PDA

View Full Version : Дрешки



sevdalina
10-10-2015, 07:40
Здравейте! Искам да ви попитам откъде пазарувате дрехи, защото ми писна купя си нещо и целият град има същата дреха...

Martyyy2
10-10-2015, 09:47
eeeee te iskat da sa kato tebe
ne gi vina

az kat te gledam na snimkata iskam da te 4ykna otzad

tochko
10-10-2015, 11:39
И аз живея в малък град и ми се случва често. Ако искаш да избегнеш ситуацията, ходи да пазаруваш в някой по-голям град или дебни намаления в кенвело, порт депо и т.н.

Martyyy2
10-12-2015, 09:58
Здравейте! Искам да ви попитам откъде пазарувате дрехи, защото ми писна купя си нещо и целият град има същата дреха...

pi6e se drehi ne dre6ki

BlauMeise
10-12-2015, 14:54
Аз също съм от малък град и много често ми се е случвало да излеза и да срещна няколко момичета със същите дрехи, много неприятно, един ден ми се случи нещо подобно и от тогава си казах, че спирам да пазарувам от магазините в града. Разрових се из нета и видях, че има много готини дрешки. Харесах си няколко дрехи от Карамела Фешън и когато дойдоха, видях, че са с много хубаво качество и много ги харесах. От тогава пазарувам само от там. В момента очаквам едно панталонче да дойде. Трябва да бъдем различни от останалите по един или друг начин.

Точно така!!! Всеки трябва да си е идентичен. Идва ми на акъла и втората употреба като вариант, но не като единствено средство за разнообразяване на гардероба.

tochko
10-13-2015, 19:31
Аз убожавам втората употреба. Редовно съм там да си търся нещо за тренировка. Макар и да прозвучи тъпо, но от 3-4 години не съм си копувал нови дрехи за вкъщи.

lunacy
10-13-2015, 20:15
и аз мн често пазарувам във втори употреби xD
иначе да-предложенията, които дадоха по-горе не са лоши, има много онлайн магазинчета, пък и може да отскочиш до някой по-голям град

А Р К А Д И Я ღ
10-15-2015, 16:54
Това, че втората употреба са големи боклуци, е пълна лъжа. Не виждам разлика между втората употреба и уж новите дрехи, които са пробвани от десетки кифли, отишли да се снимат в съблекалните с тях. Всъщност втората употреба са си запазени и има неща, дето си заслужават.
Иначе по темата - vm zona, koketna, има безброй варианти за сайтове. :)

crazyfenka
10-15-2015, 22:31
Емм аз от молове много рядко ми се случва да пазарувам , по често си пазарувам от втора употреба * ](*,) * и спортни обувки да кажем от OUTLET , и от някакви други магазини по пазарите . Ся тъпо е maybe ама ко да правиш :D Извинявай в мола една блузка ти е 25-50 , 60 лв :smt102 , дънките да не говорим докато втората употреба е доста по така ... Пазарувала съм и от сайтове и така :D

sevdalina
10-25-2015, 10:36
Започнах да пазарувам онлайн от Карамела Фешън, има много готини дрехи. Сега си поръчах едно палто и го очаквам нетърпение.

Georgius
10-26-2015, 17:50
Поръчвай си през нета ;)