PDA

View Full Version : Зли Очи - Уроки



anon51
10-31-2015, 19:46
Здравейте, аз силно вярвам в урокито, а за това със злите очи съм го чел доста, че се изпращат импулси от очите към набелязаната жертва и може да му причини проблеми на здравето, в семейството, физически и така нататък... това за цвета на очите не вярвам, искам да попитам дали случайно има някой който знае как се контролира тази енергия, например как се насочва към някой, как се концентрира повече енергия? Всеки отговор свързан с темата ще ми е от полза. :)

Ivaaaaa
10-31-2015, 20:04
нз, брат, спонтанно е. аз с един поглед мога да причиня рак на кожата. носи слънчеви очила, слънцезащитен крем и сребърна кама :)

golemiq_korab_minava
10-31-2015, 20:28
нз, брат, спонтанно е. аз с един поглед мога да причиня рак на кожата. носи слънчеви очила, слънцезащитен крем и сребърна кама :)

ivaaa podmokrq muje i bez a gi gleda ! :X

anon51
10-31-2015, 20:31
нз, брат, спонтанно е. аз с един поглед мога да причиня рак на кожата. носи слънчеви очила, слънцезащитен крем и сребърна кама :)

Добре благодаря, но въпросът ми беше по-точно знаеш ли как да насочвам отрицателна енергия върху някого, ако можеш да ми кажеш някак си ще съм ти много благодарен! :)

Ouroboros
11-01-2015, 12:46
Добре благодаря, но въпросът ми беше по-точно знаеш ли как да насочвам отрицателна енергия върху някого, ако можеш да ми кажеш някак си ще съм ти много благодарен! :)

даситъп

anon51
11-01-2015, 18:21
даситъп

Млъкни като не разбираш, видях че пише, че е спонтанно но питам дали попринцип знае тя самата как да го насочва? #дасиолигофрен

haritov
11-01-2015, 18:30
Добре благодаря, но въпросът ми беше по-точно знаеш ли как да насочвам отрицателна енергия върху някого, ако можеш да ми кажеш някак си ще съм ти много благодарен! :)

с косъм от див заек

ако нямаш див заек трябва да накараш някой заек да подивее

взимаш косъма изгаряш го и после гледаш тъпо към някой и му докарваш главоболие от фейспалма който прави щом те види

inewton
11-01-2015, 19:09
как да насочвам отрицателна енергия върху някого

И защо ти е да го правиш?

anon51
11-01-2015, 21:53
И защо ти е да го правиш?

Няма основателна причина, просто питам

espada
11-02-2015, 05:31
"Вуду- мангалски" работи... :D :D Т'ва, със злите очи, мисля, че е метафора. Представям си го по следния начин, поставяш някого на прицел, пълни гащите от притеснения насранякът и в последствие от психологическия натиск и предизвиканата паника у него, евентуално ,сам да си навреди като направи някакъв глупав ход и от там- проблемите му да дойдат. :Д ... Яко "ин да мууви" се вкарах и аз с тия "уроки" и вуду- мангали покрай теб...

LittleDude
11-02-2015, 07:56
Много пъти съм бил урочасван и майка ми ми бае с клечки и ми минава :)