PDA

View Full Version : Ще ми помогнете ли малко ? :))



crazyfenka
10-24-2015, 14:10
Здравейте на 15 години съм и съм 9ти клас искам съвет от вас по възможност ... :D Вижте има едно момче от моето училище което си го харесвам ... 12ти клас е .. Пишем си по Facebook от време на време . Но аз го харесвам и се чудя дали и той ме харесва . Не знам как да разбера ... Когато си пишем и се опознаваме не само аз то питам някакви въпроси но и той мен , дали се интересува от мен не разбирам. Добре хора как да разбера дали ме харесва , дали да му кажа че аз го харесвам или ще е грешка ? Да го викна ли да се видим на вън или не е добре според вас едно момиче да пита момчето за на вън ? :confused:

Omega
10-24-2015, 14:12
действай преди да е станало късно :) дори и да ти откаже се преживява : ) иначе ще се питаш дълго време защо не го попитах.

Kitty Bloom
10-24-2015, 14:26
Излезте един път поне преди да споделяш чувства. Аз лично съм правила тази грешка да си призная чувствата без да съм сигурна, че този отсреща изпитва същото. И уж забравяте за ситуацията, оставате си приятели и тн, но нещата не са същите, супер сковано е всичко и накрая съвсем прекратявате контакт. :D Разбира се, така стана при мен, ти може да си попаднала на момче, което също те харесва или поне да е пич и да си запазите отношенията. Пожелавам ти да е първото, но ако все пак си решила да си признаваш чувствата, го направи колкото се може по-рано, за да ти мине по-бързо след евентуално отрязване и преди да си хлътнала сериозно, или за да не се ядосваш ако тръгнете след време, че е можело много по-рано да се вземете, но не си се осмелила да действаш. При всички положения ще сложиш край на колебанията харесва ли те или не, което е основната ти цел, нали? :)

crazyfenka
10-24-2015, 14:37
Omega - Прав си до някъде да ..
Kitty Bloom - Ами да .. интересувам се дали той ме харесва .. просто винаги аз правя първите крачки и сега отново може би ..
Ще се радвам ако разбера ако и той ме харесва ... но ми е интересно аз ли да го поканя или да чакам .. не знам вече .

inewton
10-24-2015, 14:59
Предложи му да те боцне, на това не вярвам да откаже.

crazyfenka
10-24-2015, 15:01
Предложи му да те боцне, на това не вярвам да откаже.
Колко умно ... пф

inewton
10-24-2015, 15:06
Колко умно ... пф

Но е вярно. Това е най- важното, чадо.

crazyfenka
10-24-2015, 15:10
Но е вярно. Това е най- важното, чадо.
Ок .. човек да те пита нещо нормално ти да говориш глупости..

inewton
10-24-2015, 15:18
Ок .. човек да те пита нещо нормално ти да говориш глупости..

А ти какъв отговор очакваш? Може би нещо подобно: "След като той не предприема нищо, започни ти. Той изгаря от любов по теб, но е срамежлив и затова е по- добре ти да започнеш първа. Излезте някъде, поговорете. Ще разберете, че и двамата сте опиянени от любов." И приказката завършва щастливо.

Защо да те лъжа, да създавам у теб някаква нагласа и после, ако не се получи нищо между вас да страдаш още повече?

crazyfenka
10-24-2015, 15:38
А ти какъв отговор очакваш? Може би нещо подобно: "След като той не предприема нищо, започни ти. Той изгаря от любов по теб, но е срамежлив и затова е по- добре ти да започнеш първа. Излезте някъде, поговорете. Ще разберете, че и двамата сте опиянени от любов." И приказката завършва щастливо.

Защо да те лъжа, да създавам у теб някаква нагласа и после, ако не се получи нищо между вас да страдаш още повече?
Но не е сигурно че няма да се получи нещо ,може пък да стане ...

inewton
10-24-2015, 15:43
Но не е сигурно че няма да се получи нещо ,може пък да стане ...

Аз не казвам дали ще се получи или не. Но е по- добре да си подготвена за втория случай.

crazyfenka
10-24-2015, 15:53
Аз не казвам дали ще се получи или не. Но е по- добре да си подготвена за втория случай.
Мда..

GuardianAngel
10-24-2015, 16:30
Ако той те търси значи и той се интересува от теб,това не означава, че не се интересува и от други момичета и за да разбереш дали иска да се интересува само от теб излезте няма нищо лошо да го питаш,момчетата харесват инициативните жени а не Императриците дето чакат всичко да им падне само в краката без да си мръднат пръста .Успех !

crazyfenka
10-24-2015, 19:57
Ако той те търси значи и той се интересува от теб,това не означава, че не се интересува и от други момичета и за да разбереш дали иска да се интересува само от теб излезте няма нищо лошо да го питаш,момчетата харесват инициативните жени а не Императриците дето чакат всичко да им падне само в краката без да си мръднат пръста .Успех !
Благодаря ти ! :)