PDA

View Full Version : Съвети



slunch
11-04-2015, 18:11
Момичета, предполагам, че и някои от вас сте имали такъв проблем. Посетих гинеколога си миналата седмица и след като ми съобщи радостната новина, че вече съм се изчистила от бялото течение, добави, че имам излющване на горния епителен слой на входа на влагалището и оттам идва болката и дискомфорта по време на секс. Изписа ми Глейгелен- лубрикант, но след като го направихме отново и го използвахме пак беше същото. Ако някой е изпитал същото моля да даде съвет.

Kitty Bloom
11-04-2015, 19:23
Не съм особено компетентна по въпроса, но не мисля, че епителния слой ще се възстанови с едно намазване, след което веднага пак да почнеш да протъркваш, дразниш, както искаш му казвай, проблемното място. :D Не са ли ти казали някакви инструкции, колко често да се мажеш, колко време, и евентуално да се въздържаш от полови контакти докато не се оправи слоя?

slunch
11-04-2015, 19:36
Абсолютно нищо. Просто гинеколога ми каза да използвам този лубрикант, когато правя секс и това беше.

tori
11-04-2015, 19:44
Това е чисто и просто лубрикант, за да си влажна докато оздравее кожата там долу. Няма да спомогне за образуване на нов горен слой кожа. За другия път обилно се омазвате и двамата.

slunch
11-04-2015, 19:56
А трябва ли да изчакам известно време според вас преди да го правим отново?

inewton
11-04-2015, 19:58
Какъв разврат, Боже! Да се протъркаш от e****, направи сметка.

svetoslava_sliven
11-06-2015, 06:53
А трябва ли да изчакам известно време според вас преди да го правим отново?

:D Разбира се!!! По полека бе хора, то да не е ламарина. То все едно че да бъркаш в започнала да заздравява рана.:D