PDA

View Full Version : Работа - продаване на картини.



WorkNeeded
10-25-2015, 18:32
Здравейте! Аз съм момче на 15 години.
Имаме си проблеми с финансите, не че не достигат достатъчно пари, но аз не искам да зоря толкова родителите си, а и семейството ми си има свои проблеми (разведени родители и т.н. но слава Богу и двамата ми родители се грижат много добре за мене).
Та, мисля да печеля пари от някъде и първото нещо което ми хрумна е да продавам картини. Добър съм в рисуването и моделирането с гипс, но второто няма къде да го правя, понеже цяла седмица съм на училище(на общежитие съм) и само два дена у дома. Добър съм с акварела, но не мисля, че картини нарисувани с водни боички ще се купуват, затова искам да опитам с маслени боички. Не се сещам за някоя друга работа...
Вие какво мислите по въпроса - дали ще успея да ги продам или трябва да си намеря по-подходяща работа ? Предложете нещо.

LoveInfect
10-25-2015, 20:58
ами прати някакви картини да се види за какво става въпрос, пък дори да са със акварел.

LoveInfect
10-25-2015, 21:01
ако имаш някакви определени идеи, и си имаш доста приятели, ако си направиш някакъв вървящ професионален профил или в фб, или в Instagram, ако тогава получиш много, много последвания лесно ще си продаваш картините. Аз имам един любим художник, в Instagram, bansky ако искаш го погледни.

golemiq_korab_minava
10-25-2015, 21:52
отиваш на центъра, взимаш едно табло и рисуваш на улицата