PDA

View Full Version : Въпрос към дамите.



firestarter66
10-14-2015, 23:25
Зравейте, тъй като напоследък си задавам един глупав въпрос, реших да се допитам до вас момчетата/дамите в този форум..

Става въпрос за едно момиче което засичам напоследък в една фитнес зала, Попринцип не съм лигьо/сваляч/ганстер-наркоман да се правя на интересен пред когото и да било, а спокойно си тренирам, и така...напоследък гледам доста девойки нещо се навиват да стават фитнес маниячки (което е прекрасно- по-хубаво от спортуващия човек няма), но едно момиче забелязвам,че има няма поглежда към мен, ту през рамо, ту на огледалото, ту до като си оправя косата...

Момичето е красиво,симпатично, но тъй като не си падам сваляч, нз как да подходя и се чудя аджеба кво да и кажа? И другата главоблъсканица която ми идва на главата е: Тя да не би Нещо да се припознала? Или пък съм и допаднал? Я виж ме е харесала (хах)?или пък ме смята за грозен и се оглежда подмолно?,

Какво е вашето мнение? Някакъв съвет? И попринцип ми е интересно едно момиче по-такъв начин ли се опитва да привлече вниманието на момче ИЛИ ТОВА е просто съвпадение? Да ли очаква аз първи да я заговоря или просто си фантазирам?!?

GLaDOS
10-15-2015, 05:26
Няма да стане. Дебилен тип си. Не си лигьо/сваляч/ганстер-наркоман. Какво искаш? На останалите не им се полагат нормални социални контакти.

strashensi
10-15-2015, 10:40
Отиди я заговори по някакъв начин. Все пак сте в залата, имате поне един общ интерес.

jghgh
10-15-2015, 10:57
Като за начало почни да я поздравяваш, все пак се виждате често. Едно здрасти придружено с усмивка ще свърши работа.


Ако прави някое упражнение грешно можеш да я поправиш.
Като цяло е възможно и да те харесва.

kalpazanka
10-15-2015, 14:45
Ако прави някое упражнение грешно можеш да я поправиш.

Ей тая идея ми мина като светкавица през главата само докато четях проблематиката.
Или пък да я помолиш да те пази, докато вдигаш от лежанка :D

LoadRunner
10-15-2015, 15:26
Като за начало почни да я поздравяваш, все пак се виждате често. Едно здрасти придружено с усмивка ще свърши работа.


не е сигурно
после може да се наложи да сменя фитнеса

Pishoka
10-15-2015, 19:22
Най-вероятно те харесва.Заговори я или използвай нещо за да се запознаеш с нея . Действай и пиши какво е станало .

Успех !

ДОТА
10-15-2015, 19:28
Най-вероятно те харесва.

Даже иска и да се омъжи за него.

Pishoka
10-15-2015, 19:33
Даже иска и да се омъжи за него.

Възможно е, но едва ли .

ДОТА
10-15-2015, 19:36
Възможно е, но едва ли .

Вероятно е по-възможно от едва ли.

firestarter66
10-15-2015, 22:54
Като за начало почни да я поздравяваш, все пак се виждате често. Едно здрасти придружено с усмивка ще свърши работа.


Ако прави някое упражнение грешно можеш да я поправиш.
Като цяло е възможно и да те харесва.

Благодаря :)



Ей тая идея ми мина като светкавица през главата само докато четях проблематиката.
Или пък да я помолиш да те пази, докато вдигаш от лежанка :D

и това е Доста добра Идея хахх :P :D



Най-вероятно те харесва.Заговори я или използвай нещо за да се запознаеш с нея . Действай и пиши какво е станало .

Успех !

Ще опитам, благодаря.

Obsebvashta
10-18-2015, 06:21
Заговори я! Отиди при нея и я попитай да и помогнеш ако има нужда с някое упражнение.

