PDA

View Full Version : Чаят ''WOW TEA''



elitovt
11-04-2015, 10:28
Здравейте ! :) Искам да Ви питам някой пил ли е този чай :
http://olx.bg/ad/uou-chayat-wow-tea-detoksikatsiya-ID5tsr6.html
Според вас може ли да докара до лоши последствия самият чай ?
Аз не мисля да пия само единствено този чай, а в комбинация с хранителен режим и фитнес.
Но ме интересува положителните и отрицателните черти на чая.


Благодаря, предварително !! :)

Obsebvashta
11-04-2015, 13:35
Всички билки са полезни само да знаеш за какво да ги ползваш.

Beyo
11-04-2015, 16:31
http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! :))

dream1707
11-04-2015, 20:12
Аз го пия. Хубав е. Кара ме да пишкам по-често :D Иначе има някакъв ефект, но при мен лично не е особено голям... тъй като ям каквото ми падне и не тренирам.

imaqtie
01-15-2016, 17:33
Здравейте ! Момиче съм на 16 години . Днес си взех WOWTEA ей така от любопитство . Въпросът ми е следния : Какво ще стане ,ако го пия от време на време ? Слаба съм и килограмите са ми малко спрямо годините и височината и не искам да отслабвам повече. Благодаря .

kaRamella
01-15-2016, 18:57
imaqtie Нищо няма да ти стане, не се притеснявай...няма да отслабнеш.
До авторката...щом ще ходиш на фитнес си вземи L-carnitine или AMIX CarniLine ProActive - той е с екстракт от зелен чай.

PlayLife09
01-31-2016, 21:38
И аз го пия. Започнах втора опаковка. Освен че има приятен вкус, усещам, че ми дава енергия и ме прави по-бодра. :)

li0n
02-01-2016, 16:11
Главната билае зелен чай, ако не се бъркам, остана и да не ви ободрава...

baby_baby
02-09-2016, 16:23
Това е билка и според мен не може да ти навреди

st.stoycheva
07-18-2016, 18:41
Здравейте, машинки!

Доста се интересувах от тези въпросните детоксикиращи продукти, понеже имам голям проблем със задържането на вода (не е свързано с прием на сол, защото не присъства в менюто ми).
Прибягнах към този въпросния WOW TEA, скептично първоначално дали това да не е поредният продукт с безпочвена реклама.
Да си призная, останах очарована. Пия вече трети пакет и се чувствам много по-тонизирана, енергична и гарантирано приключих с проблема за подуването. Приемам и доста вода на ден-около 2-3 литра, което, предполагам, допринася. Имах проблем и с прекомерното пиене на кафе. Не знам дали от матето, зеления чай или някоя друга билка в него, но вече дори и нямам нужда от кафе. С една дума-супер е!
Изпробвала съм и други диоритици, разни медицински средства са ми и предписвали за детокс, но всичко ми е навреждало на здравето и после доста време ми отнема да се възстановя...

Това е моят с тези напитки. Надявам се да съм била полезна!
Успех от мен! :)

ParadiseCity
07-19-2016, 14:47
Бе не знам ама ... гледам всички кифли се снимат с чая си ;d :D :D :D

st.stoycheva
11-02-2016, 09:58
Да се снимат... Аз не съм кифла, ама пак го пия... :D

VinDiesel
11-04-2016, 08:54
Аз лично не одобрявам употребата на такива продукти, а хората пиещи го, е хубаво на няколко месеца да направят почивка от 1 месец примерно...