PDA

View Full Version : Как да и кажа, че не я харесвам



m1taka9999
10-14-2015, 15:32
Здравейте има едно момиче, което много ме харесва, обичка, иска и т.н. Влюбена е в мен. Аз излизам с нея и така, обаче не е мой тип много е свястно момичето точно, обича си ме, добра е но просто не е за мен. Ще се радвам да кажете мнение

kaRamella
10-14-2015, 15:56
Кажи и че си гей.
Ако реши от злоба да го разпростани, можеш да се обосновеш с : "Искаше да я еба,ама аз и отказах. "

jghgh
10-14-2015, 16:17
Отказвай й срещи, не се дръж топло и мило, говори й за други момичета.
Не знам защо трябва директно да й казваш, че не я харесваш. След като не ти се е обяснила, не знам защо мислиш че е удачно направо да й го изстреляш това.

А също е малко странно, че искаш съвет при такива обстоятелства, явно просто искаш да се похвалиш.
Иначе не виждам как може да не ти е дошла абсолютно никаква идея какво се прави в такива ситуации.
Казуса не е толкова сложен.
Не й давай никакви надежди.

RapExotic
10-14-2015, 17:16
Кажи и, че не си готов за връзка. Проблемът е в теб, а не в нея. Така и кажи, както тя би направила за да отреже момче.

Грозния
10-14-2015, 19:54
Не знам защо трябва директно да й казваш, че не я харесваш. Защото е мъж например?!

Кажи и, че не си готов за връзка. Проблемът е в теб, а не в нея. Така и кажи, както тя би направила за да отреже момче.Според мен трябва да и каже направо и директно, че не си пада по нея, а не да увърта! Не трябва да го прави по унизителен начин или да и го казва пред други хора. Културно, но твърдо трябва да и каже че не я харесва на четири очи. Според мен така е най-добре и най-достойно за мъж!

Kitty Bloom
10-14-2015, 20:43
Защото е мъж например?!
Според мен трябва да и каже направо и директно, че не си пада по нея, а не да увърта! Не трябва да го прави по унизителен начин или да и го казва пред други хора. Културно, но твърдо трябва да и каже че не я харесва на четири очи. Според мен така е най-добре и най-достойно за мъж!

+++

RapExotic
10-15-2015, 06:06
Според мен трябва да и каже направо и директно, че не си пада по нея, а не да увърта! Не трябва да го прави по унизителен начин или да и го казва пред други хора. Културно, но твърдо трябва да и каже че не я харесва на четири очи. Според мен така е най-добре и най-достойно за мъж!

Да, разбира се. Май не усети иронията в поста ми.

m1taka9999
10-15-2015, 09:19
Готов съм вече всчко мина

Грозния
10-15-2015, 22:04
Да, разбира се. Май не усети иронията в поста ми.Признавам, не усетих, но за мен както и да е, сметнах че може и автора да не те е разбрал по начина, който си искал (също като мен). Затова реших да дам по-изчерпателен отговор ;) .

Omega
10-16-2015, 19:39
Намери и друг. Пък и кажи кое не ти харесва. Според мен е външния и вид. Не ти допада.