PDA

View Full Version : Тя иска свобода



lifo
10-14-2015, 05:00
Здравейте от известно време моята приятелка започна да се държи странно. Ще кажа само,че сме над 23.Когато съм с някого аз обичам да показвам любовта си, обичам да прекарвам повече време с него- да не каже АМА НА НЕГО НЕ МУ ПУКА ЗА МЕН .... Та сегашната ми приятелка работи доста- на смени,уморена и често не иска да се виждаме след работа.... Да не кажа 2-3 пъти седмично.Това мен ме влудява. Ест искам да наваксаме с разговори и писане по фейса. Но преди няколко дена забелязах, че е доста дистанцирана спрямо мен и поговорихме. Резултат- искала време и свобода....аз няма да я търся оставям я тя да ме търси(вече веднъж ми звънна ,че се прибира от работа).

Какво да стане от тук нататък ми е въпроса.... Дали има друг(настоящ, бивш) да и мъти главата. Или аз я задушавам и ако е това и намаля контакта дали чувствата няма да охладеят. Благодаря предварително!!

Pug_306
10-14-2015, 07:26
Не, просто я задушаваш, то това не е нормално, което го правиш, всеки човек има нужда от свобода, и на мен да ми висят така на главата и аз ще те разкарам по този начин ! Не си личи значи много да си над 23 с това поведение.

GLaDOS
10-14-2015, 13:12
Дали има друг(настоящ, бивш) да и мъти главата.

Ние от къде да знаем бе , брат ? Сядате и си изяснявате нещата.

fitstylexx
10-14-2015, 14:38
Самите момичета са си признавали, че докато не се хванат за друг клон, не се пускат от предишния. Не важи винаги, ама да си имаш едно наум.

pofff
10-14-2015, 15:21
Щи кажа едно - Края е близо, приготви се. :)
Една жена започне ли да се държи така значи скоро време ще ти бие шута.

GuardianAngel
10-14-2015, 18:39
Щи кажа едно - Края е близо, приготви се. :)
Една жена започне ли да се държи така значи скоро време ще ти бие шута.

+1
Каже ли една жена така значи си и омръзнал и е почти е сигурно, че някой друг и допълва разколебването....разбери няма такова нещо като "нямам време,заета съм,уморен съм" това всичко са оправдания,почнат ли тези неща всичко е към края си,но те пази ако не и се получи.Човек ако има истински и силни чувства към някой той винаги ти липсва и има желание...няма ли желание почват безкрайните оправдния или дори пълен игнор.

Nonetheless
10-14-2015, 18:51
Не е ненормално да иска свобода, на всички им се случва да искат да бъдат оставени на мира и на мен включително... Не означава винаги, че не те обича.Поговорете си и се разберете, големи хора сте.
А и внимавай като слушаш хората тук, повечето във връзка изобщо не са били, дума да не става за по-сериозна.

lunacy
10-14-2015, 18:53
Не е ненормално да иска свобода, на всички им се случва да искат да бъдат оставени на мира и на мен включително... Не означава винаги, че не те обича.Поговорете си и се разберете, големи хора сте.


+

marilyn
10-15-2015, 19:52
Явно е, че тя има колебания относно връзката ви. Сигурно скоро официално ще ти каже, че късате. Дали има друг, няма как да знаем, но е вероятно.

kalpazanka
10-15-2015, 20:18
Авторе, а ти ходиш ли на работа?