези неща....



sweet*delicious
10-03-2015, 17:02
Здравейте,
Аз съм момиче на 16г. и за мой най-голям кошмар изобщо не ме бива с момчетата...Напоследък съм си харесала едно момче от съседния клас,което е много обикновено,много мило с всички и по някаква щастлива случайност не е курвар или нещо такова.Познаваме се от около 1 година като от 1 месец се заговаряме(главно за училище),прибираме се заедно и той ме изпраща до вкъщи.Проблема е ,че той е малко стеснителен и ме е страх да му пиша във фб.......може да му стана досадна или да го стресна по някакъв начин....

Какво бихте направили на мое място?Можете ли да ми дадете някакъв съвет?

ДОТА
10-03-2015, 17:04
Спри да му досаждаш, такива лепки като теб ни карат да забравим доброто възпитание и да ви напердашим.

sweet*delicious
10-03-2015, 17:27
Спри да му досаждаш, такива лепки като теб ни карат да забравим доброто възпитание и да ви напердашим.

Плс не пиши глупави коментари,за да си избиеш комплексите!

strashensi
10-03-2015, 19:46
В крайна сметка един от вас трябва да пробие бариерата, така че.. ти си тази, която трябва да го направи. Поне по твоите описания.

GLaDOS
10-03-2015, 22:39
Пиши смело.Може направо и навън да го викнеш. То ще си проличи дали има интерес... А и ако е прекалено стеснителен за какво ти е ? Стена не ти трябва.

Omega
10-04-2015, 11:05
Намери някой да ви запознае, за какво са приятелите. Кофти ако нямаш такива = ). Ако имаш добър познат, поне на него или на нея той ще си каже, дали те харесва или не. Или действай сама. Поне ще ти олекне.

fairytail
10-04-2015, 12:02
просто му пиши във фейсбук ако пък му станеш досадна значи явно не е бил съвсем за теб, въпреки че от това което разбрах много-малко е вероятно да се случи така ;д

czarny_delfin
10-04-2015, 12:50
Събуй му гащите и му го налапай, нали си създадена да духаш?

espada
10-04-2015, 12:54
mn zyl delfina :D :D :D

Starless
10-05-2015, 12:37
Здравейте,
Познаваме се от около 1 година като от 1 месец се заговаряме(главно за училище),прибираме се заедно и той ме изпраща до вкъщи.



Намери някой да ви запознае, за какво са приятелите.

...

Според мен се опитай да се сближите извън социалните мрежи, не е като да нямате контакт.

sladura89
10-05-2015, 15:01
Не съм бил момиче на 16 за това няма как да знам точно какво бих направил, мога само да те посъветвам да действаш и то не в интернет, а на живо, ако не си му безразлична ще си проличи! Аз също нищо не разбирам от момичета и съм малко по-дръпнат, ама какво да се прави! :D

crazyfenka
10-10-2015, 09:45
Спри да му досаждаш, такива лепки като теб ни карат да забравим доброто възпитание и да ви напердашим.
Много ме дразнят такива момчета като теб... момичетата ви харесват вие се правите на някакви тежкари ... пфф леле боже.. :smt067

crazyfenka
10-10-2015, 09:47
Ще ти кажа само да говориш с него на живо , питай го за навън разходете се и поговорете за това , ако не те харесва да си гледа работата :roll: \\:D/

czarny_delfin
10-10-2015, 10:41
Много ме дразнят такива момчета като теб... момичетата ви харесват вие се правите на някакви тежкари ... пфф леле боже.. :smt067

Кое му е тежкарското в това да не харесваш някой/я? Или щом е мъж, трябва да ходи на сила с някоя, а женките са тези, които си избират?

crazyfenka
10-10-2015, 15:49
Кое му е тежкарското в това да не харесваш някой/я? Или щом е мъж, трябва да ходи на сила с някоя, а женките са тези, които си избират?
Хаха точно такива сте :) ''Лепки'' '' добро възпитание'' Добре ,за кво е нужно това? Хаха вие не сте нормални

Грозния
10-10-2015, 16:27
Ще ти кажа само да говориш с него на живо , питай го за навън разходете се и поговорете...Това :) !

AnonimenKolkoDaEAnonimen
10-13-2015, 21:30
Оближи му ухото, действа.