PDA

View Full Version : Искам куче за Коледа



queenaya
10-08-2015, 08:27
Ами аз живея само с майка ми и тя работи дълги часове на работа и съм доста самотна, и наистина искам да си имам кученце, но всеки път когато и кажа тя ми казва да престана с глупостите и, че може да си имам само когато съм на 18 и си имам свой апартамент. Наскоро много започнах да и помагам дано това помогне и за Коледа да ми вземе, но се съмнявам моля ви помогнете.

Martyyy2
10-08-2015, 08:46
samotna li si

q si kaji adresa da doide da te oborudvam sys 3 kila sperma

iskash li

Martyyy2
10-08-2015, 08:47
ili ke te izebrim

Martyyy2
10-08-2015, 08:48
hahahahahahahahaha golqmo momi4e iska ky4e

a kote ne iskash li kaji mi a iskash li i kote ama ti ve4e si ima6 kote nali nali gali6 go mie6 go 4e6a6 go ga6ti vyrhy nego a a a a aa a

na parti s ayreta vasileva a yyyy yyyy yyyy

Martyyy2
10-08-2015, 08:49
a lije6 li go ili az da ti go lija a iskash li
aa
a

a
a
a
a
a
a
a
a


ko si ima6 ko

Martyyy2
10-08-2015, 08:49
gydi gydi gydi gydi


ke te izpapkam

Martyyy2
10-08-2015, 08:50
koi iska ky4e koi iska ky4e ti iska6 ko4e


eto ti edin pi4 potyrsi v facebook ko4a ma4a mislq 4e be6e na bylgarski

alex_weed
10-08-2015, 12:12
Няма ли някой който да го банне този? Ама иначе напълно невинни банвате а този ви мързи? :<

gattok
10-08-2015, 13:34
hahahahahahahahaha golqmo momi4e iska ky4e

a kote ne iskash li kaji mi a iskash li i kote ama ti ve4e si ima6 kote nali nali gali6 go mie6 go 4e6a6 go ga6ti vyrhy nego a a a a aa a

na parti s ayreta vasileva a yyyy yyyy yyyy


a lije6 li go ili az da ti go lija a iskash li
aa
a

a
a
a
a
a
a
a
a


ko si ima6 ko

Май нещо си ужасно затъпял, я си мери приказките, комплексар.




По темата:

Според мен трудно ще я убедиш, ако толкова искаш вземи една квартира или когато имаш възможност си купи собствен апартамент/къща - само така ще бъдеш независима.

Martyyy2
10-08-2015, 13:48
Май нещо си ужасно затъпял, я си мери приказките, комплексар.




По темата:

Според мен трудно ще я убедиш, ако толкова искаш вземи една квартира или когато имаш възможност си купи собствен апартамент/къща - само така ще бъдеш независима.

Q da si merq prikazkite

Zasrami se Marti zasrami se

queenaya
10-08-2015, 17:43
Явно не ме разбра разбира се че ще го гледам

GLaDOS
10-08-2015, 23:01
Ами аз живея само с майка ми и тя работи дълги часове на работа и съм доста самотна, и наистина искам да си имам кученце, но всеки път когато и кажа тя ми казва да престана с глупостите и, че може да си имам само когато съм на 18 и си имам свой апартамент. Наскоро много започнах да и помагам дано това помогне и за Коледа да ми вземе, но се съмнявам моля ви помогнете.

Четях темата и в съзнанието ми беше префърцуненото ти гласче и капризниченето. Хайде прочети си темата и виж дали не ти звучи като написана от някоя малка лигла,неоценяваща това,че майка ѝ се трепе от работа за да може тя да ходи до МОЛ-а .

Грозния
10-10-2015, 16:19
Ами аз живея само с майка ми и тя работи дълги часове на работа и съм доста самотна, и наистина искам да си имам кученце, но всеки път когато и кажа тя ми казва да престана с глупостите и, че може да си имам само когато съм на 18 и си имам свой апартамент. Наскоро много започнах да и помагам дано това помогне и за Коледа да ми вземе, но се съмнявам моля ви помогнете.Искаш "кученце" за Коледа - добре, а сигурна ли си че ще продължиш да го искаш и след Коледа?! "Кученцето" след по-малко от година ще стане "куче" и ще можеш и ще искаш ли да продължаваш да се грижиш за него? Ако на който и да е от тези въпроси отговорът ти е "не" - по-добре не искай животно, което после ще бъде нежелано и вероятно изхвърлено на улицата! Според мен това е безотговорно и ме отвращава! Желанието ти звучи като временна прищявка, затова по-добре сериозно го обмисли!