PDA

View Full Version : Как да изглеждам добре?



GalaxyS120
10-09-2015, 22:32
Здравейте! Аз съм момче на 15 години и четири месеца, 172-174 cm висок, 67 kg. Лятото (юли) започнах да тичам, първоначално по 2-3 km, два-три пъти седмично (все не намирах време :D). В периода 1-23 септември тичах активно (4 km на ден (без почивки), от които съм и доволен). Сега вече с това училище наистина нямам време и ходя да тичам само през уикенда по около 3 km, което ме устройва. Стягане на краката постигнах, както и по-добро физическо здраве. Сега обаче искам да направя ръце (съответно по-големи мускули за през лятото) и по-добре оформени гърди в домашна среда. Плоското коремче нещо не ме много кефи и затова нямам желание за плочки. Обаче си нямам и на представа как да превърна тези пилешки крилца на ръцете ми в нещо готино. Не искам и ръце на фитнес маниак - търся нещо средно и задоволително. Ям умерено и всичко. Някой да съдейства?

Rakshy
10-09-2015, 22:58
щом си бил такъв магесник с краката и си ги "стегнал" за 30 дни, пробвай същото и с ръцете. Ходи на ръце по 3-4 км с 10км/ч скорост. Ще имаш титанични ръце.

Грозния
10-11-2015, 00:01
щом си бил такъв магесник с краката и си ги "стегнал" за 30 дни, пробвай същото и с ръцете. Ходи на ръце по 3-4 км с 10км/ч скорост. Ще имаш титанични ръце.Като си толкоз "печен", защо не дадеш един нормален съвет на момчето, вместо да го тролиш?

Rakshy
10-11-2015, 00:27
щото съм давал същия отговор в други 3-4 теми, да беше проверил преди да пуска отделна тема. В другите теми и примерна програма бях писал, ама никой не иска да потърси и чака наготово сякаш е няква уникална снежинка


а ти като си толко готин, ти му дай бе да те *** в менте педала

Грозния
10-11-2015, 22:47
щото съм давал същия отговор в други 3-4 теми, да беше проверил преди да пуска отделна тема. В другите теми и примерна програма бях писал, ама никой не иска да потърси и чака наготово сякаш е няква уникална снежинкаА така! Скарай им се малко - ти пишеш в 3-4 теми, а те ти се качват на главата и чакат всичко наготово :D! Къде ще ти отиде авторитета?!

а ти като си толко готин, ти му дай бе да те *** в менте педалаЛичи ти, че ти се иска, но си сбъркал адреса :) ! А ти кога разбра, че харесваш мъже :D?

ducyy
10-15-2015, 13:35
За жалост не става толкова лесно тичах 30 дена напраих бахти круките, сега искам да направя и бахти ръките.
На 15г. си почвай фитнес, дори и да не е много сериозно, само с времето ще разбереш, че фитнеса си е цяло изкуство и за да постигнеш едни задоволителни резултати трябва да се стараеш много.