PDA

View Full Version : Помооощ!!!



Love_Love_Love203203203
10-26-2015, 13:41
Така ще започна от това че съм момиче на 15г.И предварително се извинявам ако имам някакви грешки но малко бързам.Тааа... Миналата година харесвах едно момче(от моя клас) . Това беше взаимно но мина дълго време докато всичко излезе наяве. Един ден реших да разгледам телефона на един мой много добър приятел( също е от моя клас).Влязох в *галерията* му и там видях 4-5 мои снимки и на няколко от тях пишеше *love you* . Тва направо ме шокира , защото по принцип с него си казваме всичко . Тогава при мен дойдоха едни момчета и видяха снимките и почнаха да ме базикат и когато и приятелят ми се върна в стаята и него го "почнаха" но той накрая си призна -" да харесвам и кво ви бърка пък вас". Той както целия клас знаеше кого харесвам и въпреки това беше до мен и след тази случка на мен ми стана гузно и не можах да го отрежа и продължихме с него да си говорим по цял ден .Закачахме се. Смеехме се и всичко беше като преди но много често се случваше да го питат на майтап *кого харесва* той се усмихваше и казваше * името ми* . Между временно с момчето което АЗ харесвах нещата не се получиха. Бяхме гаджета за 1 месец и той ме заряза заради друго момиче .На мен ми беше много трудно да се справя с това най-вече защото целият клас ме бъзикаше постоянно .Подмятаха че съм зарязаната и т.н.Обаче моят "приятел" беше до мен и беше единственият човек който ме разбираше и въпреки че през останалото време постоянно го упреквах че ми "пречи" да съм с другото момче , той забрави предишното ми държание и беше плътно до мен. После дойде лятната ваканция и през целите 3 месеца не спрях да се чувствам виновна за постъпките си относно него. И с началото на тази година разбрах че всъщност го харесвам. Той не знае все още но от както сме почнали училище всичко си е по старому все се базикаме един друг. "дразним се". даже ми направи голяма услуга без дори да съм го помолила и даже не ми каза а разбрах чак след като го разпитах подробно. Понеже целия клас ми се подиграва че съм била дебела и незнам си какво аз съм широко скроена и гледам да не им забелязвам но моя "приятел" трябваше да ходи при педалогическия и там въпреки че изобщо не съм била темата той е споменал за мен . А когато ми го казваше се усмихна . но той беше казал че скоро ще се мести в др. училище но преди дни каза че може и другата седмица да си замине ( което е по рано от първоначалният срок ) тааа това е. И въпросът ми към вас е:Дали има смисъл да му казвам какво изпитвам към него ( ако "да" то по какъв начин ) или не. Той е човек с който може да се говори за сериозни неща и си мисля че може да го разубедя ако му призная но не знам помогнете.....

BlackEyedPeas
10-26-2015, 14:47
Просто му кажи, не виждам какъв е проблема в цялата работа. Това, че има вариант да не сте от един клас е хубаво, тъй като бъзиците ще престанат по-бързо, а и.. абе различно е като не сте от един клас. Просто му кажи, все пак чувствата са взаимни и никой няма да пострада от тази ситуация. Разбирам той да харесва друга, а ти него, че тогава да е трудно, ама даже се падате в по-лесната страна на ситуацията.

GLaDOS
10-27-2015, 14:08
Моя "приятел" ...