PDA

View Full Version : Метросексуалност



OODOO
10-15-2015, 23:09
Кво мислите за Това понятие? или накратко хората които се обезкосмяват по цялото тяло?

Повечето са на мнението,че е това е педалско? Какво мислите? Момчета/Момичета


Аз лично толкова години като орангутан в краката се реших Един път да си направя коломаска на краката и на гърдите, ем от тогава просто не мога да се видя с косми отново някак свикнах и ми е мега яко без косми :D

Взех си един тример за тяло и всяка седмица,иначе не се издържа :D

Pug_306
10-16-2015, 08:04
НЕ е гейско, а е мега гейско, само да не почнеш и веждите да си скубиш !

Грозния
10-16-2015, 23:05
Аз лично толкова години като орангутан в краката се реших Един път да си направя коломаска на краката и на гърдите, ем от тогава просто не мога да се видя с косми отново някак свикнах и ми е мега яко без косми :D

Взех си един тример за тяло и всяка седмица,иначе не се издържа :DНяма нищо лошо човек да се поддържа и да се чувства комфортно. Все повече хора го правят и не значи непременно че е гейско.

Pug_306
10-20-2015, 11:11
Точно това си значи. Сигурно и мъже да си скубят миглите и веждите е нормално, а ?

mlakniwe
10-20-2015, 12:59
Аз си обезкосмявам подмишниците и оная работа, на корема и гърдите нямам косми, само на краката и ръцете, но не ми пречат, приятелката ми ме харесва такъв и дори иска да не си обезкосмявам оная работа, но аз го правя, защото така ми харесва-Това е въпрос на личен избор-Обезкосмяването няма нищо общо със сексуалната ориентация-Те дори сега момиченцата се кефят повече на нацепени обезкосмени батковци, които са си хетеро и за тях е нормално/дори и с оскубани вежди например/-просто времето, в което живеем е такова и трябва да го приемем, който както си иска ходи, мен лично ми е все тая и аз не знам защо го правя-сега зимата дори не ми се занимава

Pug_306
10-20-2015, 13:10
Едно е да си бръснеш космите на оная работа, друго е да си скубеш веждите, нямат общо ....

Грозния
10-20-2015, 20:55
Огледай се - все повече хора го правят, включително и известни.

Pug_306
10-21-2015, 07:01
Няма как да се водя по педалските им изпълнения, това не променя факта, че е много зле да си скубе мъж веждите !

Грозния
10-21-2015, 15:10
И всеки който си оформя веждите / обезкосмява ли е педал?
Едва ли!

Ouroboros
10-21-2015, 15:30
Няма как да се водя по педалските им изпълнения, това не променя факта, че е много зле да си скубе мъж веждите !

Всеки може да ходи както си иска, мога да хвана самобръсначка и да си обръсна целите вежди и ти нямаш право да ми кажеш нищо, защото веждите са си мои. А логиката ти че който си скубе веждите е педал е най-малоумното нещо което съм чел наскоро.

Pug_306
10-22-2015, 12:31
Напротив - съвсем спокойно мога да ти кажа, че си шибано педалче и това ще си е моето мнение, и ти ще си точно последния, който да ми каже какво да мисля и на кой какво да казвам. Сега ми кажи, че е нормално за тебе един мъж да го прави, тогава съвсем спокойно мога да те нарека шибан педераст ! Щото след малко ще излезе, че е нормално и грим да носят ...

Klaudia11
10-25-2015, 05:49
Вярно е, че мъжете започнаха да се обезкосмяват повече и от жените.

Скорпион
10-25-2015, 07:39
Вярно е, че мъжете започнаха да се обезкосмяват повече и от жените.
Оствяш ли си мустака да ти расте?

А по темата: мъж да скубе вежди- не е добра идея. Някои хора само се чудат какво още да направят в суетата си. Това обикновено е характерно за жените.

supersonic0
10-25-2015, 13:34
Напротив - съвсем спокойно мога да ти кажа, че си шибано педалче и това ще си е моето мнение, и ти ще си точно последния, който да ми каже какво да мисля и на кой какво да казвам. Сега ми кажи, че е нормално за тебе един мъж да го прави, тогава съвсем спокойно мога да те нарека шибан педераст ! Щото след малко ще излезе, че е нормално и грим да носят ...

А аз ще ти кажа, че си е*ати тъпия комплексар, най-вероятно доста грозноват цайсмен от някое забутано село, с наднормено тегло и все още девствен, не изпитал удоволствието от първата целувка бухахахахахаа

Ouroboros
10-25-2015, 13:56
Вярно е, че мъжете започнаха да се обезкосмяват повече и от жените.
Вярно е, не е нужно да се маха всякакъв вид косъм от тялото. Някои части може обаче.


