PDA

View Full Version : Объркан съм какво да правя??



nqma_znachenie_imeto
11-02-2015, 10:18
Здравейте всички читатели на този форум. Няма със, кой друг да си споделя мъката която ме налетя последните 2 дни за това искам да си споделя с вас. Значи всичко стана преди година и половина в сайт за запознанства, запознахме се тя е от друг град и доста далеч от мен, 400 км. Заминах, лятото на морето работих и на 30 септември като се прибрах, минах през града от който е и се видяхме за първи път. Всичко беше точно, тръпката голяма бях на 7-то небе, не мога да ви опиша как се чувствах. След околко 3 дни, ми видя телефона и имах снимка със една, която бяхме на плажа и си беше сложила краката да моите, аз и казах истината че не съм имал нищо общо с нея и направих снимката напук, защото много скандали имахме. Нещата се оправиха, горе долу ... и на 10 октомври си тръгнах. След като се прибрах, всичко започна по старому скаип разговори, писане постоянно и така. И преди, около 2-3 дни пак се скарахме, защото аз ревнувам, че тя влиза по сайтове за запознанства и се шегува със приятели. На мен ми не е хубаво, да гледам как тя си пише с други, въпреки че ми казва аз само разтоварвам там, когато ти ме натоварваш с глупостите си. Едва ли на някой, човек ще му е хубаво да гледа как половинката му си пише с други мъже в сайтове за запознанства и си пишат всякакив глупости. Тя казва, нямам нищо общо с никой, аз си обичам тебе и други не ми трябват, влизам да разтоварвам. Добре де, но аз от къде да знам кой може да и завърти главата и да започне да си пише с него. А тя ми отвръща, ти ми нямаш доверие и т.н
След като се скарахме оня ден, тя ми каза че не ме обича повече, че дори не иска да ме вижда, че вече не съм част от живота и и т.н
Аз си мисля, че това ми го е казала в яда си, понеже много пъти ми е казвала така и след това се е връщала при мен. На 5 ноември има рожден ден, аз тогава нямам възможност да отида при нея, но на 6 тръгвам. Аз просто отивам да си я видя, много я обичам и ми липсва. Преди време стана нещо на въпрос и тя ми каза, аз няма да те оставя никога навън, ще те прибера вкъщи какъвто и да съм звяр. Обаче оная вечер ми казва, няма да те прибера вкъщи отивай където си пожелаеш, при мен нямаш работа, като те видя ще те подминавам и като идваш е облечи дебело. Аз и казах, че ще дойда при нея и че ще стоя пред блока само и само да си я видя....! Снощи си пишем, тя ми праща една песен и ми каза пускай си я когато се сетиш, че съм те обичала. Много пъти сме се карали и тя се е връщала, аз съм го намислил, ще стоя 2 дена на улицата, но ще си я видя. А ако ме питате, защо е станал скандала, ето защо. Оная вечер и казах да избира сайта или мен, а тя избра сайта и от тогава ми стана много неприятно.

Kitty Bloom
11-02-2015, 11:01
Връзките от разстояние не са за всеки. :/ Може действително само да разпуска в прословутия сайт, но напълно разбирам защо ревнуваш, все пак и вие сте се запознали по този начин и се страхуваш да не я загубиш. Пак казвам, не мисля, че те лъже или има намерение да ти изневери, просто като ѝ липсва близост с теб заради километрите разстояние, тя търси забавление в интернет с непознати. По принцип във връзки като вашата е редно да има свобода, защото иначе партньорите се чувстват като в клетка. Тя категорично ти е казала, че няма да остави сайта. Ако искаш да я загубиш наистина, не прави нищо. Ако смяташ, че тя е Човека, говори с нея, покажи ѝ, че разбираш мотивите ѝ и направи компромис, за да оцелее връзката ви. Първото изглежда по-болезнено, но според мен ще ви стане по-леко и на двамата ако всеки поеме по своя път. :)

nqma_znachenie_imeto
11-02-2015, 11:23
Връзките от разстояние не са за всеки. :/ Може действително само да разпуска в прословутия сайт, но напълно разбирам защо ревнуваш, все пак и вие сте се запознали по този начин и се страхуваш да не я загубиш. Пак казвам, не мисля, че те лъже или има намерение да ти изневери, просто като ѝ липсва близост с теб заради километрите разстояние, тя търси забавление в интернет с непознати. По принцип във връзки като вашата е редно да има свобода, защото иначе партньорите се чувстват като в клетка. Тя категорично ти е казала, че няма да остави сайта. Ако искаш да я загубиш наистина, не прави нищо. Ако смяташ, че тя е Човека, говори с нея, покажи ѝ, че разбираш мотивите ѝ и направи компромис, за да оцелее връзката ви. Първото изглежда по-болезнено, но според мен ще ви стане по-леко и на двамата ако всеки поеме по своя път. :)

А какво мислиш, да отивам ли в петък пред блока и да чакам момента да я видя.

Kitty Bloom
11-02-2015, 12:58
За сериозен разговор е необходимо да се видите, по телефона или скайп не е същото. Но преди да идеш ѝ звънни през седмицата, за да ѝ кажеш, че искаш да поговорите и тн. И си уредете среща, да я чакаш пред блока звучи прекалено психо.

Beyo
11-04-2015, 16:57
http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! :))