PDA

View Full Version : проблем



radevaa
11-03-2015, 23:26
здравейте ,моята история е следната
Имам си приятел от 1м ,но проблемът е,че неизпитван нищо към него.В началото имах някакви симпатии но те изчезнаха.Искам да се разделим по-скоро за да него залъгвам повече. Казах това и на най-добрия му приятел(с които се познаваме от много отдавна.)и той ме подкрепи.Но с него преди се занимавахме и още имам някакви чувства към него.И не знам дали той има чувства към мен.Ако тръгна с него дали двамата няма да се скарат?
(пп :извинете ако има правописни грешки ,защото бързах )

Kitty Bloom
11-04-2015, 07:32
Няма смисъл да залъгваш момчето, кажи му, че не искаш да сте заедно. И не тръвай веднага с приятеля му, една съученичка така направи, ходи с втория два месеца някъде тайно, но приятелят му разбра. Момчетата от две години не си говорят, а на нея и с двамата не ѝ беше кеф... Изчакайте малко и на момчето да му мине, също и да разбереш дали наистина искаш да си с приятеля му. Ще сгрешиш ако веднага скочиш от единия на другия.

GoldenBoyAtanasov
11-04-2015, 07:48
Ако трътнеш с най-добрия приятел на приятеля си,ще бъдеш доста здраво намразена.Обаче ако чувствата ти са искрени,действай без да мислиш,но честно казано се съмнявам,защото това "някакви чувства" не е много надеждно.Бий му шута като не чувстваш нищо!И да реве,да не реве,ще му мине.

pmarci
11-04-2015, 10:17
Елементарно е, представи си, че сегашния ти приятел тръгне с най-добрата ти приятелка? На тебе ще ти стане тъпо и няма да общуваш с нея, нали? Същото е. Като нямаш чувства към сегашния си приятел, най-добре скъсай с него, за да не се мъчите. НЕ тръгвай с най-добрия му приятел, освен ако не искаш да се скарат помежду си.

Beyo
11-04-2015, 15:47
http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! :))