PDA

View Full Version : нови ски



Nasseto
11-04-2015, 09:34
Хора, тая зима съм решил да се уча да карам ски - кажете дали да си купя втора ръка или нови. Карал съм малко като малък, но нищо не помня, ще почвам наново. А и се чудя дали да не пробвам със сноуборд направо.
Някакви съвети?

Beyo
11-04-2015, 18:04
http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! :))

Smrazqvashta
11-05-2015, 14:42
Ако не си карал преди сноуборд не се хвърляй веднага да си купуваш!
Отиди, карай, усети! Ски и сноуборд са две коренно различни усещания.

Nasseto
11-09-2015, 11:10
знам, ама си мисля, че по гардеробите само някакви по-стари неща дават под наем и няма да е много адекватно сравнено с готин сноуборд или готини ски, поне като бях макък беше така, сега не знам

Smrazqvashta
11-10-2015, 14:09
Прав си. Макар че много зависи от мястото. Идеята ми беше от гледна точка на това, че сноуборда може да не ти хареса толкова колкото ските /или обратното/ и да си инвестирал едни пари напразно, които си можел да дадеш за другото.

Ivaaaaa
11-11-2015, 05:09
Da. Pyrvo reshi kakvo shte karash /moje i dvete, de/, no edni hubavi ski fischer, obuvki, shteki, ekipirovka i nz si oshte kakvo si e suma.

Nasseto
11-17-2015, 13:20
а имате ли опит с поръчването на екипировка от чужбина?

Smrazqvashta
11-20-2015, 09:12
Не. Аз екипировки по интернет изобщо не поръчвам, защото за мен комфорта е много важен. Недопустимо е един екип /независимо дали е за ски, мотоциклетизъм или др. спорт/ да ти е широк, тесен или неудобен. А за мен интернет пазаруването крие най-големи такива рискове.

Nasseto
11-24-2015, 12:05
Е да, ама е мног по-евтино понякога. А и може да го пробваш в някой мол тука, пък после да го поръчаш. Чувал съм, че много хора така правят, но аз не съм го пробвал и затова питам.

Френча
12-15-2015, 11:26
ако решиш да си купуваш, ето тук виж, има доста неща и тия пичове са разбирачи, не си купуват боклуци
http://www.befsa.com/forum/forumdisplay.php?f=4