PDA

View Full Version : Объркана



tatyanaa
11-02-2015, 19:37
Не знам дали да го обява като проблем или просто като питанка , дали при други момичета се е случвало подобно нещо .
Аз умея да разбирам и се отнася сериозно към човека с когото ходя , обаче не мога да си намеря някой , който да е сериозен към мен , да ме уважава и разбира. Не знам това отношение от какво се повлиява винаги , нито давам признаци на несериозна ,нито нищо , даже доста често съм малко пасивна страна.Не искам да гледат на мен като на вещ и после да ме оставят. Наскоро даже отново се сблъсках със следният случай : отидох на първа среща с едно момче да се запозная и той започна да ми се натиска и ми се наложи да го нашамаря и да си тръгна. Говори ми , че търсел сериозно момиче защото му писнало от леки момичета , а действията му показват друго . Това не ми се е случвало един път и не знам какво да правя , надявам се само като замина да уча в друг град да не е толкова зле положението :( .

Omega
11-02-2015, 21:47
Ми не, някой имат късмет други нямат. Все пак, едно момче щом почне да те опипва правилно си постъпила със шамарите. Иначе си млада ( айде да не казвам малка, да не те засегна), все някой ще срещнеш, така, че не се притеснявай. Особено щом ще ходиш в друг град да учиш. Лошото е, че момичета обичат да се набиват на такива който не са свестни т.е обичат лошите момчета и започват да се оплакват след това. Или ще е скучен или ще е бад бой.

RapExotic
11-03-2015, 06:33
Къде ги намираш тези момчета? Защото повечето нормални момчета си глътват езика на първа среща, пък какво остава да те опипват. Освен ако не си облечена като поп-фолк певачка.

kamelia_ivanov
11-03-2015, 15:04
Не се отказвай подължавай да търсиш!

tatyanaa
11-03-2015, 16:11
Къде ги намираш тези момчета? Защото повечето нормални момчета си глътват езика на първа среща, пък какво остава да те опипват. Освен ако не си облечена като поп-фолк певачка.

Различно , от общи приятели, от фейсбук . Не , не се обличам като фолк певица или нещо подобно , имам нормален стил на обличане , какъвто имат обикновените момичета :) .

Omega
11-03-2015, 17:12
С колко момчета си излизала ?

tatyanaa
11-03-2015, 17:28
С колко момчета си излизала ?

За какъв период от време ?
За период от около 1 година съм излизала най - много с 7-8 момчета , не знам с точност ,но не са повече . Излизам главно и то с моите приятели , които познавам от години и то много рядко защото сега се подготвям за изпити . Ако се навия да изляза на първа среща ще е истинска рядкост , преди 2-3 години обичах да се запознавам с момчета , но колкото повече се запознавах толкова повече ме разочароваха и сега вече не съм по запознанствата .

Omega
11-03-2015, 17:34
Колко от тях са правили тази простотия ?

tatyanaa
11-03-2015, 17:51
Колко от тях са правили тази простотия ?

трима

Omega
11-03-2015, 18:11
От къде ги намери тия

tatyanaa
11-03-2015, 18:32
От къде ги намери тия

От феисбук , както и общи приятели ме запознаха с тях .

Omega
11-03-2015, 19:29
къде мислиш да кандидатстваш ?

tatyanaa
11-03-2015, 19:49
къде мислиш да кандидатстваш ?

МУ София , Певен , Варна , СУ

Omega
11-04-2015, 01:26
Далече си ми :) само Сф ми е варянт :д а връзка от разстояние ммм.... не ми се кара. Все пак нямам нищо против да се запознаем. Аки искаш пиши на лично.

GoldenBoyAtanasov
11-04-2015, 07:52
Ехееее,колежка!И аз съм се запътил към МУ.Та за любовния ти живот...кофти тръпка,явно нямаш късмет.То винаги малко или много във всяко повече от приятелско отношение между момче и момиче се опира до секса в определена степен.Учи си,готви се за университета и съвсем да не ти пука.Всичко ще се нареди и оправи. :)

inewton
11-04-2015, 07:56
Всичко ще се нареди и оправи. :)

Айде пак лъжи. Ако ти не се помъчиш да си оправиш положението няма как нищо да се нареди от самосебе си.

GoldenBoyAtanasov
11-04-2015, 08:07
Принципно си прав,че трябва да се помъчиш,за да се оправи нещо,но в случая момичето казва,че просто среща такива.Какво може да направи в случая?На някои просто не им върви.Както бяха казали:"ако един човек не прави никакъв секс,то някой друг прави като за двама.".

jyliqna
11-04-2015, 08:21
Проблема не е в теб. Ти се стараеш и даваш всичко от теб. Щом не те ценят такава каквато си, няма нужда да се доказваш. Ти нямаш вина за мъжкото държание.

Beyo
11-04-2015, 15:48
http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! :))

Ignite
11-04-2015, 15:49
Готово, попълних я ^_^ Относно темата, всякакви индивиди ги има, игнорирай ги такива и готово, аз винаги съм казвал, свестни хора останаха много малко, повечето са някакви черупки само, но все пак това не означава,че трябва да се откажем да търсим истинското !

tatyanaa
11-04-2015, 17:12
Айде пак лъжи. Ако ти не се помъчиш да си оправиш положението няма как нищо да се нареди от самосебе си.
Аз не знам по какъв начин да си оправя положението, не искам да се раздавам и хабя напразно . Ако имаш някаква идея цяла съм в слух :) .

GoldenBoyAtanasov
11-04-2015, 17:21
Между другото някога имала ли си приятел?

tatyanaa
11-04-2015, 17:29
Между другото някога имала ли си приятел?

Разбира се

GoldenBoyAtanasov
11-04-2015, 17:29
Колко продължи най-дългата ти връзка?

Ignite
11-04-2015, 17:31
Също много зависи и от самото ти държание, какви сигнали ще изпратиш на момчето :)

tatyanaa
11-04-2015, 17:36
Колко продължи най-дългата ти връзка?

8 месеца и то с много караници и спорове за някакви детски тъпизми като това, че някое момче ми е писал коментар под снимката във фейса или че някой ме е поздравил ...

inewton
11-04-2015, 17:42
Аз не знам по какъв начин да си оправя положението, не искам да се раздавам и хабя напразно . Ако имаш някаква идея цяла съм в слух :) .

Каквото търсиш, такова намираш. Ако щеш и в Шанхай иди, пак на такива ще попадаш. Просто започни да се срещаш с друг тип хора.

Omega
11-04-2015, 23:24
Inewton ти е написал нещо много вярно.