PDA

View Full Version : Бихте ли го направили ?



hopeless06044
10-28-2015, 13:00
Здравейте, искам да ви задам един важен въпрос за мен, но първо ще ви разкажа защо за мен е толково важно това. Аз съм момиче на 16 години, доста висока съм за възрастта си 1.72, слаба съм 48 кг съм което е малко за височитата ми знам, но аз не спазвам диети или такива неща, ям каквото ми се яде, когато ми се яде, просто не ми се лепи от малка съм така просто такава ми е структурата явно (: . Винаги съм била отлична ученичка от 1 клас и винаги съм се разбирала добре с всички . Така до тук добре, нали ? Всичко е прекрасно и найстина много ми харесва тази версия, но не е пълна а пълната не е съвсем истина, това е истината съжалявам .. значи това, което казах до тук е пълна истина, обаче имам и някои дефекти . 1 имам криви зъби само горните те са не изкривени а с много разтояние, но само предните 4 зъба и са изнесени много напред особенно и то само предните 2 като заек съм .. а другите са си на мястото и са си в ред шма някой 2-3 разкривени, но са назад и не ми пречат, носех шини като малка, но получих алергия от сплавтта и трябваше да ги сваля, а нашите нямат пари за брекети, защото и най-обикновенните в най-добрия случай са над 3000лв. и просто нямаме възможност за сега, но не се оплаквам . 2 - заеквам , смисъл не е усилено и много и на всяка дума Не, не е така . Просто, може би, защото се притеснявам, а и мисля много и много бързо отколкото говоря и понякога се получава, ходих на логопед, но се оказа, че и обратната ми захапка се отразява на говора и произношението на думите и забивам само на моменти, когато се запознавам с нови хора и когато се притесня за нещо. Това е момент от моя живот и искам да Ви попитам момчета/момичета , бихте ли тръгнали с момче/момиче като мен, защото знам, че не съм единствена и аз никога не съм искала и не искам съжаление . Имам приятели и то много всички мой приятелки са много красиви и постоянно ми натякват, че и аз съм такава и, че съм била много лъчезарна, но аз не смятам така, защото кой би харесал момиче като мен, защото всички гледат само външността на хората в днешно време. Не съм целувала момче до сега просто, защото ме е срам от зъбите ми повреме на целувката, не ме разбирайте погрешно имала съм възможност, но просто не съм го правила, а попринцип се разбирам мн. добре с момчетата и имам много добри приятели момчета. Та кажете ми Вие бихте ли тръгнали с такъв човек като мен само заради ума, възпитанието, държанието и характера ? Съжалявам, че стана толкова дълго и ще съм благодарна ако го прочетете и още по-благодарна ще съм ако ми кажете мнението си и как бихте постъпили Вие. Хубав ден на всички! (: (: (:

RapExotic
10-29-2015, 08:07
Едва ли положението е чак толкова зле, че никой да не иска да тръгне с теб. Хората се влюбват и в хора с много по-големи проблеми. Прекалено много го мислиш това със зъбите и това ти потиска самочувствието. Това е по-големия проблем.

inewton
10-29-2015, 08:29
Не , не бих тръгнал с теб, но това е защото пазя целомъдрие, не е заради теб.

hopeless06044
10-29-2015, 10:47
Не съм казала, че не иска никой да тръгне с мен и да отстрани погледнато не е толкова зле, но все пак си е проблем има къде къде по-големи красавици, а аз винаги съм изпъквала с ум.

an7raks
10-30-2015, 09:03
Виж сега... Отличните оценки не означават непременно интелигентност. Ако имаш някакво надуто държание, щото си мислиш, че "изпъкваш с ум" - ето ти проблем по-голям от зъбите. Не те познавам и не ти знам умствения багаж, но ми звучиш сякаш си вярваш, че си повече от другите в това отношение, Дори и да е така, остави на човека отсреща да го види без да му го вреш в лицето. ;)

hopeless06044
10-30-2015, 10:33
Явно не ме разбрахте или аз не се изразих правилно исках да кажа, че аз винаги съм имала отлични оценки и е било така, защото си ги изкарвам сама и казах, че другите ме определят като такава, защото ето примерно в класа винаги, когато госпожите искат някой да реши някоя задача или нещо винаги всички от класа казват моето име преди дори аз да съм си вдигнала и погледа от тетрадката + това съм изкарала и доста от оценките на съучениците ми, а аз никога не съм била толкова вървежна и казваща какви оценки имам и прочие, защото хората го разбират в последствие или все има кой да каже тя е "умната" обърни се към нея. А явно точно това което ще напиша сега не съм го обяснила и то е, че в днешно време всички гледат само външният вид и никой не оценява какъв човек си всъщност гледат само парите, дрехите и телефона който носиш в ръцете си, не казвам, че аз нямам това имам спретнат външен вид, от средностатистическо семейство съм и нямам проблем в това отношение, но исках да кажа, че в днешно време когато видиш човек, който изглежда по-различно от теб например има криви зъби или голям нос или очила и ти се отдръпваш и страниш от този човек и когато разбереш след време, че "ахаа та това си е норнален човек и си има свойте добри качества" чак тогава започваш да искаш да имаш отношения с дадения човек. А за това "да не го навирам в лицето на хората" извинявай, но с това заеквате досто пъти ми се е налагало да си мълча и няма как да "навирам" умствения си капацитет в лицето на хората, защото хората го виждат сами. И все пак никой не ми каза би ли тръгнал с такова момиче или момче, защото не съм единствената която си задава този въпрос и все пак когато някое момче има избор между момиче като мен или момиче с перфектна усмивка, тяло и глас, аз не мисля, че в първия момент някой ще се влюби в характера ти или душата, защотот всеки гледа тъпия външен вид и всичко е тънко и повърхностно и се къса като хартия и никой не гледа какви други качества притежаваш, а само какво материално имаш това исках да кажа.

