PDA

View Full Version : Куриер пеша - да кандидатствам ли за работа?



amaz1nG
10-30-2015, 19:18
Първо се извинявам , май сбърках раздела.

Живея в средно голям град в Родопите. В jobs.bg има обява за работа куриер- пеша. На 18 години съм , момче . Нямам книжка и това ме устройва. Целта ми е да припечелвам някакви джобни , да имам за фитнес,кафе,диско и т.н. Та , някой работил ли го е това чудо , за да ми обясни какво представлява.

Ясно е , че ще разнасям пратки пеша , но не познавам всички улици . Пък и ако ми забият някой адрес в другия край на града ще трябва да вървя 7-8 км , за да стигна до целта. Покриват ли се разходите за път и т.н.


А друга обява е да стана сервитьор. Проблемът е , че не съм много сръчен и се притесявам да не изпусна таблата и да счупя чашите и т.н.



Какво е вашето мнение по тези ''казуси'' ? Моля , коментирайте по-бързо, докато не са изтекли обявите. Всеки комент е полезен.

Грозния
11-02-2015, 22:18
Първо се извинявам , май сбърках раздела.

Живея в средно голям град в Родопите. В jobs.bg има обява за работа куриер- пеша. На 18 години съм , момче . Нямам книжка и това ме устройва. Целта ми е да припечелвам някакви джобни , да имам за фитнес,кафе,диско и т.н. Та , някой работил ли го е това чудо , за да ми обясни какво представлява.

Ясно е , че ще разнасям пратки пеша , но не познавам всички улици . Пък и ако ми забият някой адрес в другия край на града ще трябва да вървя 7-8 км , за да стигна до целта. Покриват ли се разходите за път и т.н.


А друга обява е да стана сервитьор. Проблемът е , че не съм много сръчен и се притесявам да не изпусна таблата и да счупя чашите и т.н.



Какво е вашето мнение по тези ''казуси'' ? Моля , коментирайте по-бързо, докато не са изтекли обявите. Всеки комент е полезен.Кандидатствай и за двете и отиди и на двете интервюта, ако те поканят! Гледай да ти обяснят за какво става въпрос (за куриера). Ако имаш колело може и да е по-лесно. И на двете места искай договор и разбери какво е заплащането!

Omega
11-02-2015, 23:13
Аз бях кандидатствал и искам да ти кажа, че имаш 0.00001 % да ти се обадят. Все пак успех.

haritov
11-03-2015, 10:00
момче ти отиваш да работиш никой не го ебе къде е адреса дето ще ходиш на теб за това ти се плаща

Nasseto
11-04-2015, 08:45
И аз гледах подобни обяви и бях писал на една такава - за разнасяне на брошури по пощите, ама не ми се обадиха. Май не искат да се занимават с тийнейджъри, казаха ми че по-големи хора търсят (тва едни дрги приятели дето са ходили на интервюта). Ебаси тъпаците - ние сме много по-кадърни от некви старчоци. Така че, ако ти се обадят отивай, кинти не се отказват, а и може да се запознаеш с някой и така по-яка работа да си намериш.

Beyo
11-04-2015, 17:03
http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! :))