PDA

View Full Version : Teen wolf - сериал :)



crazyfenka
10-04-2015, 12:38
Опа хора какво става :D Да ви питам ,някой гледа ли ''Teen wolf '' Лично на мен ми допада много , споделяйте мнения по въпроса ще се радвам. Какво ви допада в него ако сте го гледали ,кой ви е любимият актьор /актриса от там ? :)

BlackEyedPeas
10-04-2015, 14:41
Амии гледам го откакто вървеше втори сезон. Започнах редовно да го следя, но в последно време вече нямам такова време както преди. Ужасно много сериали съм "зарязала". Докато го следях беше много интересен, но ме дразнеше това, че постоянно убиват героите, които са основни фаворити на феновете. В последния сезон (така де, по-предишния) Малия страшно много се опитваха да ни я навират в лицата, което не се получи. Радвах се, че Стайлс му обърнаха внимание от към момичета, но Малия пък хич не ставаше да е в кюпа. Беше ми любим герой Алисън, тя пък актрисата реши, че и е "пораснала" работата и напусна сериала, а сега вече и вест не се чува за нея. След нея ми хареса Лидия и се надявам да не развалят героя й. От мъжете винаги ми е бил фаворит Дерек, но хах, с моят късмет същата работа стана :D Общо взето ми харесва, че следват митологична линия в сериала. Дочух, че последният сезон изобщо не бил интересен и доста хора са го зарязали вече. Но трябва първо да го гледам и аз, за да преценя дали вече не е интересен.

crazyfenka
10-04-2015, 18:59
Готин е пети сезон малко си е страшен от преди :D

BlackEyedPeas
10-04-2015, 20:12
Надявам се в близко време да успея да го видя. Мен пък ме кефи, макар всички още от 3-ти сезон да оревават света. :D Да, има и слаби сезони, но някак винаги ти грабва гледащата вълна :D

crazyfenka
10-07-2015, 08:17
Да така е :D