PDA

View Full Version : Салвия Дивинорум



anon51
10-27-2015, 21:25
Здравейте, мисля че има такава тема вече, но забелязах че е от преди повече от 6 години и си помислих че ще е добре да направя нова.
Така, аз съм момче на 13 години, което ще ви се стори доста шантаво, знам..
Не живея кой знае какъв хубав живот, но чак пък не мога да кажа лош, не съм добър ученик, но не съм и някой двойкаджия.
Знам, че ще кажете нещо против възрастта ми, но искам да добавя че говоря за това защото ми харесва, тоест не е някакъв наркотик който да вреди, изучил съм абсолютно всички ефекти, от какво е изградена, атомите, абе абсолютно всичко.. общо взето съм запознат, не съм някой малоумник който като му скимне нещо да го прави.
Таа.. искам да кажа, че за мен това е доста хубаво нещо ако се използва в правилната среда и по правилния начин, и най-вече харесвам това растение, защото не е за веселене или релакс, то е да опознаеш себе си, да видиш какъв си отвътре, да проникнеш в духовния свят, иначе аз съм твърдо против наркотиците.
И искам да попитам някой от вас който е пробвал може ли да разкаже трипа, какво усети, какво мисли не само за ефекта, ами като цяло за растението, и според вас странно ли е, че от такава възраст съм пробвал нещо толкова силно? Ще съм ви благодарен да изразите мнение.
Искам също да попитам дали някой има листа или екстракти за продаване, или дали може да поръча с карта и след това да ми я изпрати по някоя Куриерска услуга, ако трябва ще доплатя повече от реалната цена. Благодаря ви предварително!! :)

tori
10-28-2015, 05:17
И на мен ми (беш)е дерт да пробвам, но приятеля ми опита и не остана доволен. Дъвкали са листата, пробвали са да ги пушат и нямало н-и-щ-и-ч-к-о като ефект.