Напротив - съвсем спокойно мога да ти кажа, че си шибано педалче и това ще си е моето мнение, и ти ще си точно последния, който да ми каже какво да мисля и на кой какво да казвам. Сега ми кажи, че е нормално за тебе един мъж да го прави, тогава съвсем спокойно мога да те нарека шибан педераст ! Щото след малко ще излезе, че е нормално и грим да носят ...

Имах предвид че нямаш право да ми казваш как да ходя и какво да правя с тялото си. Да се беше помъчил да го разбереш...
А че мислиш че съм педал - К.
Кое прави скубането на вежди при мъжете ненормално? Значи, ако един човек е от мъжки пол, е мъж и не е гей само ако ходи с космати крака, една вежда, гори на подмишниците и Амазония в гащите ли? Всичко е въпрос на ЛИЧЕН ИЗБОР.
Да скубя си веждите, ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА.

Твоята малоумна логика:
Това че определено нещо във външния ми вид ми харесва без косми, задължително означава че сексуално се привличам от мъже?
Нереално ограничено мислене имаш, честно.

supersonic0
10-25-2015, 14:01
Бро, трябваше да прочетеш мнението ми над твоето и въобще да не се мъчиш да му пишеш толкова дълго на тоя :D 98% съм убеден в психо-портрета, който му направих, изчитайки мненията, които е написал в стаята. Грозен, девствен цайсмен с наднормено тегло. КАЗАХ

Грозния
10-25-2015, 15:15
Няма как да се водя по педалските им изпълнения, това не променя факта, че е много зле да си скубе мъж веждите !

Кое прави скубането на вежди при мъжете ненормално? Значи, ако един човек е от мъжки пол, е мъж и не е гей само ако ходи с космати крака, една вежда, гори на подмишниците и Амазония в гащите ли? Всичко е въпрос на ЛИЧЕН ИЗБОР.
Да скубя си веждите, ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА. Може би Pug_306 има не две вежди, а само една голяма и си мисли че тя го прави супер секси и неустоим за жените :D.

Smrazqvashta
10-26-2015, 07:39
Точно това си значи. Сигурно и мъже да си скубят миглите и веждите е нормално, а ?

Миглите ?!?

baby_baby
10-26-2015, 07:43
Ходи както на теб ти е удобно

Pug_306
10-26-2015, 07:55
А аз ще ти кажа, че си е*ати тъпия комплексар, най-вероятно доста грозноват цайсмен от някое забутано село, с наднормено тегло и все още девствен, не изпитал удоволствието от първата целувка бухахахахахаа

Абе нещастник, я си заври главичката в задничето и се прибери от къде си излязъл ! Я направо кажете да ви го обърнат тука на гей форум, тъкмо гледам си се събрахте 3ма дружки! Ела аз да ти направя един портрет, какво ще кажеш, спокойно мога да те направя труден за рисуване. Няма такива убити хора като вас, аре вървете обяснявайте на някой че сте мъже ! Пък както искате си ходете - това, че за мен сте подобия на мъже и някакви безгръбначни същества е мнение, което не може да се промени ;) Аре педалчета, продължавайте да си дискутирате простотиите.

Скорпион
10-26-2015, 10:35
Абе нещастник, я си заври главичката в задничето и се прибери от къде си излязъл ! Я направо кажете да ви го обърнат тука на гей форум, тъкмо гледам си се събрахте 3ма дружки! Ела аз да ти направя един портрет, какво ще кажеш, спокойно мога да те направя труден за рисуване. Няма такива убити хора като вас, аре вървете обяснявайте на някой че сте мъже ! Пък както искате си ходете - това, че за мен сте подобия на мъже и някакви безгръбначни същества е мнение, което не може да се промени ;) Аре педалчета, продължавайте да си дискутирате простотиите.

По леко го карай, че ще ти отскуба миглите.

Ouroboros
10-26-2015, 10:49
По леко го карай, че ще ти отскуба миглите.

:D :D :D :D :D Made my day :D

Pug_306
10-26-2015, 11:26
По леко го карай, че ще ти отскуба миглите.

Ми ела се пробвай отворко !

Скорпион
10-26-2015, 15:25
Искаш да се пробваш срещу мене?
Ела и си вземи! Ела и си вземи!
Знам всичките ти схеми.
Ела и си вземи! Ела и си вземи!
Wtf.