PDA

View Full Version : Как подхождате с непознато момиче?



Speedyyyy
10-19-2015, 22:26
Хай,

Вече на няколко пъти засичам едно красиво момиче, винаги в движение я засичам, но ми направи впечатление,че винаги погледите ни се засичат и не спира да ме гледа право в очите ,едно такова миловидно и сладко...

Има големи красиви кафяви очи и направо погледа и ме разтапя :)

Засичам я привечер след като свършвам работа, но бих се почувствал малко конфузно ако я поздравя ей така от нищото и при то винаги е с приятелки..

Вие как бихте постъпили? и някакви съвети?

djordjano
10-20-2015, 10:02
Опитваш да научиш възможно повече за нея - преди всичко!!
За да не се окаже - женена, с гадже, бременна, и т.н
Така ще знаеш как да подходиш най добре...


Но и варианта с директен контакт и научаване на всичко от първа ръка не е лош!!

Просто решаваш и това е!!

golemiq_korab_minava
10-20-2015, 12:24
Тва пък да зяпаш някого и да не му кажеш здравей или поне да кимнеш с усмивка... Вземи я поздрави, няма да те ухапе.
След здравй е въпроса после.. Защото, ако не е разкрепостена от към непознати?

hardstaily
10-20-2015, 15:17
Следващия път може да й кажеш: "Извинявай, от няколко дни погледът ти ме разтапя... искаш ли да ходим да изпием по една студена бира/лимонада или да изядем по един сладолед, преди да съм се разтопил напълно?".

draid
10-20-2015, 15:51
С десния крак обикновено, ама понякога забравям и тръгвам с левия :/


Следващия път може да й кажеш: "Извинявай, от няколко дни погледът ти ме разтапя... искаш ли да ходим да изпием по една студена бира/лимонада или да изядем по един сладолед, преди да съм се разтопил напълно?".

Товаааа не го казвай.

Следващият път просто я поздрави без да я разпитваш и виж как ще реагира.

ДОТА
10-20-2015, 16:18
Има големи красиви кафяви очи

Като на кон ?

Speedyyyy
10-20-2015, 20:59
Като на кон ?

Хах за малко да познаеш..

LoadRunner
10-20-2015, 21:23
Тва пък да зяпаш някого и да не му кажеш здравей или поне да кимнеш с усмивка... Вземи я поздрави, няма да те ухапе.

ми и аз така си мислих но явно всяка мисли различно

NomNomNom
10-20-2015, 21:45
Следващия път може да й кажеш: "Извинявай, от няколко дни погледът ти ме разтапя... искаш ли да ходим да изпием по една студена бира/лимонада или да изядем по един сладолед, преди да съм се разтопил напълно?".

Това ако го чуя, ще си сменя маршрута, а при нужда и адреса.

haritov
10-20-2015, 21:48
първо я питам дали има коте

малки сте за останалото

dreamwalker
10-20-2015, 21:51
Това ако го чуя, ще си сменя маршрута, а при нужда и адреса.

И континента.

haritov
10-20-2015, 21:56
И континента.

имаш ли коте?

corbV2
10-20-2015, 22:00
И континента.
Дримок, извинявай, от няколко месеца умът ти ме разтапя...искаш ли да ходим да се натискаме или да се любим, преди да съм си харесал друга?
:lol:

dreamwalker
10-20-2015, 22:02
имаш ли коте?

Имаш предвид нагънаторог шнорхелоподобен квакльовец, нали?

dreamwalker
10-20-2015, 22:03
Дримок, извинявай, от няколко месеца умът ти ме разтапя...искаш ли да ходим да се натискаме или да се любим, преди да съм си харесал друга?
:lol:

От няколко месеца?




























































































Тук сбърка много.

*години

haritov
10-20-2015, 22:05
Имаш предвид нагънаторог шнорхелоподобен квакльовец, нали?

