PDA

View Full Version : Статии в teenproblem!



alex_weed
10-03-2015, 17:52
Здравейте, модернатори (надявам се да съм го написал правилно :) ), и на вас, членове и гости! Правя тази тема, защото мисля, че нашето мнение е важно за вас! Ммм....имам чувството, че в последно време темите стават все повече за дамите. Моля ако може тази тема да остане, и ние, членовете да пишем, какви теми искаме....според мен този сайт става все по-сексуален, а при анкетата забелязах, че 18% от душите тук са на 12-13 години ( на 13 съм :D ) и ми се искаше да правите статии, които да са удобни за всички (странно е да си седя в стаята, майка ми да влезе и да види как съм в сайт, в който пише „как да преборим махмурлука“...добре де, това с махмурлука не е зле, но ме разбирате! Правете статии от типа на „как да я впечатля“, „как да я накараме да излезе с нас“ или „как да направиш яко парти у вас“, защото смятам че и 14-15 годишните ще им харесат...ол, да- ако може да спрат да се рагистрират хора над 22/23/24/25 години- сайта се претъпка с лелки на по 40, а това не случайно е ТИЙН форум!!!