Omega
10-18-2015, 07:29
Виж дали сяда около барчето и дали си почива . Направи така, че погледа да ви се засече и се усмихни. Ако отвърне, значи има нещо. Когато отидох на танци, видях едно симпатично момиче да седи на столовете и да ме гледа. Направо си отидох при нея и си оставих нещата и тя се запозна с мен :).

Obsebvashta
10-22-2015, 08:51
Виж дали сяда около барчето и дали си почива . Направи така, че погледа да ви се засече и се усмихни. Ако отвърне, значи има нещо. Когато отидох на танци, видях едно симпатично момиче да седи на столовете и да ме гледа. Направо си отидох при нея и си оставих нещата и тя се запозна с мен :).

Да мене точно така ме забиха във фитнеса, в който ходя. :oops:

ДОТА
10-22-2015, 12:49
Да мене точно така ме забиха във фитнеса, в който ходя. :oops:

Теб са те забивали и като ходиш за хляб или да изхвърлиш боклука.

tochko
10-22-2015, 13:10
Теб са те забивали и като ходиш за хляб или да изхвърлиш боклука.

Жестокост.

Авторе, препоръчвам да я питаш дали иска да я пазиш на клека

firestarter66
10-22-2015, 18:28
То хубава идея, но тя кляка само с лост, и малко би ми се струвало нахално.. :D

lubovvv
10-26-2015, 12:42
Харесва те, не си изпускай шанса

gimli
10-26-2015, 17:10
Питай я, нещо има ли да и се помага в съблекалните примерно да се преоблича, али бали. :D

Obsebvashta
10-27-2015, 20:10
Питай я, нещо има ли да и се помага в съблекалните примерно да се преоблича, али бали. :D

Хихихи. Леле ужас!

haritov
10-27-2015, 20:12
кажи че един приятел пита дали те харесва

иначе сериозно просто я заговори

Rakshy
10-27-2015, 23:39
не давай "съвети" относно упражнения. Не бъди този, който се прави на всезнайко, най-малкото защото сигурно и ти правиш половината неща грешно :D

Не пускай тъпи шеги, не прави сексуални намеци, не я зяпай докато прави нещо, защото ще си поредния нещастник, който се държи сякаш гъз не е виждал.

firestarter66
10-28-2015, 21:36
Всъщност така и не я видях повече във фитнеса, но преди дни случайно попаднах на Нейна снимка(от общ познат в фб) разгледах и профила и се оказа,че има приятел и то две години... Явно съм се заблудил и просто си е гледала към мен...Е да доста често гледаше към мен,но....

dreamwalker
10-28-2015, 23:52
Е да доста често гледаше към мен,но....

Може да е късогледа.

Какво им става на хората в днешно време, вече дори не можеш да гледаш към някого без да станеш причина за тема във форум, ахахах.

Rakshy
10-29-2015, 09:59
ахахахахахахах

firestarter66
10-30-2015, 17:52
Може да е късогледа.

Какво им става на хората в днешно време, вече дори не можеш да гледаш към някого без да станеш причина за тема във форум, ахахах.

Да от една страна си права, но все пак да те гледат постоянно?!?! Да се чудя нещо да не би да съм се покапал, изцапал - всичко окей, да съм пъпчасъл пубер - не съм, да съм някой дрипав, мърляв - не съм..?!!? и за това нз кво да мисля..

Ето днес я виждам на центъра разминаваме, и тя през цялото време пак ме гледа с тези големи очи ;дд WTF ?!?!? уж си има приятел пък.... Дори нз кво да и кажа освен едно здравей?

WhereIsMyCrown
10-30-2015, 19:05
СЛУЧИ МИ СЕ СЪЩОТО
беше лятото, около 2 седмици всеки ден се засичах с едно момче
само си засичахме погледите
2 дни подред ме заговаряше
после го намерих във фб - оказа се че си има приятелка от 6 месеца :Д :Д

firestarter66
11-06-2015, 19:55
Хах.. и продължава да си гледа към мен, да ме оглежда(то и аз го правя ам без да се набивам на очи) :D... Явно съм паднал от марс за да съм толкова интересен :D