PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



anonim_anonimov
10-18-2015, 12:50
Здравейте!
Имам един може би малко странен проблем, но все пак искам да ви помоля за съвет.
Преди два дни станах гадже с момичето, което харесвах, но един ден по късно се запознах с една от най-добрите й приятелки и започнах да харесвам нея. След като гаджето ми си тръгна аз останах с приятелката й и се опознахме. И както седяхме и си говорихме изведнъж започнахме да се "лигавим" а след това не помня точно как, но започнахме да се целуваме. И понеже си мисля, че имам някакъв шанс с нея, искам да ви попитам как да скъсам с гаджето си така, че да си останем приятели?

RapExotic
10-18-2015, 18:07
Преебал си си късмета. Нямаш шанс и с двете вече.

GLaDOS
10-19-2015, 05:03
Преди два дни станах гадже с момичето, което харесвах, но един ден по късно се запознах с една от най-добрите й приятелки и започнах да харесвам нея.

Нейната "най-добра" приятелка е боклук,нищо че връзката ви е от два дни,не е Християнско просто да постъпва така спрямо нея. Гаджето ѝ може да се окачестви по същия начин.

Вероятно си 15-16 годишен лигльо,ако си на повече - много тъжно. В живота не става така по принцип. Когато се ангажираш с някого,то заставаш с мъжеството си зад това нещо. Действията ти са типични за курвичка.

Pug_306
10-20-2015, 11:00
Много зле, тръгнал с едната пък се натискал с приятелката и, ти ТЪП ли сииии ?

hardstaily
10-20-2015, 14:40
Не заслужаваш с момичето да си останете приятели. Не заслужаваш и с "приятелката" й да сте щастливи или поне не сега, може би и никога, ако не се промените. Заслужавате 666 минути в обществена тоалетна, която е огледало на постъпката ви и ако не си вземете урок, заслужавате тея минути да се отброяват на неработещ часовник. Ясно ли ти е, нагъл мърльо?!