PDA

View Full Version : Приспивателни



pifka
10-15-2015, 20:08
Здравейте, трябват ми някакви по леки приспивателни, който като изпия да може сутринта да се събудя , намирам се в Англия и живея с още 5тима човека в каравана и няма заспиване. Ако може да ми кажете някакви, който мога да закупя от тук.
Благодаря предварително. :)

npp
10-15-2015, 20:27
по-скоро ти трябва добра храна, не си заслужава да се тъпчеш с приспивателни, консумацията на качествени белтъчини помага, например натурално сирене, риба, яйца от добре хранени кокошки, леко изпечени бадеми, крем супа от леща, чаша натурално прясно мляко с овесени ядки преди лягане, и др. подобни, избягвай въглехидрати(те) преди лягане, а също и тежка(та) храна като цяло (т.е. преди лягане)

Fisherman
10-15-2015, 20:31
само с рецепта ще се добереш до приспивателни,освен ако не обягва някой природен продукт

LoadRunner
10-15-2015, 20:36
по-скоро ти трябва добра храна, не си заслужава да се тъпчеш с приспивателни, консумацията на качествени белтъчини помага, например натурално сирене, риба, яйца от добре хранени кокошки, леко изпечени бадеми, крем супа от леща, чаша натурално прясно мляко с овесени ядки преди лягане, и др. подобни, избягвай въглехидрати(те) преди лягане, а също и тежка(та) храна като цяло (т.е. преди лягане)

аабе човек, той отишъл да бере ягоди и живее на полето ти крем супа, печена риба :D
аз си ям като цяло все хубава храна и няма никакъв подобен ефект към съня
а тоя валериан не помага ли

pifka
10-15-2015, 20:40
Хах, и тапи за уши не помагат, не е лесно да се живее с още хора, всеки си лопа и тропа когато иска, тази нощ ми се случи, един от всичките да стане посред нощ в 02:30 и да си разбива с блендера разни шейкове, направо е страшна работа :D За това търся нещо по силно,че да знам като легна и чак сутринта ще се събудя. Че още 4 месеца, мога и да лудна :D :)