PDA

View Full Version : Излишна ли съм?



senya1000
10-18-2015, 23:03
Здравейте,момиче на 21г.

Объркана съм и нямам към кого да се обърна,а имам нужда от съвет.

Заедно сме с приятеля ми вече почти 3 години.Проблемът е,че той се промени доста.Стана доста егоистичен и някак си непукист.Например,кани ме в тях да гледаме филм,а го гледаш след малко забил на PS3-то...нямам нищо против игрите,но защо ме кани в тях като ще си играе и даже не чува като му говоря? И какво,накрая си гледам филмите сама.В леглото е по същия начин,хората са казали получиш ли орална любов,трябва да върнеш жеста,това при него не съществува,за него е важно неговото си удоволствие,след това става,мие се и започва да се занимава с нещо.Казва,че му се спи и не може да ме закара до нас затова трябва да се прибирам 4 км. сама в 1 часа през нощта,и след това го гледам как играе игри до 2-3 часа в steam.
Когато се караме за нещо,напоследък той през повечето време крещи,обижда ме и след това си тръгва ( или се log out-ва )
и после ме търси,все едно нищо не е станало,и ако повдигна въпроса казва нещо от сорта на '' явно още искаш да дъвчим едно и също '' не?! просто не съм от хората,които премълчават неща колкото да няма проблеми.
Да не говорим за обещанията,те са празни приказки за него.Казва нещо,дори елементарно нещо като '' утре ще отидем еди къде си '' и не го спазва.На другия ден просто ще се направи на разсеян,и ако питам за уговорката ни казва '' еми ако искаш да го оставим за друг път и да гледаме филм?'' а после се оплаква от това колко еднообразно е ежендевието му,как няма къде да излези,все едно намеква че съм скучна,след като аз реално го карам да излизаме,а той предпочита да седи вкъщи..
Просто съм изнервена и не мога да разбера какво става,някакъв неразрешен проблем със себе си ли има или просто аз съм излишната? Сега просто се усеща сякаш не му пука изобщо..имам нужда от съвет,какво да правя? когато се опитвам да говоря с него,той казва,че драматизирам излишно и се филмирам и никога не стигаме до някакво смислено решение.

GLaDOS
10-19-2015, 04:40
Играч. Според мен трябва или да си дадете време и да се разделите за малко,или да го сведеш до минимум в листата ти с приоритети и ежедневни дейности и да не му ходиш по свирката. Т.е. намираш си и ти оправдания да не отидеш,да не излезете и тн., и без това връзката е сдухала достатъчно.

jghgh
10-19-2015, 06:41
момчето прилича на социопат по-скоро :)
разкарай го и да се приключва.


честно.. ти си афектирана, но чисто логически, като си прочетеш темата, някак се вижда, че от тая връзка няма смисъл, и че очевидно от негова страна няма желание за подобрение, => по-добре да приключите и да се занимаваш с човек, който те заслужава. защото този не те.

strashensi
10-19-2015, 10:13
"Играч".. Какъв играч бе, хахахахах. Обикновен loser. Махай го.

senya1000
10-19-2015, 12:56
Update : Днес се скарах с родителите ми покрай дреболия,споделих му за проблема и единственото което ми каза беше " сигурно си станала накриво, afk. " .. :)
За него аз просто драматизирам излишно.Не казвам,че е кой знае каква кавга,но все пак,изслушай,кажи нещо .. а аз мислех,че мога да разчитам на него,а уви той ми срина деня още повече.

Промяната ще е трудна,но мисля,че ще е за хубаво,ще се дистанирам,не мога да търпя такова мачкане повече.Може би просто той се нуждае от време да открие себе си и да разбере какво иска.

Благодаря ви изключително много за съветите,може да значи пресилено,но за мен това значи много.Аз просто нямам с кого да споделя проблемите си и това ми помогна. :)

...Rammstein...
10-19-2015, 17:32
Махай го

Dwyd96
10-19-2015, 17:49
Бий му шута.

ДОТА
10-19-2015, 18:30
Аз просто нямам с кого да споделя проблемите си и това ми помогна. :)

Кви проблеми, ти нямаш такива
той обаче е друго нещо

RapExotic
10-19-2015, 18:47
ЦС маниак ли е? За тях е типично..

lowriderzzz
10-19-2015, 19:06
Приятеля ти е с акъл на дете. Не казваш на колко е години, но по това, което описваш си личи, че е не зрял.

Не търси вина в себе си.Твоя проблем по скоро се състои в това, че явно нямаш смелост да му кажеш си гледа работата. Т.е. да скъсаш с него.
Може би те е страх, че ще го загубиш, може би си "свикнала" с него, може би се притесняваш че няма да намериш друг и т.н.
Все неща, които зависят от теб.

Истината е, че по света има милиони мъже и той не е последния.
Просто трябва да си наясно какви са ти нуждите и какво търсиш от един мъж. Така много по-лесно ще отсееш "полезното" от "неполезното" за теб и по-лесно ще намериш, някой който е по-подходящ за теб.

Събери малко кураж и му кажи, че късате. По този начин си отваряш врата за нещо по-качествено за теб да приемеш .

Една връзка се състои от двама и двамата трябва да полагат усилия за развитието й. И знай че всяка връзка рано или късно има край поради една или друга причина.

NarutoShippuuden
10-20-2015, 07:01
BAN KAI

късай го, тоя е боклук

Pug_306
10-20-2015, 10:54
Да пътува с бързия влак

hardstaily
10-20-2015, 15:06
И знай че всяка връзка рано или късно има край поради една или друга причина.
Не е вярно.

Хиляда, https://az545065.vo.msecnd.net/skype-faq-media/faq_content/skype/screenshots/fa12330/emoticons/hug_80_anim_gif.gif

BlauMeise
10-20-2015, 15:57
Дистанцирай се, виж как ще реагира, ако не реагира хич, кажете си довиждане. Направи така, че в него да е контрата. Много си млада, колкото и да звучи тривиално, ще си намериш друг.

draid
10-20-2015, 15:58
Разделяйте се, явно нямате бъдеще заедно.