PDA

View Full Version : Важен Въпрос



robEZ
10-18-2015, 18:35
Здравейте,
От 2 месеца си пишехме с едно момиче и в началото нещата между нас вървяха нормално ставаха все по-добре до един момент като почна да ми пише през 10 мин. което е много изнервящо и накрая спряхме да си пишем, след 1 седмица някаде се видяхме случайно навън и отидохме на кафе и пак започнахме да си пишем и беше по-добре докато пак не започна да ми пише през 10 мин. мен това много ме изнервяше и не ми се занимаваше на празно и я отсвирих. Преди няколко дена пак се видяхме навън, но беше различна беше бая по мила с мен смисъл чак досадно мила и т. н. Една от нейните приятелки ми каза, че ме харесва и ме разпитва дали и чувствата между нас са взаимни и аз и казах, че са. Започнахме пак да си пишем и на другия ден излязохме там няколко човека и тя главно около мене се въртеше ала бала, но нямам идея как точно да подходя с нея защото са ми казвали, че не се била целувала до сега, а това е моя подход и не знам тя как ще го възприеме, вие какво бихте направили в този случай?

NarutoShippuuden
10-18-2015, 20:30
бих спрял да съм човек, който се дразни, когато някой му отговаря през интервал от 10 минути щото това не е от значение

GLaDOS
10-19-2015, 04:54
в началото нещата между нас вървяха нормално до един момент като почна да ми пише през 10 мин.

Аха,значи ако не се вмести в интервала от 10 минути,нещата вървят на зле.
Съдейки по начина ти на изказване,правописа и логиката ти,бих те посъветвал да оставиш момичето да се развива и да си намери момче,което ѝ приляга. ОсВен ако не е проста. Тогава може.

robEZ
10-19-2015, 12:18
Осен ако не е проста.

Виждам си съчиняваш нови думи... Деба закостенялото старче тука търси да се заяжда с хората, върви си праскай една чикия, ама първо малко виагра ще ти трябва ;)

GLaDOS
10-19-2015, 13:22
Виждам си съчиняваш нови думи... Деба закостенялото старче тука търси да се заяжда с хората, върви си праскай една чикия, ама първо малко виагра ще ти трябва ;)

Чакам следващ коментар. Грубата истина боли,но такъв е животът. Дори няма смисъл да ти казвам каквото и да било. Сам затвърждаваш тезата ми,че си тъпоглаво животно. Благодаря за което! Успех в живота!