PDA

View Full Version : Halloween



NelyDanailova04
10-20-2015, 15:20
Здравейте,всички.
Относно Хелуин искам да ви помоля за идеи за костюм.
Трябва да е нещо лесно защото междучасието за преобличане е кратко.
ЗА жалост не мога да използвам грим защото класната ни е против да носим грим в училише.
Нямам възможност да си купувам нещо специално.
Искам просто маска и костюм

RapExotic
10-21-2015, 16:23
http://oporabg.com/sites/default/files/kukeri.jpg

haritov
10-21-2015, 16:30
Здравейте,всички.
Относно Хелуин искам да ви помоля за идеи за костюм.
Трябва да е нещо лесно защото междучасието за преобличане е кратко.
ЗА жалост не мога да използвам грим защото класната ни е против да носим грим в училише.
Нямам възможност да си купувам нещо специално.
Искам просто маска и костюм

облечи се като народен будител

идиоти такива

kittykittykat96
10-22-2015, 15:16
Бъди вещица или вампир. За вещерският костюм ще ти трябват черни дрехи и черна шапка, а за вампирският - наметало и дрехи по твой вкус. Надявам се помогнах.

BeeKeeper
10-22-2015, 16:54
фък хелоуин
вместо да даваш излишни пари за тъпи костюми, които само ще удвоят талията ти и ще те направят да изглеждаш по-стара помогни на социално слаб човек като мен

AmxModx
10-26-2015, 20:51
http://oporabg.com/sites/default/files/kukeri.jpg

Кукер

RapExotic
10-27-2015, 09:15
Кукер

Точно.. Тук е България.

an7raks
10-27-2015, 09:18
Точно.. Тук е България.

.

NelyDanailova04
10-29-2015, 14:12
Blagodarq

NelyDanailova04
10-29-2015, 14:13
kakvo ti se e slu4ilo

Stiliyan2003
10-30-2015, 19:23
фък хелоуин
вместо да даваш излишни пари за тъпи костюми, които само ще удвоят талията ти и ще те направят да изглеждаш по-стара помогни на социално слаб човек като мен

Предполагам си от идиотите които не харесват хелуин, защото не е български празник. Какво от това? Кое му е лошото да се маскираш и да отидеш с приятели да събираш бонбони, може да изрежеш някоя тиква и да сложиш свещ вътре. Някои хора са много жалки (включително BeeKeeper)

haritov
10-30-2015, 19:45
Предполагам си от идиотите които не харесват хелуин, защото не е български празник. Какво от това? Кое му е лошото да се маскираш и да отидеш с приятели да събираш бонбони, може да изрежеш някоя тиква и да сложиш свещ вътре. Някои хора са много жалки (включително BeeKeeper)
мен идиот ли ме наричаш?

не можеш и на пръста да ми стъпиш

я ми кажи какво празнуваме на хелоин?

правилно ли е да забравяме собствените си празници заради нещо нашумяло от филмите?

tochko
10-31-2015, 19:41
мен идиот ли ме наричаш?

не можеш и на пръста да ми стъпиш

я ми кажи какво празнуваме на хелоин?

правилно ли е да забравяме собствените си празници заради нещо нашумяло от филмите?

Трябва бе човек, не го ли разбра?
Трябва да почитаме духовете на убитите келтски войни, които са живели на майната си от БГ и не са допринесли НИЩО за нашето съществуване.
Трябва да се правим на Американци и Англичани просто щото е забавно не щото има смисъл.

Пък наще празници не били хубави. Ако искате да се маскирате си има карнавали по градовете.
Що се отнася до просенето на лакомства, нали се сещате че това е един вид подавка?
В България на това му викаме задушница!!