PDA

View Full Version : Връзка с турчин



antoniq_96
10-04-2015, 10:03
Имам връзка с едно момче в момента от разтояние.Още в началото приятелите ми и неговите бяха против тази връзка ,защото съм чужденка за него и той за мен.Аз го обичам и искам да бъдем заедно независимо дали е турчин или не.Мислите ли ,че приятелите ни и близките ни могат да ни разделят?Какви ли не интриги плетоха против нас и така.Често се караме зареди това.Но пък издържахме почти година да продължа или не с него? :(

Kleo.Patra
10-04-2015, 10:15
Щом питaш тук дaли дa го зaрежеш или не е по-добре дa прекрaтите ,,връзкaтa си"

Omega
10-04-2015, 10:56
Ми като се ожените, ще разбереш за какво става въпрос. Хубаво разбери колко е религиозен ; ) Да ти да мсъвет дали да бягаш. Ами не няма да ти го дам, но ще ти кажа негативите и те са три. Връзка от разстояние е н1, турчин е н2, чужденец е н3 ( май н2 и н3 може да са едно ) и четири ако е религиозен. Не го познавам, ти най добре си го познаваш.

Omega
10-04-2015, 11:03
Ми като се ожените, ще разбереш за какво става въпрос. Хубаво разбери колко е религиозен. Да ти дам съвет дали да се разделяш. Ами не няма да ти го дам, но ще ти кажа негативите и те са три. Връзка от разстояние е н1, турчин е н2, чужденци сте и двамата е н3 ( май н2 и н3 може да станат едно ) и четири ако е религиозен. Не го познавам, ти най добре си го познаваш. Решението е твое, за да няма други виновни ; ) Току виж се оказал свестен.

GLaDOS
10-04-2015, 13:47
Мислите ли ,че приятелите ни и близките ни могат да ни разделят?
Могат и трябва да го направят.

paradosou
10-04-2015, 14:38
Мда, важно е наистина дали и доколко е религиозен.
Абе като цяло... много драматично и неподходящо за тийн форум ще прозвучи, но много, много силно се съмнявам да имате бъдеще. 99% ще се разпадне всичко, просто си малка (не го казвам от позицията на мега каката, хаха), липсва ти увереност, че искаш точно това момче и явно ви бяга силното влюбване, щом питаш случайни непознати дали да запазиш собствената си връзка. Пък и ако все пак изкарате още някакво време заедно неизбежно ще изскочат нови пречки...а вие още сега сте слаби.
Хубавите връзки устояват на всякакви интриги и филми, продуцирани от външни хора. А участниците в самата връзка много добре знаят (или по-скоро усещат), че ще са си заедно без хиляди условия и без редовни колебания.

alex_weed
10-04-2015, 17:39
ако се обичате останете заедно....

czarny_delfin
10-04-2015, 18:24
Защо връзка от разстояние? Ходи в турция и се омъжи за резака, но преди това започвай да четеш корана, путко проста.

Pug_306
10-05-2015, 08:05
Българи ли не останаха, че с фесове вече, божееееее !

gimli
10-05-2015, 20:39
Защо връзка от разстояние? Ходи в турция и се омъжи за резака, но преди това започвай да четеш корана, путко проста.
Малко затап- путко проста :D

nevermorevon
10-05-2015, 22:03
Българи ли не останаха, че с фесове вече, божееееее !

Да им изсъхнат езиците където само на рязани чурки се хвърлят, пък българите ядеме кура.

crazyfenka
10-10-2015, 09:49
Ако се харесвате наистина останете заедно за любовта няма граници ... а тва че е турчин не знамм ти си знаеш не съм расист но не бих се занимавала с него :D :)