PDA

View Full Version : Няма любов..



MaryL
10-15-2015, 22:25
Добър вечер,нека ви разкажа моята история,и след това ако е възможно вие да изкажете вашите мнения.Момче на 19 години съм не съм имал приятелка до сега,не съм се и целувал,и както следва не съм направил и "сефтето" както казват повечето.Имал съм възможности да бъда със момичета които знаех че ме харесват,обаче аз не виждам смисъл да бъда с момиче което не ми е допаднало и не ми е харесало просто за бройката.И аз както всеки нормален човек харесвам си момиче и се пробвам да "зарибявам" , но това беше преди.Вече дори изгубих интерес да пиша с който и да било,разбирам се с приятели да излезем и това е,социалните мрежи почти не ги използвам за друго.Някой път си мисля и си викам,и този ден ще дойде и аз ще си намеря момичето до себе си,но този ден го чакам доста дълго време,и изобщо не ми е леко на главата с тази мисъл.Излишно е да ви казвам какви тъпотии ми минават през главата.Мога още дълго да разтягам локуми но не мисля че ще ви е интересно да четете затова спирам до тук.Ако имате някакви въпроси пишете в темата ще се старая да отговарям.
Надявам се не напразно съм писал тази тема и моля за вашите мнения.Лека вечер :)

Seattle
10-16-2015, 06:08
[QUOTE=MaryL;11359608]Имал съм възможности да бъда със момичета които знаех че ме харесват,обаче аз не виждам смисъл да бъда с момиче което не ми е допаднало и не ми е харесало просто за бройката./QUOTE]

Тук ти е грешката. Само не знам как си мислиш че би стигнал до тук след като даже не си се целувал.

И споко, не е късно. Като гледам обаче нямаш никаф интерес а тая работа от самосебе си няма да стане.

TheMan9191
10-16-2015, 08:25
И аз подкрепям Seattle, че там ти е грешката. Трябваше да се пуснеш, да видиш какво ще стане. Знаеш ли, всичко може да стане, може и тя да ти допадне, пък ако не най-малкото ще добиеш малко опит.

Също така както сега не ти се занимава с тези неща и нямаш никакъв интерес не чакай да стане нещо. То никое сериозно момиче няма да ти се предложи сама.