PDA

View Full Version : Искам да се преместя в друго училище



Spo
10-10-2015, 20:11
Аз съм от малък град и искам да ида да уча в по голям но нашите казват че нямало смисъл не знам си какво ние не, че те спираме ама няма смисъл. Ако искам да отида и аз се опитах да кажа че искам в големия град но те почнаха едни убеждения 2 часа че няма смисъл и аз реших да уча в нашия град обаче минаха няма и 1 месец от както почнахме училище и всеки ден съжалявам за избора си и си казах нищо ще се преместя другата година и се опитах да кажа на нашите, че другата година ще се местя. Майка ми реагира много остро почна аха ти искаш да идеш там за да не учиш да се съберете пак с приятелчетата ти не знам си какво аз не че те спирам ама няма смисъл и като кажа, че искам тя ама нали тук учиш същото за какво ще ходиш там. Искам в големия град и това е ама как да и го кажа като тя е такъв човек че не може да го разбере. И без мнения от сорта бе момче гледай си уроците там имаш пропусната запетая там не си членувал правилно просто искам някои да ми каже как да кажа на майка ми че искам да уча в по-голям град

NarutoShippuuden
10-11-2015, 07:27
Бъди настоятелен. От опит ти казвам, че в по-големия град ще ти е много по-хубаво. Майка ти още те смята за малко дете и мисли, че не можеш да вземаш сам решения. Покажи й, че си сигурен в решението си и ако още се дърпа поговори с друг роднина, за да имаш подкрепа.

Spo
10-11-2015, 17:09
Благодаря дано да ме преместят защото и аз така мисля че в големия град ще е по-добре

Klaudia11
10-13-2015, 04:52
Егати и майката, вместо да те подкрепи, тя ще прави скандали. Слушай кво, ако вече си в гимназия си изпуснал елитните езикови например, по-добре си стой в селото или малкото градче, понеже в големия град има същите, махленски училища, сигурно са по-зле от твоето. Защото аз съм от един голям град, Бургас. И мога да ти кажа, че единствено в Немска, Английска и ПМГ... Останалите... Имам опит с тях. Не си прави труда.