an7raks
10-30-2015, 11:19
Не е в днешно време, а открай време хората гледат ПЪРВО външния вид. Има една камара народни поговорки по тоя повод. Дори и в текстовете на народните песни да се заслушаш, ще откриеш, че се пее за най-хубавото момиче/момче, не за най-умното. Това е истината.
Хубавото е, че различните хора имат различни приоритети и има достатъчно много, които биха прежалили зъбите за красиво тяло и акъл.

hopeless06044
10-30-2015, 14:26
Напълно те разбирам какво искаш да ми кажеш, но тези хора вече са на изчерпване и ми кажи аз не знам ти какъв си, на колко си и кой си не е и нужно, Но ми кажи ти би ли прежалил някой недостатък за сметката на ум и красива душа или би предпочел от пръв поглед да избереш външността, която те привлича, въпреки че без нея човекът, не струва и 5 пари и не може да свърже 2 смислени изречения. Замисли се хората се любуват на външността и много малко са тези който биха прекрачили принципите си за някаква красота и биха искали да опознаят човека не само външно ала и вътрешно. Ти какъв човек си и какво би избрал точно ти - красотата или интелекта, ще те помоля да ти отговориш на този въпрос. (:

an7raks
10-30-2015, 16:30
Ако са ти само зъбите "проблема", вероятно бих направил компромис, ако имаш красиви/за мен/ черти и хубаво тяло + начин на мислене, който ми допада. Външния вид има значение за мен, както и за всеки друг. Който ти каже, че няма значение, значи те лъже. Идеята е, че всеки би направил компромис с нещо, ако компенсираш с друго.
Директният ми отговор на въпроса ти е, че не бих тръгнал с момиче, което не ме привлича физически. Може за някого да не е красива, но на мен трябва да ми допада. За да станат нещата по-сериозни, вече трябва да има някой на втория етаж и да се разбираме с тоя някой.

hopeless06044
10-30-2015, 17:13
Добре, благодаря ти за отговора, разбрах какво имаш предвид и силно се надявам и ти да си разбрал какво исках да ти кажа, отново благодаря за отговора и чакам и други мнения и се надявам да има такива, защото искам да чуя различни гледни точки и нали знаеш различни хора-различни интереси, беше ми приятно да водим този разговор с теб и отново благодаря, че получих гледната ти точка по въпроса ми лека вечер и очаквам още отговори (: (: (: ..

Stiliyan2003
10-30-2015, 19:52
Аз мисля че ще е добре с едно момиче да имаме общи неща по между си, а и да има нещо между нас.За мен и външния вид и интелекта са важни въпреки, че зъбите не са ти чак такъв проблем.

hopeless06044
10-30-2015, 20:22
Здравей и на теб, благодаря и за твоето мнение, но интересното ми е защо никой не споменава нищо за заекването ами само за зъбите лично аз намирам за супер сладко, когато момчетата не могат да кажат "Р" и съм убедена, че не съм единствината, но аз не намирам нищо сладко в това да заекваш особенно когато си притеснен, кажете нещо по този въпрос. (: (:

an7raks
10-30-2015, 21:03
Не, никой няма да е очарован от заекването ти. Ако компенсираш с друго, просто няма да му се придава такова значение. ;)

inewton
10-30-2015, 21:43
Не разбрах целта на темата. Търсиш някой да те бодне или търсиш приятел? Или и двете?

hopeless06044
10-31-2015, 09:04
Мисля, че много точно и ясно си зададох въпроса в темата и пак ще го поясня зя пореден път "Бихте ли тръгнали с такова момиче/момче, което има някакви проблеми или недостатъци, както искате то наречете, след като даденото момиче/момче има други качества?". Разбра ли сега ти, който целиш "целомъдрие" точно каква е темата и чух мнението и на двама ви и ви благодарих и казах, че искам да чуя и други мнения както чух на Stiliyan2003, а нз ти защо решаваш какво искам аз. Аз ако си търся приятел няма да е точно тук и ако не си доволен от темата моля напусни я има си достатъчно теми ако искаш си направи и своя и там си пиши, спами и си цели целомъдрие. Това е моята тема и мога да си пиша в нея с когото и каквото си искам. Пожелавам ти късмет в постигането на целна ти и очаквам Други мнения на Други хора по въпроса.

inewton
10-31-2015, 09:16
В цикъл ли си?

