PDA

View Full Version : Много съм срамежлива!!



sweetgirl990
10-22-2015, 19:05
Здравейте.Не знам нали тук му е мястото но..
И таака 8 клас съм.Тази година се преместих в ново училище.Гадното е ,че повечето се познават и само аз и две-три деца не са НОВИ както ни наричат..Те не са лоши ,нито надути,е поне в началото си мислех че са много надути,но не са..Въпреки ,че повечето са феймъсите на града са печени. Запознахме се е и с някои момичета от другия клас ,но като се видим в коридора или се подминаваме или си даваме една приятелска прегръдка и толкова.Не мога да започна тема на разговор с тях, не знам за какво .Панирам се ,страх ме е да не кажа нещо лошо или да ме помислят за надута или гадна или нещо такова..Помогнете ми..как да се отпусна...
А за разговорите с момчетата да не говорим,там ме е супер многото срам ПОМОЩ

inewton
10-22-2015, 19:14
Говорете си за спиновото разцепване в квантови системи. Аз така се сприятелих с моите колеги.

Khiiral
10-22-2015, 21:41
А защо пък не и за основите на Аеродинамиката или за квантовата неопределеност на частиците?

Klaudia11
10-25-2015, 05:34
И що в обикновено училище се записа? Ако беше учила малко, сега щеше да си в езикова и всички щяхте да сте нови.
Ама за да се спиятелиш с тях, трябвя само да говориш, да дружиш с тях, да се опитваш да ги следваш в междучасията, те рано или късно ще те почувстват като свой приятел.
Но един съвет-сприятели се с момчетата, по-добре отколкото някакви скапани кифли, които има на 100%

Lv4e
11-05-2015, 07:06
Но един съвет-сприятели се с момчетата, по-добре отколкото някакви скапани кифли, които има на 100%

Да, наистина е така. Аз дори чакам да има някаква екскурзия и момичетата да си тръгнат. Има няколко момчета, които не искат да отидат на екскурзии. Забавно е когато сме по-малко. :D

А и внимавай с кого се сприятеляваш.. Просто и някои могат да те използват.
Аз попринцип, когато ми е скучно така правя: Ако има групичка момичета, които познавам, да се насъбрали отивам при тях. Питам "Как е" и това е. Слушам за какво говорят и участвам в разговора. Все някой ще те попита нещо и ще те заговори :)