PDA

View Full Version : Нужна ми е мака помощ



witchcrafter
10-11-2015, 18:03
Здравейте,не бях много сигурен къде да постна тази тема,но както и да е.Всичко започна на 9-ти Септември 2014 год. Запознах се с едно момиче и е харесах адски много(след това дори започнах да изпитвам чувства към нея).След 1-2 месеца зарибявки и стотици опити реших да си призная,че я харесвам.За радост,ние си станахме както се казва bff.Споделяхме си адски много неща,но преди 2 месеца стана нещо доста лошо.Един път излязохме.Разхождахме се и тя ми поиска телефона замалко,но нещеш ли телефона едно момиче ми беше писало и тя видя съобщенията.2месеца минаха и каквото да ѝ пиша няма ефект.
Ще ви бъда много благодарен ако ми дадете някакъв съвет :)

inewton
10-11-2015, 18:58
Еми като си пишеш и с други момичета сега ще си траеш, прелюбодеец! Ти какво, харем ли искаш да правиш?

RapExotic
10-11-2015, 19:37
Тази е някаква маниачка. Нали сте Бфф, какво като си писал с друга..

GLaDOS
10-12-2015, 20:00
Ко да ти кажем,чуйек ... Болна работа , хем те не иска , хем писка като търсиш други...

czarny_delfin
10-12-2015, 20:56
Пиши ѝ, че ще се самоубиеш, ако не ти отговори. Ако наистина ти е най - добра приятелка, ще ти отговори.

AnonimenKolkoDaEAnonimen
10-14-2015, 20:35
Е кво като си си писал с друго момиче, тая малоумна ли е? Нали не ходите. Кажи й "шшш ма оуу, курвоо, не ми се праи на интересна" и всичко ще е ОК.

А Р К А Д И Я ღ
10-15-2015, 15:42
Голяма простотия е това да очакваш небвързано момче да не пише на момичета, дори да харесва някоя. Все ще се намери някоя приятелка, дори и много стара, на която да няма как да не отговориш. А тя нека не мисли, че обвързаните момчета нямат приятелки момичета.. Напротив, просто поставят своето момиче на първо място. Дано скоро си навие на ината и се сдобрите. Иначе с аз така съм се палила като видя момчето, което твърди, че ме харесва, да си пише с други, явно може и неволно да се получават такива неща. :D
Някой път, когато я видиш или излезете заедно в компания, й кажи нещо, което обича да чува, подметни й за някой ваш спомен, за нещо, за което често си се будалкал с нея преди, може пък нещо в нея да "омекне", както се вика. При всички случаи ти пожелавам успех с нея и с нетърпение чакам да пишеш какво е станало!