PDA

View Full Version : Да бъдем самостоятелни



sevdalina
10-19-2015, 16:39
Здравейте, преди две седмици реших да се изнеса от къщи, защото мисля, че е крайно време да поема по своя нов път, да се изградя като самостоятелна личност. Мислех, че ще ми е много трудно да намеря нов дом, но единственото, което направих е започнах да работя и си намерих страхотна квартира от http://www.bulgarianproperties.bg/ . А вие къде живеете и въпро към тези, които са на квартира- колко плащате?

kalpazanka
10-19-2015, 16:59
Странно защо не споменаваш детайли около страхотната квартира, а изискваш от нас такива...

golemiq_korab_minava
10-19-2015, 17:12
Здравей. Аз все още живея при нашите, защото съм студент и не ми стигат парите.
Би ми било вече много по-приятно да бъда на квартира, не толкова заради независимостта от родители, колкото до личната свобода. Да си самостоятелен не мисля, че се определя толкова от това къде живееш, защото има още много фактори.
Например мисля, че дори в бъдещен план, когато си намеря стабилна работа, но все още не съм се реализирал в живота, от икономическа гледна точка би било по-добре да не давам половината си заплата за квартира. Квартирите вървят от 150 най-евтино до към 300, за по-нормални условия. В дългосрочен план това правят огромни пари за инвестиции.. Второ, работи ли един човек, може да бъде дори в помощ на родителите си. Но както казах квартирата ти дава свобода. Можеш да поканеш приятелка, кеф да е.

LoadRunner
10-19-2015, 17:28
тази скоро пак ще си покаже от къде си е купила фурната за хляб и матрака за новата квартира

ДОТА
10-19-2015, 18:26
Странно защо не споменаваш детайли около страхотната квартира, а изискваш от нас такива...

Ако беше разгледала сайта
щеше да видиш защо.
Например цените за продажба
са с поне 20% повече от нормалното
а таксите убиват всяко желание да им пишеш.

kalpazanka
10-19-2015, 19:28
^Вдянах, че е реклама, обаче е с разностранни интереси /поне това не мога да отрека/- в козметиката препоръчва лазерна епилация дори при хормонални проблеми...

ДОТА
10-19-2015, 19:58
Това с интересите не е задължително.
Плащат и да го прави, не се знае
дали не им дават по една брошура
от която да вземат основна информация.

sevdalina
10-25-2015, 10:42
Това, че съм компетента по различни теми, не означава, че правя реклама. Защо да дават детайли, просто се интересувам от това, което са избрали хората, за да разбера дали съм направила добър избор. Винаги е хубаво да се обменя информация, за да научиш повече.

LoveInfect
10-25-2015, 19:58
Ама то може да е страхотен избор за другите, но пък за тебе да не е. Зависи си от това което ТИ искаш. Има хора които им пречи да са на шумно място, им е далече от еди къде си... смисъл на някой някъде може да му е супер, а на теб да не ти е, както и обратното.

golemiq_korab_minava
10-25-2015, 21:24
Ама то може да е страхотен избор за другите, но пък за тебе да не е. Зависи си от това което ТИ искаш. Има хора които им пречи да са на шумно място, им е далече от еди къде си... смисъл на някой някъде може да му е супер, а на теб да не ти е, както и обратното.
точно