PDA

View Full Version : Акне аут крем - как да го използвам



teen13
10-18-2015, 18:11
Някой може ли да ми каже как да използвам акне аут активен крем след като си намажа лицето след колко време мога да си го измия от крема

kalpazanka
10-19-2015, 15:16
Местя темата от Новини в Козметика и диети.

Измиваш си лицето според обичайния ти режим. Ако мажеш вечер преди лягане, измиваш сутрин. Ако нанасяш сутрин, измиваш вечер преди лягане.

supreme233
10-20-2015, 13:59
Според мен е най добре в самия сайт на Акне Аут пише и от там биха ти отговорили най коректно , ако искаш да спазваш някакви правила , лично аз си го мажа някoлко пъти през дена , когато реша и съм в къщи защото когато изляза на вън трябва да се измия и го държа колкото мога време смятам , че по този начин действа по активно след нанасянето и престоя си в случея на челото ми . Все пак ти решаваш как да действаш . Не е кой знае колко голямо количество крема за да се мажеш постоянно и най вече да го подменяш пак като пример: намазваш стои малко време и отново го нанасяш това според мен е хабене . Просто си съчетай когато си в къщи да го изпалзваш по някoлко пъти защото например аз доста излизам влизам нали в нас на вън и едва ли поястоанно ще се намазвам и почиствам .

kalpazanka
10-20-2015, 16:36
http://biotrade.bg/acne-out/acne-out-cream/?p=48&l=1&id=3

Гугъл е велик!