PDA

View Full Version : СПЕШНА ПОМОЩ ОТ МОМИЧЕТА



hipnosis
10-16-2015, 07:35
Здравейте,
силно се надявам никога да не сте изпадали в момент като моя:
досега винаги съм ходила на кола маска да ми махат космите на триъгълника, но началото на октомври ми се наложи да ги махна с крем Вийт(депилиращ, син)... още веднага усетих някакво щипане и неприятност, дискомфорт по долните устните. Следващите 1-2- дена ме болеше жестоко и много пареше. После ми дойде цикъла и космите отново поникнаха и не го усещах това парене, сякаш беше изчезнало и аз се успокоих, затова и не потърсих помощ/
Но какво ми трябваше седмица и половина по-късно да отида на кола маска отново?
Не мога да си обесня от какво, но в момента една устна външно ми е поддута и ме боли и щипе, и е дискомфортно изключително много... Снощи си купих "Ро*алгин", но мисля, че го употребих неправилно, тъй като веднага след това го отмих с вода. Днес пак се измих с него, но не го отмих и като че ли подейства.
Та, въпросът ми е: някой има ли някаква идея какво да правя и най-вече на какъв доктор да отида - козметичен или гинеколог?

На 16 съм и не водя полов живот.


МОЛЯ ЗА СПЕШНА ПОМОЩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Pug_306
10-16-2015, 09:03
По скоро ще си мине от самосебе си, няма смисъл от доктор, просто си се раздразнила от този крем.

tori
10-16-2015, 10:42
Ако не си отмила депилатоара и кола маската добре, нормално да те боли и щипе. Това място като цяло е едно от най-чувствителните, така че може да се очаква раздразнение при обезкосмяване. Мисля, че трябва да идеш на лекар и да му разкажеш за проблема.

kalpazanka
10-16-2015, 12:52
Постарай се да отидеш поне при личния сега, докато е още петък следобяд. Събота и неделя няма да имаш особен избор и ще трябва да си споделиш проблема с дежурния в СПО, което не знам дали е ОК за теб.