hopeless06044
10-31-2015, 14:40
Ха-ха-ха забавен си. Хайде вземи си извади главата от задника и измисли нещо по-остроумно, мойто момче все пак и ти имаш майка, която е в цикъл всеки месец и се научи да уважаваш жените, а не да се гавриш с тях, а ако не можеш тогава си го начукай и ето ти едно целимъдрие, копеле ...

inewton
10-31-2015, 15:15
Майка ми отдавна е в менопауза. А не мога да разбера, откъде е това враждебно отношение към мен?

hopeless06044
10-31-2015, 15:36
Боже откъдее лиииии?!!!!!
Напусни...

inewton
10-31-2015, 16:44
Следващият път, преди да зададеш въпроса "Бихте ли тръгнали с мен (въпреки външните ми недостатъци)?" първо се замисли дали нямаш и вътрешни. Защото държанието ти в момента показва пълна липса на възпитание, просташко държание, неучтивост… А и не знам защо мислиш, че си толкова умна, да изкарваш шестици не означава да си умен. Надявам се да се промениш поне малко защото ако продължаваш така ще изгубиш и приятелите.

Causa finita!

hopeless06044
10-31-2015, 19:49
Така, няма да ти направя удоволствието да ти отговарям за това ще те помоля просто да напуснеш темата ми и го правя за 3 път просто след като не съм ти приятна бутончето и излез от темата ми не искам да ми спамиш само и ако мислиш, че ще се занимавам с теб жестоко се лъжеш. Довижданее!!!!

И сега след като махнахме ненужното от темата ми ще ми е интересно да водя разговор с нормални хора. Пишете искам да чуя мнения (: (:

inewton
10-31-2015, 19:58
Causa finita!

Това означава, че напускам темата. А ти май не обичаш много истина.

Довиждане!

hopeless06044
10-31-2015, 20:12
Чакам мнения (:

Грозния
11-05-2015, 21:51
Съжалявам, че стана толкова дълго и ще съм благодарна ако го прочетете и още по-благодарна ще съм ако ми кажете мнението си и как бихте постъпили Вие. Хубав ден на всички! (: (: (:Явно нямаш представа, колко много момчета биха излезли с теб ;) !

hopeless06044
11-05-2015, 22:40
Явно нямаш представа, колко много момчета биха излезли с теб ;) !

Явно да, но какво точно имаш предвид?

jp_morgan
11-06-2015, 12:41
От това,което прочетох,разбирам,че имаш доста занижена самооценка за себе си (що се отнася до външния вид). Искаш и ти да изглеждаш като хубавите ти приятелки,за съжаление обаче,начина по който изглеждаш зависи само от Майката природа (е...донякъде и от пластичните хирурзи). За радост обаче това може да се компенсира с чертите на характера и начина на поведение. Ок,може да не си от момичета,в който мъжете се влюбват от пръв поглед,но ако покажеш характер,които е привлекателен,светът изглежда по-розов. А малко са по-непривлекателните неща от ниската самооценка и самочувствие (како и прекалено високите такива). Ако оставиш зъбите,захапката и т.н да ти стане комплекс,нищо хубаво не те чака!
А относно въпроса - да,има хора които биха тръгнали с някой "заради ума, възпитанието, държанието и характера" и те са много повече от колкото си представяш.

Грозния
11-06-2015, 16:52
Явно да, но какво точно имаш предвид?Имам предвид това което казах - че много момчета биха излезли и дори спали с теб.

С други думи - жена винаги може да си намери мъж, обратното не винаги е възможно.

ДОТА
11-07-2015, 11:04
С други думи - жена винаги може да си намери мъж, обратното не винаги е възможно.

От позицията на мъж ли го казваш ?

Грозния
11-07-2015, 11:27
От позицията на мъж ли го казваш ?Да и това какво променя? Нещата стоят така, ако още си много малък и не си го загрял :) .

DimovB
11-10-2015, 17:15
Аз съм на 24 и мога да ти кажа, че външният вид не е всичко. Е, разбира се, той играе голяма роля, но понякога да стоиш до човек, който споделя твоето мнение и виждане за нещата, е много по-възбуждащо от големи цици или стегнат задник. След някоя и друга година ще видиш, че комуникацията между двама човека е много по-силна привличаща сила. А и не мисля, че нещата при тебе са толкова зле. Да знаеш, че момчетата много си падат по високи момичета.

inewton
11-10-2015, 17:20
Аз съм на 24 и мога да ти кажа, че външният вид не е всичко. Е, разбира се, той играе голяма роля, но понякога да стоиш до човек, който споделя твоето мнение и виждане за нещата, е много по-възжудащо от големи цици или стегнат задник.

+++

AleX_WeXAAA
11-12-2015, 13:26
1,2 недостатъка изобщо не са проблем не всеки е перфектен, истината боли, просто 1-во при всеки минусите се появяват с течение на времето 2-ро всеки с мнението си всеки има вкус различни хора биха приели различни минуси. Аз лично бих тръгнал с теб защото си падам по по интелигентни (имам предвид да имат акъл не е важно само образованието) вярно гледам външноста но никой не е перфектен. Аз си имам също недостатъци но това е друг въпрос.