PDA

View Full Version : Един леко странен въпрос



oldMus
10-03-2015, 23:55
Привет, въпроса ми е свързан относно връзките и така:

От скоро си пиша с едно момиче, виждахме се няколко пъти, за сега всичко окей, но тъй като аз искам да искрен с нея не знам как да и кажа едно леко странно нещо.

От дума на дума стихнахме до въпроса с приятелите,излизания, та ме питаше къде ходя щото не ме е виждала до сега никога навън или в компания... и от там идва проблема, аз честно казано Приятел нямам нито един, дори родните с повечето сме на "Здравей/ Здрасти".

Не съм някакъв дебил или кретен просто все съм попадал на подмолни "приятели" и вече не мога да се доверявам на никого и за това повечето спряха да комуникират с мен или просто ме избягват.

И се чудя ако и го кажа нали,че просто съм си сам самичък във всичко да не би да ме помисли за някъв ненормален.. щото вече ми се е случвало с друго момиче ;/

Знам,че не е нормално да нямаш приятели, но на сила хубост не става.

sweet*delicious
10-04-2015, 07:18
Изчакай нещата с момичето да станат по-сериозни

alex_weed
10-04-2015, 17:41
ако не обичаш да се сприятеляваш наеми хора, които да са ти приятели

gimli
10-04-2015, 17:54
ако не обичаш да се сприятеляваш наеми хора, които да са ти приятели

Примерно.

RapExotic
10-04-2015, 18:23
Излез, позволи и да те опознае такъв какъвто си и тогава прави заключения. И да я излъжеш сега за да се направиш на готин то ще си проличи. Ако тя е от този тип момичето, които постоянно са по купони, а ти си училище-вкъщи/работа-вкъщи то няма да ви се получи. Търси си момиче като теб за да си подхождате.