PDA

View Full Version : Абе я кажете правилно ли постъпих :D



progamer
10-07-2015, 12:22
Значи ходех с едно момиче от моя клас 5 месеца, дори спах с нея (казвам го защото има значение) Та тя поиска да скъсаме на мене ми беше много гадно много я обичах какво ли не и дадох от себе си всичко направих за да е щастлива простих и това, че ме излъга и отиде да се целува с друго момче подарих и професионална преса, мече колкото нея, уважавах я, ценях я и т.н. само аз си знам колко съм ревал, страдал 5 дена не бях ял нищо нямах какво да повръщам само вода излизаше... Сега вече минаха към 15 дена питал съм я над 100 пъти дали си има приятел тя винаги казва не, не, не викам добре влизам днес в профила и гледам някакъв и публикувал разни работи на стената влизам в неговия тя на него сърца целувки и т.н. викам толкова ли си бърза някви такива викам не искам да те виждам повече бахта в коня долен тя ми звъни по скайп вика искам да ми го кажеш в лицето повторих и го 10 пъти засмях се и затворих написах и ай да видим на какъв ш удариш дето ща е*е и ща бий #propadnala и блок. Правилно ли постъпих?

Pug_306
10-07-2015, 13:51
Да, много правилно, няма какво да съжаляваш !

ДОТА
10-07-2015, 14:54
дори спах с нея (казвам го защото има значение)

Щеше да има значение, ако беше вярно и ако не беше се хвалил преди два месеца, че за първи път си целувал момиче и било по-хубаво от целуването с момче.

progamer
10-07-2015, 19:49
Такава е приказката шот си поддържахме нещо като приятелска връзка и от намеци примерно ко стана ся как върви и просто много добре я познавам когато лъже и затова

progamer
10-07-2015, 19:50
Казвам го защото двама човека се привързват повече един към друг след сексуален контакт :)

ДОТА
10-07-2015, 19:53
Казвам го защото двама човека се привързват повече един към друг след сексуален контакт :)

Ясно защо ти е била шута.

progamer
10-08-2015, 23:04
Баси ... Всички ли в тоя сайт сте такива нещастници ?? Питах като хората, обясних си проблема а вие се чудите как да се изгаврите долняци

Swiftiee
10-09-2015, 15:06
Да ти имам проблемите аз на тебе.

tochko
10-09-2015, 21:21
Брат, не завиждай на новия и. Предполагам и него го чака същото като тебе. Добре си направил.

progamer
10-10-2015, 00:04
Брат, не завиждай на новия и. Предполагам и него го чака същото като тебе. Добре си направил.

Благодаря ти.