PDA

View Full Version : Може ли да стане нещо между нас?



SteelLifa
10-13-2015, 07:24
Здравейте!
Всичко започна ваканцията. Започнах да си пиша с едно момиче от училище.Пишем си за какво ли не .. Започна училище и започнахме да се виждаме много често. Вече няколко пъти я изпращам до тях и накрая ме гушка.Дори ме покани да рождения й ден.Като се видим винаги ми се усмихва. Какво мислите? Дали може да стане нещо между нас? Как да й предложа?
Благодаря предварително!

102thedream
10-13-2015, 08:05
очаквам тя да пусне тема 'още колко време да го чакам'

nevermorevon
10-13-2015, 13:27
На рожденния и ден направо я дърпай на страни и действай, недей да го планираш със сценарий, а действай ;). Времето никой не чака!

Грозния
10-13-2015, 21:55
Вече няколко пъти я изпращам до тях и накрая ме гушка. Дори ме покани да рождения й ден.Щом те гушка, значи би правила и повече с теб! Как не си загрял още брат?!

На рожденния и ден направо я дърпай на страни и действай, недей да го планираш със сценарий, а действай ;). Времето никой не чака!Това!

paradosou
10-14-2015, 11:59
очаквам тя да пусне тема 'още колко време да го чакам'
Хаха, и на мен така ми мирише.
Уж има индикации, че си й интересен като момче.
Иди на рождения ден, забавлявайте се, не я питай някакви неща относно "вас". Може да останеш след всички, ако си смел, и да се пробваш за целувка. Вярвам, че ще усетиш кога какво и... дали 8-).

dreamwalker
10-14-2015, 16:58
Не може.

Nonetheless
10-14-2015, 18:45
Да знаеш има момичета, които така си се държат по принцип (гушкане, писане и прочие). Да не те обезсърчавам обаче де. Взимай и подарък и отивай// въпреки че рождения ден не е най-подходящото място за любовни признания

Lilanda
10-14-2015, 18:51
Да знаеш има момичета, които така си се държат по принцип (гушкане, писане и прочие). Да не те обезсърчавам обаче де. Взимай и подарък и отивай// въпреки че рождения ден не е най-подходящото място за любовни признания

Видях, че си писал и минавам да видя ко стаа. :Д

Nonetheless
10-14-2015, 18:56
Видях, че си писал и минавам да видя ко стаа. :Д

Нищо, възстанових се от лятото и първоначалния шок от училище : разчисти си пощенската кутия btw

А Р К А Д И Я ღ
10-16-2015, 06:05
Вярно както вика Nonetheless има момичета, които се държат така, даже с просто приятелите си, дано стане нещо иначе. Да живее любовта, хаха :D