не исках да кажа коткорог нагънаторог шнорхелоподобен квакльовец

dreamwalker
10-20-2015, 22:06
не исках да кажа коткорог нагънаторог шнорхелоподобен квакльовец

Такова нещо няма, Ванголюбец!

haritov
10-20-2015, 22:07
Такова нещо няма, Ванголюбец!

и тва ми било алхимик

загубих интерес към теб

LoadRunner
10-20-2015, 22:08
Това ако го чуя, ще си сменя маршрута, а при нужда и адреса.

ама защо бе смотло такава :д
и аз казах на "мойта" изгора нещо подобно и тя взе че емигрира ?!? WTF и защо

dreamwalker
10-20-2015, 22:11
и аз казах на "мойта" изгора нещо подобно и тя взе че емигрира ?!? WTF и защо

Не я виним, разбираме я.

dreamwalker
10-20-2015, 22:11
и тва ми било алхимик

загубих интерес към теб

Сега ще плача.

NomNomNom
10-20-2015, 22:12
" ...преди да съм се разтопил напълно ... " ме крийпва, останалото е окей разбира се :д

haritov
10-20-2015, 22:15
Сега ще плача.

то и да имахме връзка пак до там щеше да стигнеш

LoadRunner
10-20-2015, 22:19
" ...преди да съм се разтопил напълно ... " ме крийпва, останалото е окей разбира се :д

аз казах че не мога да я срещам повече без да я познавам

LoadRunner
10-20-2015, 22:20
Не я виним, разбираме я.

а ти си един шибан трол

dreamwalker
10-21-2015, 08:24
а ти си един шибан трол

Хехехе.

dreamwalker
10-21-2015, 08:27
то и да имахме връзка пак до там щеше да стигнеш

Бълнуваш.

haritov
10-21-2015, 08:28
Бълнуваш.


значи ще се радваш?

LoadRunner
10-21-2015, 16:57
Хаха, да!

кво само дакаш
обясни защо, нали си много многословна
все пак външния вид не играе ли голяма роля в случая

dreamwalker
10-21-2015, 17:08
значи ще се радваш?

Не.

paradosou
10-21-2015, 17:10
Почти не съм чела темата, ама какво пък, ще се разпиша. Та... както е известно - момиче съм и не си падам по други момичета, ама ми е забавно да си представям как бих действала, в случай че съм в тялото на другия пол (мислите сигуно няма да мога да ги докарам, хаха). Подход като цяло... знам ли, закачлив, отчасти незлобливо хаплив, провокиращ, предизвикващ, хуморът няма да се ползва прекалено често, ама и не бих се лишила съвсем от него, че ще стане критично постно. Ако съм момче, няма да го има прекаленото залитане към романтика, нито някоя ще чуе от мен дълги обяснения тип "Много те харесвам! Преставям си...блаблабла (това всеки може да си го продължи според фантазията) с теб..."
По-скоро редовни предложения да се прави нещо ново, да коментираме заедно филм или някъв "феномен" (лол), който и на двамата ни е интересен, изненади в джоба, ако на мацката й трябва нещо - ще се отзова, като вярвам, че ще ми се получи да изглежда мило и заинтересовано без да го има елемента с мазнярщината и слугуването 8-). Толкова засега.

golemiq_korab_minava
10-21-2015, 17:46
Почти не съм чела темата, ама какво пък, ще се разпиша. Та... както е известно - момиче съм и не си падам по други момичета, ама ми е забавно да си представям как бих действала, в случай че съм в тялото на другия пол (мислите сигуно няма да мога да ги докарам, хаха). Подход като цяло... знам ли, закачлив, отчасти незлобливо хаплив, провокиращ, предизвикващ, хуморът няма да се ползва прекалено често, ама и не бих се лишила съвсем от него, че ще стане критично постно. Ако съм момче, няма да го има прекаленото залитане към романтика, нито някоя ще чуе от мен дълги обяснения тип "Много те харесвам! Преставям си...блаблабла (това всеки може да си го продължи според фантазията) с теб..."
По-скоро редовни предложения да се прави нещо ново, да коментираме заедно филм или някъв "феномен" (лол), който и на двамата ни е интересен, изненади в джоба, ако на мацката й трябва нещо - ще се отзова, като вярвам, че ще ми се получи да изглежда мило и заинтересовано без да го има елемента с мазнярщината и слугуването 8-). Толкова засега.

Интересна психология е, че всички жени искате да сте мъже. Това представяне и сменяне на ролите върви само в главите на момичетата. Аз, ако си представя, че съм жена ще се задуша преди да започна да мисля какво бих си мислил.

draid
10-21-2015, 18:02
^ Това трябваше да е доказателство за мъжеството ти ли ?

golemiq_korab_minava
10-21-2015, 18:10
^ Това трябваше да е доказателство за мъжеството ти ли ?
Не. Доказателство е, че не искам да съм жена. И не разбирай, всичко буквално. Но в психологията присъства.

haritov
10-21-2015, 19:03
Почти не съм чела темата, ама какво пък, ще се разпиша. Та... както е известно - момиче съм и не си падам по други момичета, ама ми е забавно да си представям как бих действала, в случай че съм в тялото на другия пол (мислите сигуно няма да мога да ги докарам, хаха). Подход като цяло... знам ли, закачлив, отчасти незлобливо хаплив, провокиращ, предизвикващ, хуморът няма да се ползва прекалено често, ама и не бих се лишила съвсем от него, че ще стане критично постно. Ако съм момче, няма да го има прекаленото залитане към романтика, нито някоя ще чуе от мен дълги обяснения тип "Много те харесвам! Преставям си...блаблабла (това всеки може да си го продължи според фантазията) с теб..."
По-скоро редовни предложения да се прави нещо ново, да коментираме заедно филм или някъв "феномен" (лол), който и на двамата ни е интересен, изненади в джоба, ако на мацката й трябва нещо - ще се отзова, като вярвам, че ще ми се получи да изглежда мило и заинтересовано без да го има елемента с мазнярщината и слугуването 8-). Толкова засега.
имаш ли коте?

paradosou
10-21-2015, 19:13
Да, много си се разбираме, въпреки че е дива ангорка. Винаги има собствено мнение, което и ме кефи в нея ;р.

LoveInfect
10-21-2015, 19:15
Имаш предвид нагънаторог шнорхелоподобен квакльовец, нали?

Това ме разби 

LoadRunner
10-21-2015, 19:16
целта беше да кажеш как би ти харесало да подходят с теб а не да се трансформираш в момче, освен ако тия неща дето си описала би искала евентуално да чуваш
и да, знаем че харесваш жени принципно

LoveInfect
10-21-2015, 19:17
Не. Доказателство е, че не искам да съм жена. И не разбирай, всичко буквално. Но в психологията присъства.

Аз всъщност си мислех че си жена.

golemiq_korab_minava
10-21-2015, 19:21
Аз всъщност си мислех че си жена.
Това беше яко хахахаха

haritov
10-21-2015, 19:40
Да, много си се разбираме, въпреки че е дива ангорка. Винаги има собствено мнение, което и ме кефи в нея ;р.

а галиш ли котето?

LoadRunner
10-21-2015, 20:00
ох колко си умен!
не, тя се мисли за DJ а котето е плоча

corbV2
10-22-2015, 18:47
Ето ви един клип за кураж и идеи ;д

https://youtu.be/6Kqrvs3A6hk

Rakshy
10-22-2015, 20:35
Аз всъщност си мислех че си жена.

колко тъп трябва да си да скрийн капнеш от инстаграм вместо да си свалиш снимката :D :D :D

Omega
10-23-2015, 09:18
Харитов, ме разби от смях с последния си пост :)

LoveInfect
10-23-2015, 17:14
колко тъп трябва да си да скрийн капнеш от инстаграм вместо да си свалиш снимката :D :D :D

Има разлика между това да си тъп и неук, да снимката, за да ти се угоди можех да я изрежа, но не знам как се сваля. Ти как сваляш?